Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355913/mid_turbulence-F3X-355913.jpg 4 1007 243

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Zkrátka turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Turbulence , 2016

Hildasbooks
07.12.2020 4 z 5

Za mě dobré. Svižná oddychovka na dva večery.
Je tam všechno, co od takové knihy člověk čeká. Jako bonus trocha napětí, překvapení a fajn humor. Hodně mě bavily přepisy komunikace mezi hlavními postavami.
Konec je možná trochu uspěchaný, ale svým způsobem jej nahrazuje epilog.
Určitě doporučuji.

luzajickova
06.12.2020 4 z 5

Od této autorky je to již třetí kniha co zatím vyšla u nás v Čr a také jsem jí přečetla jako druhou místo první.. Možná sem ráda že sem si knihu přečetla jako druhou jelikož ''Výpoveď'' byla lepší tedy alespoň podle mě.. Stále sem si myslela a spojovala knihu s autorkou ale blbost jen mi to tak celou knihu co jsem jí četla přišlo.. Knihu sem si přečetla až teď jelikož mě zaujala obálka a také Anotace samozřejmě..
Gill Rodina - No rodina jí opravdu vůbec nepodporovala naopak jí stále uráželi a lezli na nervy.. Jaka Rodina - No tam už je to složitější.. otce a jeho bratra sem opravdu nenaviděla až ke konci sem začala trochu s nimi soucitit a věřila sem že jeho bratrovi a otci je to opravdu líto za to co provedli.. Bylo zvláštní číst Turbulenci od autorky a pak v knize od Gill nevím za mě to byla krásná story a hlavně ten konec ten byl krásný (myslím epilog) ale bohužel musím dát o jednu hvězdu méně jelikož mě ta kniha maličko zklamala čekala sem asi víc jako bylo v knize ''Výpověď''...

Kessy1990
05.12.2020 5 z 5

Konečně po dlouhé době co mě kniha bavila. Byla úžasná. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Je to zase něco jiného. Jiné prostředí, rozdílné osoby. Byla to jedna velká turbulence. :)

Renka931
30.11.2020 5 z 5

Wow! Tohle bylo Boží! Knihu jsem zhltla a už druhý den na ni myslím. Nic složitého na přemýšlení. Rozdílné postavy, hledání cesty k sobě. Vážně se mi to moc líbilo.

Arsi007
25.11.2020 3 z 5

Jestli máte rádi erotické romány a po Turbulenci jste už pokukovali, určitě vám jí doporučuji. Nenechte se však odradit začátkem, který je dle mého skromného názoru napsaný vcelku nešťastně. Jak ona tak i on z něj vychází jako úplní tupci. Druhý den jsem se ke knize vrátila a jsem ráda. Obzvlášť jejich seznámení bylo něco, čemu jsem se smála nahlas. Celkově v knize najdete dost vtipných momentů. Což bylo osvěžující.

Je to prostě klasická fajn a vzrušující eroťárna obohacená dramatem. Za víkend máte určitě přečteno.

IG: @hanybooks

jeny-v
16.11.2020 3 z 5

Abych dostála svému předsevzetí, pustila jsem se i do třetí knihy autorky ( ale vlastně první vydané ). Téma zajímavě zapracované do letecké oblasti, on mezinárodní pilot a ona letuška. To je asi tak vše. Kapitán Jake Weston neměl zrovna kladné vlastnosti - arogantní sobec a namyšlený alfa samec. Dobrá, vymezením mezi nimi byl pouze sex, ale na to, že mu bylo skoro 40 let se mi nelíbilo jednání vůči Gillian. Také bylo zavádějící popsání spisovatelského počínání Gillian, proč vsuvka skoro na konci příběhu, když to bylo "nakousnuto" v první kapitole. Obě hlavní postavy mě nijak nenadchly a čtení bylo pro mně zklamáním a tím každopádně spisovatelčina "Výpověď" jedničkou.

kureceske
15.10.2020 5 z 5

Hodně čtivá, hezký jazyk, erotické scény přiměřeně otevřené, příjemná oddychovka. Pro mě druhá kniha od autorky a u této knihy jsem měla menší pocit, že G. Whitney především vykrádá Ch. Lauren. Velmi podobné zápletky a podobný styl psaní, v této knize je více autentická. Některé situace trochu neuvěřitelné, což patří k romancím tohoto typu.
Kniha není nudná, není extrémně popisná, má spád.

Fazolecek
14.10.2020 3 z 5

Můj šálek kávy to nebyl, dočetla jsem, jelikož nerada nechávám rozečtené knihy. Naprosto nevěrohodný příběh. Nedovedu si představit ženu, která by takovéhle jednání snášela.

Blanka29
17.09.2020 5 z 5

První kniha od Whitney G., kterou jsem přečetla. Vesměs neobjevíme nic světuborného, ale jako oddechovka je výborná :)

Pralinka1910
07.09.2020 3 z 5

V rámci žánru - fajn. Rychle čtiva k vyčištění hlavy na dovolené ideální, zvlášť v současné koróna době, kdy většina z nás si o létání pouze čte.

