Twisted Love: Láska na ostří nože

Twisted Love: Láska na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506763/bmid_twisted-love-laska-na-ostri-noze-sFd-506763.jpg 4 641 108

Twisted série

Má srdce z ledu... ale pro ni by spálil celý svět. Alex Volkov je ďábel s tváří anděla a s prokletou minulostí, jíž nemůže uniknout. Jeho úsilí je poháněno tragédií, která ho pronásleduje po většinu života, a jeho bezohledná honba za úspěchem a pomstou mu nechává jen málo prostoru pro srdeční záležitosti. Když je však okolnostmi přinucen postarat se o sestru svého nejlepšího přítele, začne na hrudi cítit něco nečekaného: Prasklinu. Tání. Oheň, který by mohl jeho svět převrátit vzhůru nohama. Ava Chenová je svobodná duše uvězněná nočními můrami pocházejícími z dětství, na které si nevzpomíná. Navzdory své zlomené minulosti však nikdy nepřestala vidět na světě krásu... včetně srdce pod ledovou slupkou muže, jehož by nikdy neměla chtít. Je to nejlepší kamarád jejího bratra. Její soused. Její zachránce i její zkáza. Ti dva se do sebe nikdy neměli zamilovat – ale když se to stalo, na světlo světa vyšla tajemství, která by mohla zničit vše, co je jim drahé. Twisted Love je román o tom, jak se protiklady přitahují, a má v sobě prvek napětí. Jedná se o první knihu ze série Twisted, ale lze ji číst i samostatně.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Twisted Love , 2021

Ála1968
01.03.2024 5 z 5

Alex Volkov mě uchvátil stejně jako všichni problémoví, chladni a bezohlední muži.Bylo to skvělé čtení,mělo to krásný, napínavý děj.

ivetdos
20.02.2024 3 z 5

Do této série jsem se pustila pouze kvůli té obrovské oblíbenosti mezi čtenáři a po prvním dílu upřímně moc nerozumím proč se těší takové oblibě. Přišla mi docela hloupoučká :-) Jasně, asi si řeknete, že to eroťárny bývají, ale tady mě to nějak moc bilo do očí. Je tu dost mnohem lepších knih tohoto žánru, takže si říkám proč zrovna tato série.

Hlavní hrdinku bych tolikrát propleskla, často jsem měla pocit, že mi v knize chybí stránky, protože mi některé zrychlené situace nedávaly úplně smysl, ALE! výborně se četla. I když jsem každou chvíli protáčela oči, stejně jsem pořád chtěla číst dál a dál, přestože mi bylo jasné, jak vše skončí.

kalinkacz
18.02.2024 3 z 5

Tak jo, objevila jsem svou novou guilty pleasure!
Twisted Love: Láska na ostří nože je prvním dílem volné čtyřdílné new adult romantické série. Upřímně, naposledy jsem takhle propadla čtení Papírové princezny od Erin Watt.
Tahle kniha byla vlastně kombinací mnoha nelogických zápletek a prvků, které bych v jiných knihách zmínila jako negativa - toxický vztah, kriminální minulost, únos, nevyřešené věci z minulosti a hodně erotiky.
Nevím ale jak to Ana Huang udělala... Já totiž nebyla schopná přestat číst a byť jsem si po dočtení řekla, jak to bylo nereálné a překombinované jako třetí díl Padesáti odstínů šedi, tak jsem si šla hned objednat další 2 díly.
Není to vysoká literatura, absolutně není, ale jako oddechovce jsem jí naprosto propadla.
Nečekala jsem to, ale pokud hledáte něco, u čeho po práci naplno vypnete, tak Twisted série! Ano!
P. S. Ty další dva díly jsou lepší!

Sančez
07.02.2024 3 z 5

Taková pitomoučká, sladká jednohubka. Četlo se to lehce a trefilo se mi to do nynějšího rozpoložení. Určitě si přečtu i další díly.

KajinaH722
07.02.2024 4 z 5

Knížku jsem měla delší dobu na seznamu a konečně jsem se na ni vrhla. Kniha mě bavila,protože mám ráda, kde to není moc přeslazené láskou. Tady najdeme násilí, prach po pomstě, strach, zvrácené zápletky a temnou minulost.

snilek.holka
07.02.2024 4 z 5

Tohle je to co jsem teď potřebovala číst. Nic složitého, možná trochu nereálného, ale za to s dobrým koncem :)

IrenaMikerová
06.02.2024 4 z 5

Vím že kniha je grumpy/sunshine, ale Ava pro mě byla až taková moc sluníčková. Alex byl super, jen ten jeho “ dirty talk “ byl někdy až moc. Zápletka a celkový příběh se mi líbil i když byl nereálný a přeplácaný. Hezky se příběh četl a líbí se mi autorčin styl psaní. Obálky celé série jsou taky moc pěkné.

