Hrej hráčem

Hrej hráčem https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182081/hrej-hracem-182081.jpg 4 856 153

The Game série

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou „královnu univerzity“, aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Galatea

Love game , 2013

Majuš333
03.11.2019 5 z 5

K tejto sérii sa vždy rada vraciam, nenáročné čítanie, pri ktorom si na maximum oddýchnem :) Aj keď obálky kníh u tejto série sú naozaj hrozné :(
Braden a Maddie sú typickí tínedžeri, ale aj tak je pre mňa top Hrej tajně, skrátka som si viac obľúbila Astona a Megan.

makynka911
07.10.2019 2 z 5

Jedno odpoledne a vůbec žádné nadšení, vlastně ani nechápu, jak se to stalo, že jsem dočetla. Za mě lepší 2* :)

Eliza20
19.08.2019 2 z 5

Snad k žádné postavě jsem necítila sympatie (snad kromě Meghan - a to je důvod proč zkusím i druhý díl), takže mě kniha nejen nebavila, ale vlastně i rozčilovala. Hlavní hrdinka je prototyp ubečené neschopné kr*vky, které v jednu chvíli říkají princezno a v druhé do sebe lije 6 panáků a rozkopává dveře. Zápletka s Pearcem je zpracována opravdu bídně, vždyť z tohoto tématu by se dalo tolik vytěžit. Prostě zklamání. P.S. Rozečetla jsem si Cenu za rozkoš od Niky Peas a mohla jsem si oči vykroutit. A tak jsem čtení zanechala a pustila se do tohodle. Poté, co jsem s tímhle veledílem skončila, vrátit se k Ceně za rozkoš bylo vlastně příjemné.

Nika320
17.06.2019 odpad!

omlouvám se, že to řeknu, ale kniha se mi nelíbila. :( bylo to prostě o ničem a navíc se oba na konci naštvou, když si provedli to stejné? jako sorry, ale tohle byla nejhorší knížka, co jsem doposud četla

Nuttelka
10.05.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka slupnutá za jedno odpoledne

leník511
31.03.2019 3 z 5

Pěkná pohodová romantika, ale žádné velké wow se nekonalo.

Maruš.D
15.02.2019 4 z 5

Roztomile naivní. Tak bych knihu popsala ve zkratce.
Jinak mne na knize zaujala zápletka. Ta první, kdy se do sebe nečekaně dva zamilují, protože jim nevyšla jejich “hra” a i ta druhá, kde se vše obrátilo proti nim, pravda vyšla najevo a oni se s tím museli nějak poprat. V první zápletce mi nesedělo, jak si Megan dělala hlavu z toho, jak toho je na ni moc a to mi přijde nereálné po 30-ti společně strávených minut na prvním rande. Potom jak se dali rychle dohromady- tam mi chybělo nějaké vzájemné hlubší poznávání se. Zase bylo okouzlující, jak i přesto, že si od začátku nalhávali, že je to jen hra, tak cítili vzájemnou přitažlivost... Postupem času se poznali a to bylo fajn. Sice některé věci řešili jako puberťáci, ale těmi ostatně jsou. Takže odpuštěno. Kniha pěkná, ale četla jsem na stejné téma o malinko lepší.

JanickaP
22.01.2019 3 z 5

Celkem slabsi knizka v tomto zanru, ale na vecery lepsi nez tv.

LivN
22.01.2019 3 z 5

Kniha se dobře četla díky více kapitolám. Neočekávala jsem, že to bude dobrá knížka, ale dalo se to číst. Nejvíc mě zajímalo kdo jako první z hlavních hrdinů přijde na to, že ho ten druhý podvádí. Chybělo mi víc detailů o Bradenovi a jeho rodině. To tam vůbec nebylo za to o Maddie byla celá knížka.

