Twisted Love: Láska na ostří nože

Twisted Love: Láska na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506763/bmid_twisted-love-laska-na-ostri-noze-sFd-506763.jpg 4 641 108

Twisted série

Má srdce z ledu... ale pro ni by spálil celý svět. Alex Volkov je ďábel s tváří anděla a s prokletou minulostí, jíž nemůže uniknout. Jeho úsilí je poháněno tragédií, která ho pronásleduje po většinu života, a jeho bezohledná honba za úspěchem a pomstou mu nechává jen málo prostoru pro srdeční záležitosti. Když je však okolnostmi přinucen postarat se o sestru svého nejlepšího přítele, začne na hrudi cítit něco nečekaného: Prasklinu. Tání. Oheň, který by mohl jeho svět převrátit vzhůru nohama. Ava Chenová je svobodná duše uvězněná nočními můrami pocházejícími z dětství, na které si nevzpomíná. Navzdory své zlomené minulosti však nikdy nepřestala vidět na světě krásu... včetně srdce pod ledovou slupkou muže, jehož by nikdy neměla chtít. Je to nejlepší kamarád jejího bratra. Její soused. Její zachránce i její zkáza. Ti dva se do sebe nikdy neměli zamilovat – ale když se to stalo, na světlo světa vyšla tajemství, která by mohla zničit vše, co je jim drahé. Twisted Love je román o tom, jak se protiklady přitahují, a má v sobě prvek napětí. Jedná se o první knihu ze série Twisted, ale lze ji číst i samostatně.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Twisted Love , 2021

LadyHip
03.11.2023 1 z 5

Půjdu proti proudu, ale pro mě to bylo obrovské zklamání. Podobných příběhů jsem přečetla dost na to, abych narazila na velké množství zajímavějších, propracovanějších, uvěřitelnějších a nápaditějších. Další díl už nemám chuť otvírat.

LenkaNovotna32
19.10.2023 2 z 5

Strasne dlho natahovany dej, spisovatelka na tendenciu opakovať frázy, opakuju sa v kazdej knihe. Dej nebol az taky zly, ale bolo to predvídateľné a dost slabe na moj vkus. Alex bol cisty psychopat ktory mal az príliš velke ego a istu poruchu spravania, cisty magor ktory zenu ktoru miluje nazyva slapkou. Sexuálnych scén tu bolo pozehnane ale vsetky sa opakovali, rovnako opisovane, nic nove skor nuda. Bohužiaľ ani jednotka ani dvojka ma nenadchla.

Klarusse
17.10.2023 4 z 5

Kniha vás hned v prvních řádcích vtáhne do děje. Alexova tragická rodinná událost z dětství se promítá do současnosti, mezitím co se Ava snaží vypořádat se svými problémy z minulosti. Shodou událostí je cesta svede dohromady a síla přitažlivosti se stává silnější, než si oba mysleli, že je vůbec možné.
muž plný tajemství a temnoty X žena plná života, slunce a svobody

Knihomolka_176
05.10.2023 4 z 5

Při čtení jsem byla střídavě unešená a znechucená. Ale ne tak, že by se mi děj nelíbil, ale tím, jak se Alex choval. Byl majetnický, toxický a násilnický. Všem kolem Avy vyhrožoval smrtí, protože měl dojem, že na ní má výhradní právo. V knize se jí to líbilo, nýbrž v reálném světě by ho za to nakopala do.. víte kam. A nazývat jí při sexu děvkou? Pardon, ale to už je moc i na mě.
Přesto ale na něm bylo něco, co mě upoutalo, fascinovalo a děsilo zároveň. Chápu, proč ho tolik dívek po světě platonicky miluje, protože my holky máme (bůh ví proč) slabost pro zlý hochy.
Když bych to měla shrnout, příběh se mi líbil, i když to úplně nebyl můj šálek čaje. Určitě si přečtu i další díly.

