Troufalá vášeň

Troufalá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520772/bmid_troufala-vasen-658acc2a72e8f.jpg 4 320 64

Když se Jordan nastěhuje k otci svého přítele, má to být jen dočasné řešení komplikované situace. Jenže Pike Lawson se jí brzy začne dostávat pod kůži. Oba vědí, že by se svým touhám neměli poddat, a snaží se s nimi bojovat. I kdyby to nebyl Coleův táta, pořád je mu osmatřicet a jí jen devatenáct. V jedné domácnosti se však vzájemné blízkosti vyhnou jen těžko.... celý text

Literatura světová Romány Erotika

*věkový rozdíl
*pomalé poznávání
*new adult
*střídání pohledu Jordan a Pike

*PD se stává jednou z mých top autorek tohoto roku. Tohle byla zase skvělá jízda
*Pomalý začátek, občas máte pocit, že se to hrozně táhne, ale chápu, že tady to jen tak nejde. Takže nenechte se odradit pomalým začátkem, bude to stát za to! Tak nějak se mi zdá, že je to hlavní rys Penelope (Láska na hraně měla podobný pomalý vývoj).
*Protože jsem četla nedávno Lásku na hraně/Credence, tak jsem tady viděla dost podobností
*Hlavním tématem je tady vztah, kdy je muž o 19 let starší a mladá žena, které je 19 let a je přítelkyní jeho syna.

*Pike měl 38 let (jsme stejně 'mladí') a měl dospělého syna. Protože se musel vzdát mládí, tak je to takový ten typ starý-mladý. Někdy mi dost vadilo, že si Pike bral hrozně svůj věk = kolikrát přemýšlel ve stylu, že už má to nejlepší za sebou (38 let!!!) a tak nemůže mít vztah s tak mladou ženou, protože neví, zda se ve svém věku cítí na rodinu. Chápu, že autorka chtěla zdůraznit věkový rozdíl a prakticky na tomto postavila příběh, ale Pikeovi nebylo 50, aby měl takové myšlenky
*Jordan dostala od života naloženo, ale byla cílevědomá, samostatná, chtěla se starat sama o sebe = někdy byla až moc hrdá (viz. noc strávená v baru). Věděla, co od života chce. Mnohdy si od Colea nechala doslova srát na hlavu a dopadlo to přesně tak, jak jste čekali

* Pořádné horko začalo být až tak od půlky knihy a pak ti byla pořádně žhavá jízda. Žádné prasárničky Ale erotické scény jsem si užívala

*Samozřejmě se musel Pike stát mým knižním manželem, mnohdy to byl prostě kluk v dospělém těle. A haló, 38 není věk, kdy končí aktivní život, ano?

*Rozhodně doporučuji a pro ty, co nerady slovensky, vyjde kniha na začátku příštího roku a tohle vám nesmí chybět. Birthday girl prostě musíte (chcete) číst

katasokolov
09.12.2023 5 z 5

5/5*

Fantastické!

Krásný romantický příběh. Age Gap, kde přestože ústřední dvojici dělí celé roky, jejich smýšlení o životě je podobné. Jordan je skvělá hlavní postava a její záliba v osmdesátkách mne potěšila - zmínky hudebních kapel, ale i třeba výborného filmu Koktejl s Cruisem. Pike ji skvěle doplňuje a je nádherné pozorovat, jak si k Jordan nalézá cestu, přestože jeho vztahy v minulosti nebyly právě výhrou. Oba se snaží svým citům ubránit, ale . ..

Velice doporučuji romantickým duším, které nejsou omezeny předsudky a chtějí si přečíst slow burn romantiku, která v samém závěru nabyde pikantnějších rozměrů (nedoporučuji číst ve veřejné dopravě :-D ).

Nakladatelství Pandora opravdu přináší krásné příběhy, u kterých si můžete poplakat, ale zároveň se zasmát a někdy se i červenat.

Kukicka
04.12.2023 5 z 5

Za me bomba. Asi nejlepsi kniha, kterou jsem tento rok cetla. Pribeh poutavy, postavy vyspele a sympaticke, jiskreni , erotiky tak akorat, krasny konec a epilog. Obvykle mi na knizce treba neco malo vadi, jako chovani jedne z postav, nejake vyrazy, nelogicke kroky, preslazenost, ale tady nemam absolutne co vytknout, sedlo mi to jak hrnec na pr.... :-D

Ekniha.
30.11.2023 5 z 5

Slowburn
age gap

Wow wow wow #musthave jedna dokonalost

Kde zacat tento pribeh si vás úplne podmani.. zahoďte predsudky ..pretože tuto knihu nepustíte z ruky

Chémia je neskutočná..už dlho som nečítala tak totálne uveriteľný pribeh.. ktorému som verila od začiatku po koniec nečakajte žiadnu povrchnosť ani klišé predsudky zahoďte pretože keď chytíte do ruky tuto knihu pochopíte!

Toto si jednoducho zamilujete..budete sa pozerať na okolie inými očami..

Jordan tak ta holka je anjel s jedným snom na každé narodeniny si praje to isté želanie ..aké neprezradim.. ale už teraz sa pozerám na želania inak.

Pike omg! Tak holky držte si kalhotky pretože tento chlap je Chlap s veľkým srdcom.. všetkých “mojich knižných chlapov schoval do vrecka

Tu neexistuje že jeden má z nich “navrch obľúbený tu sú oni dvaja .. obaja

Táto kniha je proste Dokonalost s veľkým D. Od začiatku až po koniec, knihu nebudete chcieť pustiť z ruky..

láska náhody

Penelope Douglas