AniDi
13.01.2019 1 z 5

Opravdu nejhorší kniha, kterou jsem dosud četla. Hlavní postavy naprosto neuvěřitelné, tak jako dialogy. Místy vulgární. A měla jsem pocit, že dialogy a chování spíš odpovídá dětem než vysokoškolákům.
SPOILER:
Na začátku knihy se dozvídáme, že hlavní hrdinka je vyhecována svými kamarádkami sbalit, svést a odkopnout největšího plejboje celé školy aby se napravil. Velmi "originálně" se dozvídáme, že k podobnému hecu došlo i mezi plejbojem a jeho kamarády. Přestože hlavní hrdinka je popisována jako křehká malá Maddie, sladká princezna, hned v úvodu knihy do sebe kopne 6 panáků vodky (to jako opravdu?). Pak zápletka s jejím tajemstvím z minulosti a problémy s bratrem (bylo to velmi napínavé, na 10 minut se objevil v kampusu :) ale hroutila se z toho celou knihu. Pořád dokola čteme, že celé to společenství kluků jsou nechutná prasata ale celý tým holek je u nich stále pečený, vařený. Co mě zaráží je fakt, že jedna z týmu holek má být nejlepší kamarádka plejboje už od dětství, přesto nepodrží něco jako bráchu ale pomáhá hlavní hrdince (nechápu?). Postupně se dočítáme, jak se do sebe velmi zamilovávají. Nakonec oba odhalí své plány, naštve se on, pak se naštve ona a zakončíme vše happy endem.
Určitě znovu číst nebudu, lituji jen těch 4 hodin strávených s touto knihou. Nedá Vám nic, naprosto bez hodnoty.

TerezaMondeková
31.10.2018 3 z 5

Kniha se mi docela líbila. Není to nejlepší kniha, kterou jsem v životě přečetla, ale špatná taky není. Dala bych ji do kategorie neurazí, ale ani nenadchne. Neřekla bych, že je to nějaké originální téma, protože na tohle už tu knihy byly a myslím, že mnohem lepší. Nebyl tam nějaký extra zvrat, protože jsme vlastně věděli, co se stane... Že ta tajemství prasknou. Jenom jsme si mohli domýšlet, jestli na sebe budou křičet, hádat se, nebo se tam pobijou... A jak to skončí jsme taky věděli. Tyhle knihy jsou prostě předvídatelné. Prostě je to taková oddychovka.

Tanya007
26.07.2018 5 z 5

Pohodová knížka, rychle jsem se začetla. Na odreagování super.

Janicga88
22.07.2018 4 z 5

vcelku vtipná knižka, libila se mi...

dancadragneel
28.06.2018 5 z 5

Prostě krásná a příjemná četba na odpočinek. Rozhodně lepší než 50 odstínů šedi.

4laras
29.04.2018 3 z 5

Anotace mi stačila abych se vrhla na tuto knihu.
Po přečtení Off-Campus jsem ráda, že jsem narazila na podobné knihy.
Branden a Maddie... Královsky jsem se bavila, jak se do sebe navzájem snažili nezamilovat...
Prostě a jednoduše: Bylo to sladké.

DenčiSvět
01.04.2018 5 z 5

Kniha mě uchvátila nejen obálkou ale také svým příběhem. Žádný příběh s tímto námětem sem dřív nečetla. Musím se přiznat, že se mi zalíbil na tolik, že už mám doma zakoupenou celou sérii. Jen doufám, že mě ostatní díly nezklamou....

Erinien
23.03.2018 2 z 5

Hrej hráčem má tu smůlu, že jsem pár dní po něm četla Krasnou katastrofu. Knihu s takřka naprosto identickou dejovou linkou ale mnohem lépe napsanou.

seabook04
11.03.2018 5 z 5

Námětem kniha není něco, co by už mnohokrát zpracováno nebylo, ale styl autorky, který vás naprosto odpoutá od reality (díky tomu knihu zhltnete na posezení) a to, jak na vás příběh zapůsobí... perfektní. Re-reading mi ukázal dříve nenalezené zákoutí knihy a o to více se těším na další díly, které už mám jednou přečtené, ale u této série jednou opravdu nestačí ♥

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Luca94
06.03.2018 4 z 5

Tak jdeme "Hrát" ... kniha se mi líbila, naplánujem jak toho kluka dostat do kolen, ať ví jaký to je, jen se nezamilovat :)
Četla se jedním dechem, je to spíše na zpříjemnění dlouhých chvil ... žádné extra drama a přesto vás dostane