Etule
06.09.2023 3 z 5

(SPOILER) Kniha se mi do dvou třetin celkem zamlouvala a byla jsem tak nějak rozhodnuta dát čtyři hvězdy. Jenže pak se to tak nějak překombinovalo. Kdyby autorka prostě uzavřela linku s Avinými vzpomínkami a tím, jak to souvisí s Alexem tak by to bylo celkem v pohodě. Jenže mi přijde, že jí vydavatel řekl, že to musí protáhnout ještě o pár desítek/stovek stránek a tak tam přidala ještě další zvrat. A to byla chyba, protože pak to šlo všechno do háje. Z Alexe se stal totální kretén (ne že by předtím nebyl, ale dalo se to celkem ještě "omluvit"). Jasně, všechny ženský touží po tom, aby jejich chlap byl ochotný někoho kvůli ní zabít, ale co když to opravdu udělá? No nevím, nevím... Krom toho chování vůči ostatním chlapům kolem Avy je teda trochu moc. Chápu, že žárlí, ale tohle je trochu moc. Bonusovou kapitolu, která v knize byla, jsem téměř celou přeskočila, páč jejich sexuální scény mě absolutně nezajímaly.
Nicméně další díl si přečtu, neboť mě zajímá Bridgetin příběh a mám slabost pro bodyguardy no. (což samozřejmě vůbec nesouvisí s Kevinem Costnerem) *potměšilý úsměv*

annora_cte
26.08.2023 3 z 5

(SPOILER) První díl Twisted série se zaměřuje na příběh Avy Chenové a Alexe Volkova. Znají se spoustu let, ale nikdy spolu moc nemluvili. Vše se změní v moment, kdy Alex dostane za úkol na Avu dohlédnout.
Alex. Ten mi k srdci vážně nepřirostl. Mám ráda, když je muž v knihách sexy neohrožený a dominantní alfa samec a čekala jsem, že Alex nabídne něco podobného. Ovšem na můj vkus byl až moc toxický a vůbec mi jeho majetnické chování nepřišlo přitažlivé.
(Mimochodem to zpívání? Co to to bylo? V tu chvíli jsem chtěla od knihy utéct, jak jsem se cítila trapně).
Naopak Ava mi byla velmi sympatická a hlavně mě bavila. Smála jsem se u jejích scén a myšlenkových pochodů. Avu bych narozdíl od Alexe moc ráda poznala.
Když jsem začala knihu číst, neměla jsem chuť na slow burn romanci, takže jsem s radostí uvítala, že to netrvalo zas tak dlouho, než se na sebe hlavní dvojice vrhla.
Ale ty erotické scény? Někomu se to samozřejmě může líbit, ale hlášky typu: "jsi moje špinavá d*vka" nejsou nic pro mě. Takže jsem se tvářila, jak kdybych měla v puse citrón, pokaždé, když Alex něco tak otřeseného vypustil z úst.
Co se týče zápletky, přišla mi až moc přitažená za vlasy a moc jsem jí nedůvěřovala.
Ale abych tady jen nekritizovala, chci pochválit autorku za příjemný styl psaní. Kniha se četla hezky, byla plná humoru (na operaci emoce nikdy nezapomenu) a i přes všechny negativa jsem zkrátka byla zvědavá, jak to celé dopadne.
Doma mě čeká druhý díl, ale asi ještě chvíli počkám, než se do něj pustím.

AnnoraNesta
25.08.2023 3 z 5

Doma mě čeká druhý díl, ale asi ještě chvíli počkám, než se do něj pustím.

alexvera
23.08.2023 2 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem čekala - "romantickou oddechovku" s rozbitými hlavními hrdiny. Nemyslím si že Alexovo chování bylo úplně v pořádku, ale to je čistě můj názor..

Kuci12
20.08.2023 3 z 5

Hmm, já Vám nějak nevím. Na jednu stranu za mě hezká detektivní zápletka a praktiky z klasických kasovních trháků, kamery, rušičky, vždy mít po ruce někoho, kdo po mě uklidí a k tomu vzhled Bonda, James Bonda. Ale na druhou stranu na mě bylo moc Sluníčka, miláčka a pak najednou děvky. Patří mu a nepatří, má srdce a nemá srdce. Nějak moc překombinované. Za mě 3,5* a jsem zvědavá na další díly.
"Nemusíš se nijak zasloužit o to, aby tě lidi milovali, Avo. Láska není žádná zásluha, je to dar."

