Tři osudy

Tři osudy https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102385/bmid_tri-osudy-m4n-102385.jpg 4 169 19

Sullivanovi po generace opatrují sošku Klóthó, jednu ze Tří sudiček, zděděnou po předkovi, který ji ukradl na lodi Lusitania krátce před jejím ztroskotáním. Tři sourozenci Sullivanovi se rozhodnou získat svůj majetek zpět a vypátrat další dvě sošky sudiček, protože ty mají mimořádnou cenu a moc jen ve trojici. Vzniknou tři nová přátelství a tři milostné vztahy. Teprve z jejich spojenectví plyne netušená síla, která snad dokáže čelit zákeřnému zlu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Three Fates , 2002

Dituleeee
21.03.2021 5 z 5

Moc hezká knížka se záporákem ve značkových hadrech

petraj30
12.02.2021 5 z 5

Krásná kniha. Něco takového se spíše hodí na tu trilogii, když tu máme tři párečky:-), tak mě to malinko mrzí, ale byl to i přesto úžasný zážitek.
Musím napsat, že ty hlavní hrdinky už nemohly být rozdílnější. Ze začátku mě Cleo a Tia hodně štvaly, ale jsme ráda, že se obě uklidnily a na konci už byly vcelku normální:-). Becca byla skvělá od začátku, stejně tak zbytek mužské populace.
Mnohdy jsem se i pobavila. Byla to skvělá kniha s trochou historie a potom ty příběhy k těm soškám a to osudové spojení dvojic. Moc pěkné.

Sisis1999
13.01.2021 4 z 5

Tři osudy jsou jedna z asi tří knih, u kterých mi nevadí, že předem vím naprosto celý děj. Sullivanovi jsou povedená rodinka --- rozhovory i prostředí jsou živé, barvité, vtipné a dle mého velmi povedené.
Naprosto jsem si zamilovala, že hodnotná část knihy se odehrává v Praze --- je hezké vědět, že se o nás ví.
Knížku vlastním už několik let a každé léto ji s chutí znovu vytahuju, abych si ji připomněla hezky v horkém počasí někde u vody s ledovým čajem v ruce. A vždycky mě dokáže pobavit naprosto stejně!

georginaa
17.11.2020 4 z 5

Celkem dobrodružný romantický příběh s třemi páry lidí, kteří se do sebe zamilují. Nechybí tomu akčnost a vtipné hlášky které mě baví.

Kudík
11.11.2020 4 z 5

(SPOILER) Čtení u kterého prostě předem víte, jak to dopadne, ale je bezvadné, že autorka základ čerpá z historické události, která se udála 7. května 1915, a to torpédováním zaoceánského parníku Lusitanie.
Příběh je o hledání tří stříbrných sudiček/Moir, které „předou nit osudu“, a to Klóthó, Lachésis a Atropos. První nit přede, druhá odměřuje a poslední stříhá. Jsou zde i tři sourozenci Sullivanovi, a to Malachi, Gideon a Rebecca, kteří se právě díky sudičkám a jejich nitím seznámí s Tiou Marshovou, Cleo Toliverovou a Jackem Burdettem. A všichni jsou spojeni s rozhodnutími, která padla již před více než 90 lety na parníku. Z hrdinů se mi nejvíce zamlouvala Tia, která mi přišla nejvtipnější i nejakčnější ve všech ohledech, a to vč. návštěvy salónu krásy, pití vody z kohoutku či rvačky. :) Sice je to klišé a autorka má i lepší díla, ale já se bavila.

Johana
14.09.2020 1 z 5

Najevo vyšlo, že Noru Roberts nemůžu. (Zvlášť mne na knize zaujal název: "Osudy". Jedná se snad o sudičky, ne-li?)

Skalara
15.11.2018 5 z 5

Jedna z prvních knih od této autorky. Díky této knize, jsem si tuto autorku oblíbila. Ale zatím neporazitelná kniha. Lepší jsem od ní nečetla. Hodně blízko k tomu má Stále v tvém stínu.

Knihomolka10942
26.06.2018 5 z 5

Moc hezké, zajímavé čtení. Moc se mi líbily boje mezi Anitou a Shullivanovymi o Tři osudy. Až do konce jsem byla napnutá jak to dopadne.
Ale tu Anitu bych fakt zabila!!!!

Veeris
17.10.2015 4 z 5

Pěkné dílko:) Jedna z autorek, která nemá v knihách nudné pasáže.. Jako oddychové četba její knihy nikdy nezklamou

lifeoptimist
20.03.2015 5 z 5

skvělá - jedna z nejlepších, super hlášky a super příběh, vřele doporučuji

ovpana
30.11.2014 5 z 5

Příjemná knížka ,moc hezký a zajímavý příběh,čte se jedním dechem

koki.veru
18.09.2014 5 z 5

Krásná knížka se zajímavým dějem :) Přečteno během několika dnů :) nádhera :)

ewisek22
09.02.2014 4 z 5

Po druhém přečtení knihy musím dát "pouze" 4 hvězdičky vzhledem k tomu, že už dopředu jsem věděla, jak to dopadne a přišlo mi to místy strašně přeslazené...:)

Oli1104
10.01.2014 3 z 5

Je to moje prvni kniha od N. Roberts. Nijak me neuchvatila, ale ani nezklamala, a proto si urcite autorku vyberu i priste.

Lenča89
04.10.2013 5 z 5

Zrovna dnes jsem tuhle knihu přečetla....už po druhé :-) stačily mi na ni dva dny a kdybych nemusela do práce tak i jeden :-)Doporučuji ji!!

Pokušení
02.07.2013 5 z 5

Jedná z nejoblíbenějších knih od této autorky. Tři osudy jsem přečetla na jeden nádech. Vřele doporučuji :)

Val
29.03.2013 4 z 5

Nebylo to špatné , ale Nora Roberts má v rukávu rozhodně lepší esa.... I když, nemůže být každá její kniha nejlepší ...že ?

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Fajn čtení,není potřeba psát více.

fionKa
16.11.2012 5 z 5

To co by jindy zpracovala do trilogie, dostala úspěšně do jedné samostatně stojící knihy... Co dodat, slovo úspěšný už sem použila ;)
ale taky musím dodat.. že je to fakt něco... a že úplně nejlepší hlášky má Jack a Cleo ;) o ty opravdu povedené jsem se dokonce dělila s přáteli na soc. sítích :)