Domca94
02.09.2020 5 z 5

Tuhle knihu jsem si užila. Příběh se mi líbil. Postavy byly zajímavé a sympatické. Rozhodně doporučuji všem milovníkům románů a romance.

jitka7
30.08.2020

Možná to není špatná kniha. Mě nijak nenadchla. Bylo to jak na houpačce. Jake měl možná Gillian rád, ale tak tršoku se k ní choval jak k lehké děvě a mě se takovéto knihy moc nelíbí. Ať už příběh dopadl dobře nebo ne. Takové čtení mě moc neláká. Vždycky si prostě říkám, že chlap nestojí za to, když se tak k vám chová.

Stani95
22.08.2020 4 z 5

Vůbec to nebylo špatný. Jasně, je to oddychová knížka a žádná vysoká literatura. Co mě překvapilo, že to nebylo tak úplně vymyšlené (některé prvky velmi pravdivě vystižené, obzvláště pro život některých zaměstnanců aerolinek v Dubaji ;), za to autorce palec nahoru, že slátanina to rozhodně nebyla. Akorát ten konec - růžové to tak nebývá, ale jo knížka splnila očekávání.

Ella161
18.08.2020 4 z 5

Tohle je moje první setkání s autorkou. Už dlouho jsem si tenhle příběh chtěla přečíst, protože mě anotace velmi zaujala. Autorčin styl psaní je skvělý. Postavy, místa i situace jsou pěkně popsané. Docela mě bavilo, jak byl Jake arogantní a věřil si. Některé momenty byly vážně úsměvné. Jeho hlášky, když se někdo (Rayen) učil létat, jsou nezapomenutelné. Ovšem bylo mi jasné, že tohle jeho vystupování je jen maska. Vůbec jsem nemohla přijít na to, co se mu stalo. Takže jsem byla strašně nedočkavá, až to zjistím. Gillian byla fajn... ale štvalo mě, jak někdy byla dotěrná, ukecaná a neustále ho opouštěla. Jenže kdykoliv za ní přišel, tak si to rozdali a vše rázem zapomenuto. Jako fakt? Neměla by ta ženská mít nějakou hrdost? Avšak uznávám, že Jake byl někdy opravdu sladký. Trochu jí chápu, proč mu neustále odpouštěla. Jejich příběh je obyčejný, ale o to víc kouzelný. Nevím proč mě tak očaroval, když tam vlastně ani žádný velký bum nebylo. Jenže... prostě mi to připadá jako příběh normálních obyčejných lidí. Příběh, který se mohl stát... ne žádná pohádka. U konce jsem už nepokrytě brečela, ale může se mi někdo divit? Po tom všem, co spolu prožili. Po těch nekonečně sporných situacích, odcházení či návratů. Po jejich silné lásce, vzájemného porozumění i odpuštění. Není to naposled, co knihu čtu. Moc jí doporučuji.

kacenka6144
17.08.2020 5 z 5

Já si knížku docela užila. Všem je jasné, že to nakonec dobře dopadne, ale při létání se přece může stát cokoliv. Příjemná letní oddychovka.

katerina9365
15.08.2020 4 z 5

Tato kniha me velice okouzlila,bez par chvil jsem ji hlatala. Vsem jenom doporucuji precist

Iva B.
13.08.2020 5 z 5

Ráno jsem začala, večer jsem dočetla. Oddychovka jako řemen. Jako pro většinu je to asi jako zbytečné plytvání papíru, což samozřejmě chápu, ale mě to bavilo a ruku na srdce dámy, která by nechtěla něco podobného zažít... Já teda jo :).

LittleK
30.07.2020 2 z 5

První polovina knížky pro mě byla doslova utrpení. Nic mě nenutilo se k příběhu vracet. Jake byl slizoun a Gillian dítě. Když jsem se prokousala do poloviny, začalo to být lepší a konec jsem zhltla ze dvou důvodů. Zaprvé jsem chtěla vědět, jak to dopadne, protože jsem jim to začala přát a za druhé, protože jsem to chtěla mít za sebou. Co musím vyzdvihnout je autorčina originální forma.

sebemi
22.07.2020 4 z 5

V létě potřebuju takové lehké oddechovky a tahle mi sedla! Mělo to hlavu a patu,ne jako jiné knihy tohoto žánru. Samozřejmě na konci happy end jak blázen,ale tak jinak to být nemůže ;)

Red-haired
19.07.2020 4 z 5

Whitney G. umí skvěle vykreslit chemii mezi hlavními hrdiny, napsat vtipné dialogy a skvělé sexuální scény, a to platí i v případě Turbulence. Tentokrát jsem si s hlavními hrdiny ale moc nesedla a jejich vztah dlouho funguje na principu - ON ji ubližuje, ONA mu to ještě nejmíň 10X odpustí, protože on je přece taaak dobrý v posteli... to se mi poněkud příčí. Taky články na blogu a propojení fikce s realitou mělo knihu nejspíš ještě vylepšit, na mě to ten wow efekt nemělo.
Přesto je to opět čtivé, žhavé a stejně jsem to během čtení hltala, tak si to ty 4*/5* zaslouží.