Angie.D
18.08.2023 2 z 5

2.5*
Ech, celé to bolo pritiahnuté za vlasy. Začalo to dobre a následne z toho bol tak neuveriteľný príbeh, autorka tam napchala snáď všetky zápletky čo sa dali a prispôsobovala si fungovanie spoločností, FBI a neviem čoho ešte, podľa toho, ako sa jej chcelo. Aj tie zápletky boli len také povrchové. Jediné čomu sa venovala hlbšie bol Avin strach z vody, čo ma zaujímalo.

Alex bol jeden z najnesymaptickejších hlavných hrdinov akých som zažila. Takýto chlap a takéto správanie niekomu príde sexy a v poriadku? Ew, striasalo ma pri väčšine jeho slov a správaní. To nebolo, že by bol nedostupný, že by bol bad boy, že by mal nejaké úchylky. On bol proste psychopat, násilník a stalker. Smutné, že takéto správanie autorka podsúva ako v poriadku a nebodaj aj sexy.

Erotické scény boli nuda a ak ešte raz budem čítať slovné spojenie "vlhké záhyby" tak si grcnem.

ALE, autorka píše pútavo a číta sa to ľahko je to oddychové, sem-tam na zasmiatie a bola som zvedavá ako sa to bude vyvíjať. Takže svojim spôsobom ma to bavilo, aj keď to malo milión chýb :D

mischa5364
15.08.2023 5 z 5

Twisted games vítej v klubu mých oblíbených knih. Už když jsem četla anotaci věděla jsem prostě, že se mi kniha bude libit. Bad boy a romantička to k sobě prostě jde. Alex má za sebou svoji minulost a jeho temná stránka je silně vzrušující. Při jeho vzpomínkách a vyprávění co zažil v dětství jsem brečela. Jsem hrozná já vím. Ava je úžasná. Strašně jsem si ji oblíbila. I ona má minulost, která jí pronásleduje a teda z rozzuzlení jejího příběhu mi spadla brada . To jsem fakt nečekala. Ani teda Alexuv plán na pomstu. Chytrý chlapík. Erotiky bylo taky dost a pěkné peprné mužu říct.
Takže za mě ?
Jsem nadšena.

bravefox
12.08.2023 5 z 5

Tento příběh si na nic nehraje a není ani nijak překvapivý a to je jeho kouzlo. Příjemná a kvalitně napsaná romantická oddechovka.

dooky
09.08.2023 4 z 5

Dobrá romantická kniha, u mě tak nějak lehoučce nad průměr. Nic co mi utkví v hlavě a budu se k příběhu vracet, ale čtení jsem si užila a to je hlavní. Bohužel byla místa, kde jsem se lehce nudila a přišlo mi to až příliš moc na sílu vykonstruované.

warca
04.08.2023 4 z 5

Ten, koho neomrzí příběhy typu "žhavá romantika vysokoškoláků s dramatickým pozadím postav", tak najde svůj malý ráj i v sérii Twisted. Já jsem se do knihy poměrně začetla, čtivě psané, přitažené za vlasy tak akorát. Tudíž ji hodnotím poměrně pozitivně. :) těším se na další díl.

Lucyk01
22.07.2023 4 z 5

Na knihu jsem byla od začátku velmi zvědavá. Rozečetla jsem ji už v červnu, ale kvůli zkouškovém období jsem se k ní dostala až v červenci.

I přes tu čtecí pauzu jsem se znovu ponořila do příběhu, který mě od začátku tak vtáhl do děje. Četlo se to opravdu snadno a stránky ubíhaly rychle pod rukama.

Hlavní protagonisté - Ava a Alex mi byli sympatičtí od začátku až do konce, i když mi Ava přišla místy hodně naivní a důvěřivá. A Alex byl prostě Alex a to tajemství, které skrýval mě totálně dostalo.

Příběh byl zajímavý a originální, i když někdy se dal předvídat. Takže dala by se knížka pro některé nazvat i jako oddechové čtení.

Během knihy počítejte, že vaše emoce a pocity budou jezdit nahoru a dolů jak na horské dráze. Dokázala jsem se do Alexe i Avy snadno vcítit, jelikož kniha je psaná ve dvou pohledech. Více jsem si užívala pohled Alexe.

