Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355913/mid_turbulence-F3X-355913.jpg 4 1007 243

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Zkrátka turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Turbulence , 2016

moma08
20.02.2022 3 z 5

Osobně musím říct, že jsem trošku zklamaná, ale ne proto, že by to bylo tak strašně, ale dle hodnocení a toho, že mám přečtené i jiné knihy od této autorky, jsem čekala něco prostě více. Tohle to byl podle mě průměr, ale jasně, nemůže se zavděčit určitě všem. Každopádně byla to oddychovka, kterou zvládnete přečíst během dne.

AnnaNes
18.02.2022 1 z 5

To byla taková blbost! Přečetla jsem tak 100 stran, a pak přeskakovala, vůbec jsem se nedokázala začíst. Ani si ji nedám do kolonky přečteno, protože jsem nezvládla ani půlku. A to se mi ostatní knihy od autorky líbili.

senoritar
20.12.2021 1 z 5

Upřímně moc nechápu zdejší vysoké hodnocení, skoro si říkám, jestli jsem nečetla jinou knihu a jsem ráda, že jsem ji vůbec dočetla. Chování hlavních hrdinů mi přišlo místy tak nelogické až stupidní, že to bilo do očí (jí připadá normální spát v cizím bytě atd.) Jejich rodinné problémy, které je údajně tak trápily jsou těžce nedovysvětlené a povrchní, bylo mi tak nějak jedno, co se s nimi stane. Důvodné pochybnosti i Výpověď mě nadchly, tak jsem možná měla až příliš vysoká očekávání, ale toto pro mě bylo utrpení.

majavcelicka
19.12.2021 3 z 5

Nevím, nevím.... Ze začátku jsem si říkala další román typu bohatý arogantní muž bydlející v posledním patře domu v obrovském drahém bytě a na druhé straně chudá slečna, která se snaží být úspěšná po pracovní stránce. Pak se to rozjelo, ale konec opět předvídatelný a ničím neohromující.

pupa72
06.11.2021

Bohužel, český překlad knihu dost zkazil. Některá slovní spojení jsou dost kostrbatá, některá slova v překladu neznějí eroticky, ale spíš směšně! Doporučuji všem, kdo umí anglicky si jí přečíst v originále, ale asi úplně nejlepší je audiokniha v Aj. Interpreti jsou super. Byla jsem nadšená!

Vknihách
03.11.2021 5 z 5

Kniha je rozprávaná z pohľadu Gillian,rovnako aj z pohľadu Jakea. Kapitoly sú netradične označované vstupnými bránami na letisku, čo je veľké spestrenie po grafickej stránke. Takisto si hlavná hrdinka vedie blog, ktorý je dosť osobný,ale musel tam byť! Do príbehu patril! Autorka to zahrala bravúrne a jeho význam pochopíte v závere knižky. Zoznámenie hlavných postáv bolo dokonalé. Ja som si hrýzla peru, smiala som sa a bola som veľmi zvedavá ako z nastolenej situácie autorka\Gill vykľučkuje. Paráda! Okrem toho že Gill mala fakt otrasnú rodinu, občas sa správala ako násťročná, bola celkom fajn hlavná postava, no svojského Jakea som si zamilovala okamžite. Je drzý, arogantný, puntičkársky, sebavedomý- dokonalý knižný hlavný hrdina, ktorého by ste však doma nechceli ani za nič! Musím sa priznať, že veľa zápletiek (lebo knižka nemala len jednu) som odhadla, aj keď nie úplne,aspoň čiastočne a vôbec mi to nevadilo. Ako inak, bola som veľmi spokojná! Úplný záver ma odrovnal, pretože ,nakoľko som knihu čítala v štafete, zvrat odhadovali všetky dievčatá! Ja som si vravela, že no proste toto nie! to sa nemôže stať! A stalo sa a ja som bola šťastná spolu s Gill a Jakeom! Kniha má cez 400 strán a musím povedať, že som sa nenudila ani jednu stránku

Petra-1
02.11.2021 3 z 5

Kniha pro mě postrádala děj, vše se točilo jen kolem sexu a vše se pořád dokola opakovalo.
Dialogy nebyly téměř žádné. Jediné, co vyzdvihovalo knihu byly sarkastické řeči Jakea.
Úryvky z blogu byly trapné a u hlavních postav mi bylo celkem jedno, jak to s nimi dopadne

DUNIKO
25.10.2021 5 z 5

Nádherná! Nádherná! Prostě nádherná!

Ála1968
15.09.2021 3 z 5

Byla jsem hodně natěšená,protože jsem předtím četla Důvodné pochybnosti a ty neměly chybu.Trošku jsem zklamaná.Obyčejný příběh,který mě moc neoslovil

peta88
26.08.2021 5 z 5

Bomba! Knížku jsem měla nějakou dobu doma, ale stále se mi nějak nechtělo do ní pustit. Teď po přečtení musím říci, že mě opravdu dostala! Je v ní všechno, co človek od tohoto žánru očekává. A už teď vím, že to bude kniha, ke které se čas od času znovu vrátím.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Miluju chlapy v uniformách...piloti nejsou výjimka ️
Už od první stránky si tahle knížka získala moji plnou pozornost...četla jsem ji úplně bez dechu..hltala jsem stránku po stránce a těšila jsem se co mě čeká dál a dál a pak najednou konec