Hatshepsut
06.02.2024 4 z 5

Tak nějak jsem od této knihy nečekala nějaké překvapení. Ale opak byl pravdou. Je to velmi předvídatelný námět a taky jsem nemusela projevy hlavního hrdiny při sexu, ale proč být za puritánku, každému se holt líbí něco jiného. :-) Samotný příběh byl ale velmi čtivý a pozvolné tajemné a temné odhalení všech nočních můr obou hlavních postav mělo něco do sebe. U operace "emoce" jsem se pobavila. Takže výsledek? Nereálné, nic nového pod sluncem, ale od knihy se neodtrhnete! Takže další díly si určitě přečtu!

Jajula75
23.01.2024 4 z 5

Nejslabší díl ze všech čtyř, ale tak rozjížděl celou serii a ta má stoupající tendenci. Ava má za sebou krutou minulost, která ji v určitých věcech ovlivňuje. Alex se chová jako tvrďák, ale láska i takový chlapy zlomila. Spousta věcí kolem něj je dost přitažená za vlasy, a to i přesto, že má spoustu peněz. Ero scény nejsou nijak extra, takový zlatý střed. Místy jsem měla tendenci knížku odložit, ale nakonec dočteno a jsem vcelku spokojená.

ElikaS
22.01.2024 4 z 5

Knížku jsem si vybrala do čtenářské výzvy jako knihu s podtitulem a jsem ráda, že jsem se do této série pustila, protože mě to opravdu bavilo.
Je to ten typ knížky, které si v poslední době užívám. Arogantní milionář, který se změní pro dívku svých snů? Jasně, je to ohrané téma, ale pořád má co nabídnout a i když je to vlastně taková pohádka, vždy si tyhle knížky užiju.
Bavila mě chemie mezi Alexem a Avou. Obecně mám ráda typ knížek - nenávidím tě, miluji tě. A tady se autorce vztah povedlo dobře vykreslit. Dramatická zápletka byla kořením navíc.
Super, určitě se pustím do dalších dílů.

Blanka29
09.01.2024 3 z 5

Tak tuto knihu jsem mela v merku uz delsi dobu a konecne jsem se k ni dostala. Na zacatku je varovani autorky, ze se nejedna o klasicky romanticko eroticky pribeh, coz opravdu neni. Pribeh opravdu dobre odsypal a postavy byly sympaticke. Sice by neuskodilo ten konec trochu zkratit, ale co uz.
Postava Alexe byla opravdu velmi rozervana a chladna, ale tady mi to kupodivu nevadilo, ale opravdu bych nechtela nikoho takoveho potkat, natoz se s nim zaplest :)

Vercutka
07.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Kniha se pěkně čte, ale.... je až moc neuvěřitelná. Škoda, že to autorka po zatčení Michaela nerozjela jiným směrem. Byl by to moc pěkný thriller. V jednu chvíli jsem si totiž nebyla jistá, zda to Alex s Avou myslí dobře. Ale vlastně musí, když je to eroťák :D

Liuyio
17.12.2023 3 z 5

Chtěla jsem jen roztomilé seznámení a žádný konflikt. UFFFF to byla teda jízda drama, čekala jsem od knihy více, ale jinak byla v pohodě

janca.hl
16.12.2023 5 z 5

Tato knížka se mi naprosto líbila a nemohla jsem jí pustit z rukou! Jako ten konec byl jasný, ale takové zápletky, vášeň, napínavost, to bylo něco neskutečného. U obou hrdinů se odtajňují dávná tajemství a všechno pomalu začíná zapadat jak puzzle. Jasný příklad, že za peníze si koupíte štěstí. Miluju a doporučuji dál!

kacenka6144
13.12.2023 4 z 5

Celý příběh jsem si neskutečně užila. Nebyl to klasický erotický román (i když tam erotika taky nechyběla). Bylo to spíš o pomstě a odpuštění. Už se těším na příběh Bridget a jejího bodyguarda, do kterého jsem se samozřejmě hned pustila.