Konec se dał předpokládat, ale netušila jsem, že opravdu tak skončí. Já bych to, co musela prožít Ava nedokázala natož abych dokázala odpustit Alexovi za to, co udělal. Více radši nebudu prozrazovat, ale v tomto příběhu by se víc hodil konec, který neskončí ŠŤASTNĚ AZ NA VĚKY.

Dávám schválně nižší hodnocení v tomto žánru, protože věřím, že další díly můžou předčít tento první díl.

Každopádně knihu doporučuji a plánuji si přečíst i ostatní díly série Twisted.

martinkaLLL
22.07.2023 3 z 5

Tak jsem to zkusila a další díly vynechám. Nevadilo mi číst o sexu, ale ty divný lidi mi nesedí.

MAU256
13.07.2023 4 z 5

Nevěř nikomu, Alexi. Vždycky jsou to lidé, od nichž bys to nejméně čekal, kdo ti vrazí kudlu do zad.

Alex byl nejlepší přítel jejího bratra, který se jí snaží stále chránit. John však odjíždí na rok pryč, proto požádá Alexe, aby Avu ochraňoval. On souhlasí, protože se to hodí do jeho plánu - plánu pomsty, která se po osmi letech blíží k cíli. Jenže nic není takové, jak se na první pohled zdá. Knížka se velmi pěkně četla a přes veškeré nesnáze a překážky nakonec skončila tak, jak jsem očekávala.

johi_murasova
26.06.2023 4 z 5

Další kniha, další tiktok trend. Zprvu jsem ji vůbec neměla v plánu číst, ale nakonec jsem podlehla a knihu si pořídila a jsem neskutečně ráda. Některé části mi sice sedly více, jině méně, ale to dávám za vinu mé lásce k youngadult knihám, což tahle rozhodně není. Postavy byly sympatické, chemie mezi nimi byla úžasná, jen mi dělalo trošku problém, že v jedné větě řekl Alex Avě d*vko a hned v druhé miláčku. Říkala jsem si *jen ať už se Alex rozhodne!* Na konci se podle mě takové oslovení nemuselo objevovat už vůbec, ale tak sto lidí,..
Nicméně těším se na další díl

murielkaa
19.06.2023

skvěla oddechová romantika, skvěle vystavěné postavy. on je milionář a nejlepší kamarád jejího bratra, její bratr nedovolí aby se ji nebo stalo a tak ji svěři do péče pravé alešovi. sledujeme dej z obou pohledu a hlavně to, jak si k sobe najdou cestu a jak si mezi sebou prohlubují pouto. samozřejmě je potřeba tenhle typ knize brat trochu s nadhledem a ne s tím, ze vám nebo předají.

Paja.92
08.06.2023 4 z 5

(SPOILER) Řeknu to takhle. Kniha se čte velmi dobře. Charaktery postav jsou dobře popsané, takže se do každého dokážete vcítit a chemie mezi Alexem a Avou je velmi pěkně vystižená a teď přichází to ale.

Ale musíte se smířit s tím, že životní příběhy hlavních hrdinů jsou přitažené za vlasy. Což mi ani tak nevadí. Koneckonců tuhle literaturu nečteme proto, abychom s hlavními hrdiny prožili poklidný vztah bez zádrhelů.

To, co mi ale úplně zničilo dojem z knihy je vlastně blbost, ale iritovalo mě to natolik, že teď když vidím v anotaci jméno Alex Volkov, musím se ušklíbnout.

A co to bylo?

Pokusím se to popsat, aniž bych vypustila nějaký velký spoiler.

Šlo o to, že například do stránky tři sta je doposud Alex popisován jako chladný a odhodlaný a neštítí se zabíjet. Prostě grázl. Byl by schopný pro své účely pomalu vystřílet půlku města a o deset stránek dál je to najednou beránek, který si vylije své srdce před publikem.

Ten ostrý kontrast mě rozladil do takové míry, že mi to zkazilo celkový dojem z knížky. Nemám ráda kýčovité vyznávání lásky To už je ale můj problém Každý má něco co ho irituje.

Kniha se každopádně čte sama a pokud hledáte něco, u čeho vypnete, nenechte si ji ujít :)

násilí romantika

Ana Huang