Velké problémy v Malém Vietnamu

Velké problémy v Malém Vietnamu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244249/bmid_velke-problemy-v-malem-vietnamu-lVo-244249.jpg 4 769 769

Tomáš Kosek série

Volné pokračování knihy Příliš dlouhá swingers party. Tomáš Kosek má problém. Velký problém. Někdo unesl dceru českého premiéra a stopy vedou k prastaré sektě, která to s magií myslí nejen smrtelně vážně, ale hlavně s ní opravdu umí zacházet. Navíc se pohádal se svou holkou a ta se vrátila zpět k prostituci. Mohlo by to být ještě horší? Jistě, ještě je tu to proroctví o konci světa. Jak jinak? Vždycky je tu nějaké proroctví. Jenže tohle, zdá se, není úplně vycucané z prstu.... celý text

Mystig
16.08.2017 3 z 5

Od předchozího dílu trochu chvílemi zmatenější, ovšem s nečekanými zvraty, správnou dávkou humoru a trochou té erotiky. Kotleta je zkrátka dobrý v tom, co dělá.

Krukron
04.08.2017 5 z 5

Velký nářez - klasický Kotleta, bezvadné :)

Bruka
27.07.2017 2 z 5

Nemám rád knížky, ve kterých postavy mrdají jen proto, aby se po dvaceti stránkách nezajímavých kousavých poznámek na adresu evropské unie, kapitalismu, NATO, globalizace a Okresní správy sociálního zabezpečení Dolní Rožínka konečně něco dělo.
Nicméně scéna s magií iniciovanou kuřbou na schodech činžáku za účasti hordy útočících zombíků byla tak moc absurdní hovadina, že jsem se smál a za to dávám dvě hvězdy. A mám pocit, že o vietnamské mytologii jsem se toho dozvěděl víc ve Svěrákově animáku Kuky se vrací...

vamp
23.05.2017 4 z 5

Až na to že to byla Lotyška celkem dobrý a to nehraje hokej...

Vidlička
07.04.2017 4 z 5

Po delší době, kdy Kotleta jakoby ztrácel dech (a to i u prvního dílu), se mu opět povedla klasika, pro kterou ho asi máme rádi. Neuvěřitelné honičky a střílečky po Praze, nadpřirození nadpřirozenci, co mají už jen krůček k ovládnutí či zničení světa a trošku trotloidní hrdina, který na konec všechny přemůže, všechno vyřeší a všechny vojede. Jen tak dál, Franto.

Msourkova
04.04.2017 4 z 5

Klasický Kotleta - tak, jak ho mám nejradši.

Kešu1981
29.03.2017 5 z 5

Kotleta a jeho hlášky...fakt jsem se bavila :o)

Gurus
29.03.2017 4 z 5

Ale jo na konec do bylo dobrý čtení...jen my to přišlo, že je toho už moc :-D

lachtan77
23.03.2017 3 z 5

Nikdy tuhle knihu nečtěte po Spadu nebo Hustym nářezu. Dejte si mezi tím nějaký horor nebo románek a pak tahle kniha bude zas ta stará dobrá Kotletovina :-)

kazatell
21.03.2017 3 z 5

Tohle už bylo i na mě moc. Tři hvězdy jsou spíš za zpracování, než za samotný příběh. A ten konec? No škoda psát. Tak snad se v tomto komentáři nepletu a nebudu muset na andělu řešit zeleného a žlutého. Neumím si moc představit s kým bych v práci vyvolával nejsilnější magii... asi by to bylo spíš za trest :-D

lonewolf_x
17.03.2017 4 z 5

Klasická rychlá sprostá Kotletovská akce

alzbeta4340
17.03.2017 3 z 5

Čekala jsem něco lepšího. Občas jsem se bavila, ale jen občas. Rozhodně to nebyla kniha, která by mě nutila bez přestávky číst. Hvězdu navíc dávám za povedený název a pražské prostředí.

karel0684
13.03.2017 3 z 5

Pokračování Příliš dlouhé swingers párty. Tady je ještě víc sexu a ještě víc krve a mrtvol. Jestlipak nemá pan autor nějaký problém... musím se však opakovat s hodnocením - je to jako ta rychlovka v sexu. Na chvilku to zvedne náladu a pak je po všem. A tahle byla ta slabší. Tak se bojím dalšího dílu...

Giný
22.02.2017 5 z 5

Přečteno velice rychle téměř jedním dechem, jako se ostatně velice dobře čte většina děl od Kotlety. Dá se říct, že knize neuškodilo ani ucelení do jednoho příběhu na rozdíl od předcházející knihy "Příliš dlouhá swingers party", kdy šlo o více kratších povídek. Nicméně mi rozdělení do méně příběhů sedlo o něco více.
Vtipné momenty a hlášky jsou zcela uspokojivě propracované a čtenář nemá šanci se nudit.
Nepřemožitelní démoni jsou nepřemožitelní opravdu znovu jenom zdánlivě a můžeme opět vzdávat hold sexuální magii!

Aleen
21.02.2017 3 z 5

Tročku slabší, ale pořád velmi vtipné a zábavné a maličko úchylné, tady méně, než jiné knihy, které jsem od Kotlety četla. Ale pořád dost na to, aby si zasloužila přečíst!

Tamten
18.02.2017 3 z 5

Kvalitou odpovídá Příliš dlouhé swingers party - některé části jsou dobré, zajímavé a sexy. A některé jsou jen příliš nezajímavým popisem událostí (a to se třeba jedná i o bojové scény). Tu nudu trochu způsobuje to, že hlavní záporáci jsou nezničitelní, takže boj s nimi nemá nádech toho "jak to asi dopadne".

PierReVesper
18.01.2017 4 z 5

Tak tohle bylo dobré počteníčko. Šukání méně než v předchozí knize, ale o to víc zábavnější. Místy mi sice přišlo, že Kotleta vykrádá sebe samotného, ale nakonec to byla slušná kotletovina a dost jsem se bavil, ať si každý tvrdí co chce. Uvidíme, jak zajebe SPAD.

heavy66
07.01.2017 5 z 5

Humor určitě za 5, smál jsem se nahlas, když Tomáš s Klárou Chlumskou zaháněli démony sexuální energií!....
Autor je z Bruntálu, ale s pražským místopisem je evidentně dobře obeznámen, jen z těch Hrnčířů do SAPY pod zemí, no nevím, po silnici je to nějakých 5km!
Knize musím vytknout jednu nepřesnost - Číňanům nás neprodal premiér, ale prezident! :-)

OldaB
29.12.2016 2 z 5

Aj, to byla slabota. Ve srovnání s prvním dílem sešup dolů. Jedna povídka roztažená do knihy, místy děsná nuda. Tohle nevyšlo.

Karelvovsik
20.12.2016 2 z 5

Tohle není Kotleta, jak ho znám , a jak ho chci znát! Každá další kniha autora je slabší než předešlá. Bohužel!