Jita160
07.12.2023 5 z 5

Toto nebyl jen erotický román. Měl nečekané a kruté zápletky, které daly celému příběhu úžasnou čtivost a chtivost.
Alex byl chladný ,krásný, tvrdý, trpělivý a geniální. Nejdříve chtěl Avu získat kvůli pomstě pro kterou žil,ale vše nabralo úplně jiný směr,v kterém byl Alex bezmocný a ztracený.
Ava byla takový anděl s romantickou duší ,která měla tendenci každému pomáhat. Navzdory svému měkkému srdci vyrůstala v blízkosti hnízda zmijí. Vrhla do Alexova života jako východ slunce po dlouhé noci a probudila v jeho duši něco o čem si myslel ,že navždy zemřelo.
Já si tento díl moc užila a určitě se pustím do dalšího.

Dela90
06.12.2023 5 z 5

(SPOILER) Alex je nejlepší kamarád bratra Avy. Ava ho opravdu nemusí. Jenže to ještě netuší, že po dobu bratrovi nepřítomnosti ji má Alex hlídat. Nejdříve se nemohou vystát, ale posléze i ta nejtvrdší ledová slupka praskne. Ačkoliv každý z nich si nese démony ze své minulosti,touha a chtíč je spojí. Jenže, bude tohle po prozrazení tajemství, které začínají vyplouvat na povrch stačit, nebo si půjdou každý svou vlastní cestou?

Woow! Tohle byl skvost. Už chápu co na téhle knize všichni mají.

Přiznám se, že se ze začátku mi příliš nesedla Ava, její chování a tak celkově. Zato, Alex ten si mě získal téměř hned. Čtení je to rozhodně návykové. Knížka je plná bolesti, strachu, touhy a lží.

Postupem se dozvídáme, proč má Ava panickou hrůzu z vody. A jako brr, nechtěla bych tohle v životě zažít. Moc se mi líbily scény, kdy ji učil plavat. Táhne je to k sobě jako magnet, ale Alex bral dost zpátečku, nicméně všechno má své důvody. A ten hlavní byla pomsta za svou rodinu. Když jsem četla úryvky z toho co se stalo, šel mi mráz po zádech.

A pak tu byla scény, které jsou zase extrémně žhavé, prostě k sobě zapadly jako ztracené dílky puzzle.

Ke konci knihy se střídá jeden zvrat za druhým a vy nestačíte zírat. Odhalení, kdo za tím vším stojí. Jako woow, já si to tak na oko myslela. Chudák Ava, prožila si toho v životě dost, jako bolest, ztrátu a hlavně nespočet lží.

Upřímně za to, co ji Alex provedl - co si nadrobil, ať si sní!

ALE!! Při konci knihy mé romantické srdíčko zaplesalo štěstím. Po takové smršti zvratů si takový konec zasloužili a já se moc těším na díl druhý.

Děkuji holkám za společné čtení!

“Láska není zásluha je to dar.

knižníradost
05.12.2023 3 z 5

Na to, že je knížka hodně vychvalována v zahraničí, jsem na ni měla nejspíše vysoké nároky. Nebyla vůbec špatná, vůči ostatním knihám, které mají podobné zápletky, byla fajn. Možná jsem jen čekala na víc jiskření mezi postavami?
Upřímně spíše se těším na druhý díl, takže si prozatím lepší hodnocení nechám :))

oresvo
03.12.2023 5 z 5

(SPOILER) Tohle se mi moc líbilo. Žádná růžová knihovna. Líbila se mi zápletka, libil se mi vlastně i hlavní hrdina Alex. I když měl být spíš temný . Byl vlastně fajn.
Ava je na jednu stranu křehká a zdá se být submisivní ale zdání může klamat.
Ten konec mě malinko štval ale vlastně to dopadlo dobře.
Četlo se to velmi dobře, erotika asi není pro romantiky.

petulkapeta
14.11.2023 5 z 5

,,Jsi chladný a nesnesitelný a někdy z tebe jde strach. Ale taky jsi trpělivý a úžasný a neustále mi pomáháš. Podporuješ mě v tom, abych šla za svými sny, a zaháníš mé noční můry. Jsi vším, o čem jsem ani nevěděla, že to potřebuju. S tebou se cítím bezpečněji než s kýmkoliv jiným na této planetě.“

Alexe, toho jsem zprvu zrovna nemusela...pak se to trochu zlepšilo...minulost temna na obou stranach..chvilemi drsne,jak dej,tak..četla se sama to musim uznat

násilí romantika

Ana Huang