Pája699
13.08.2021 3 z 5

Kniha se mi líbila, ale příběh lehce pokulhával. Na mě to bylo zbytečně natahované a některé pasáže se opakovaly pořád dokola. Mám tě ráda - verzus rozcházím se s tebou. Strašně jsem se těšila na příběh z prostředí letušek a pilotů a celkově z letiště :-) Ale kniha Výpověď se mi od autorky líbila více. Tady mi chybělo i více humoru. Zlatá střední cesta za mě .-) Knihu ale určitě nezavrhuji a doporučím ji dále k přečtení..záleží na čtenáři :-)

JáŠárka
08.08.2021 5 z 5

Super letní oddechovka. Stránky rychle ubíhaly, děj se točil hlavně kolem sexu, takže nic náročného nelze čekat. Ale jako odreagování na jeden večer je to výborné čtení.

Fallon443
02.08.2021 5 z 5

Knihu jsem dlouho odkládala kvůli nudnému začátku, ale včera jsem se dokopala k tomu, abych ji už konečně přečetla a stránky mi doslova mizeli pod rukama. Dočetla jsem ji dneska a musím říct, že se k téhle autorce ještě rozhodně vrátím.
Asi jako první musím zmínit krásnou obálku, která se mi po přečtení zalíbila ještě mnohem víc.
Hlavní hrdinka Gillian se mi hodně zamlouvala tím, jak si nenechala od Jakea všechno líbit a nebála se říct co si myslí.
Taky se mi hrozně líbilo to prostředí ve kterém se kniha odehrávala.
Ale abych byla upřímná, dost mě tam štvaly některé hrubé, vulgární výrazy, které se tam opakovaly dost často.
I přes nějaké maličkosti jsem si knihu neskutečně moc užívala. Určitě se k ní budu ještě vracet a rozhodně můžu doporučit.!

JessieEx
21.07.2021 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, ale bohužel nebyla tak dobrá jako Výpověď. Už od začátku mi nesedl styl psaní, nemohla jsem se zorientovat, ukázky z blogu hlavní hrdinky byly zbytečné a trapné. Kniha obsahovala docela dost vtipných scén a opravdu jsem se místy dobře bavila... Jenže jsem se několikrát přistihla, jak předpovídám, co se během následujících stran stane a ono se to sice stalo, ale v mých představách to bylo mnohem lepší - třeba scéna, jak se Gillian a Jake seznámili... Bylo to vtipné, ale mělo to teda větší potenciál...
Postavy byly bohužel velmi nesympatické a jejich vztah šílený a toxický. Nesčetněkrát se pohádali a pak usmiřovali sexem, až už to bylo otravné.
Zvrat v poslední třetině mě sice překvapil, ale opět jsem si myslela, že to bude solidní mindfuck a že mě autorka převezla, ale ona z toho vybruslila pouze průměrným zvratem.
Kniha má skoro 450 stran, což je dost šílené, na to, že je to z velké části jen o sexu... Nejvíc to ale zabilo asi pět epilogů, to už jsem byla opravdu otrávená.
Abych to shrnula, nebyla to vyloženě špatná knížka, byla tady spousta míst, kdy jsem se opravdu bavila, ale byla tady i velmi slabá místa a celek tak na mě působí spíš průměrně.

Njangu
19.07.2021 5 z 5

Opět výborné čtení, jen ten konec mně tolik nesedl, asi by to chtělo dopracovat finálovou zápletku. Občas jsem pátrala po motivu, důvodu, ... moc domýšlení. Ale četlo se to výborně, už se těším na další knížky této spisovatelky. Nápad s umístěním příběhu na letiště byl výborný. Trošku změna oproti běžným knihám v tomto žánru. Ale i přes ten konec knihu doporučuji "SUPER KOUSEK". A výborný EPILOG.

Pavli19
08.07.2021 3 z 5

Knihu jsem dočetla, ale po celou dobu jsem nedokázala "fandit" ani jednomu hlavnímu představiteli, přesto doporučuji k přečtení.

Domkar9116
23.05.2021 4 z 5

(SPOILER) Musela jsem se trochu přenést přes nezáživný začátek, než se začalo něco dít, ale pak to mělo spád. Kniha se četla sama. Občas mi vadily Dlouhé, zbytečné pasáže a opakující se děj, pak ten konec byl takový,, jakoby najednou trochu uspěchaný mi přišel. Ale celkově, bezva kniha, kterou jsem si užila a protože to byla první od autorky jdu hned na další a to něco znamená .

Toledo
21.05.2021 3 z 5

Kniha nebyla vůbec špatná, akorát ten konec mi přišel nějak uspěchaný. Vlastně si nic neřekli a hned bylo všechno vyřešeno. T
Postavy byly sympatické, příběh trochu pokulhával. Celkově byly ty rozepře v obou rodinách takové nedotažené a moc jsem je nepochopila.

Evule114
17.04.2021 4 z 5

Knížka se opravdu čte dobře. Akorát si nemůžu pomoct, ale přišla mi tak trošku povrchní. Miluji červenou knihovnu, ale mám ještě radši, když je v tom i silný příběh. Tady u Gillian jsme se tak něco dozvěděli, ale u Jacka mi chyběl jeho příběh rozvést trošku víc do hloubky, ale nakonec tam tak nějak všechno bylo a já jsem v závěru spokojená. Jinak mohu doporučit.