Těžká noc

Těžká noc https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408331/bmid_tezka-noc-XIU-408331.jpg 4 562 184

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň - bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná. Místo po Patrikovi se snaží zaplnit intenzivními nezávaznými zážitky, které však také nejsou tím pravým ořechovým. Nová láska na sebe ale nenechá dlouho čekat a Erika je zase šťastná, zamilovaná a milovaná. Jenže ani nový vztah není tak úplně bez mráčku - Eriku tíží jisté tajemství a navíc ani soužití s potenciální tchyní není zrovna jednoduché ...... celý text

Ady_leni
30.01.2022 5 z 5

Jak jsem starší, tak mi vyhovuje číst o starších hrdinkách. Příběh mě asi tolik nezasáhl jako jiné od autorky, ale i tak dávám jednoznačně 5/5, protože autorka je prostě skvělá a své řemeslo dokonale ovládá!

Lka
31.10.2021 5 z 5

Audiokniha :
Hezký příběh ze života. Moc hezky se to poslouchalo. Mám ráda tyhle životní příběhy, které čtu jako odpočinkovou četbu po thrillerech.

Klára90
12.10.2021 4 z 5

Mě se tato kniha líbila moc. Hlavní hrdinka Erika mi byla sympatická a fandila jsem ji, ať se ji daří. Kniha byla čtivá, zápletka dobrá.

Pettinka
12.09.2021 5 z 5

Lenka je muj oblibenec, nicmene, pokud cekate jako velky wow, tak Vas to zklame. Najednu stranu, co ma furt vymyslet za zapletky? Ale za me jo, mne se to libilo, mam rada takovyhle oddechovky a Lenky styl psani.

kuwu
09.09.2021 3 z 5

Klasika, která nezklamala, ale bohužel ani nějak extra nenadchla. Stále mám oblíbené jiné, které tato nepředčí.

Zujaja
08.08.2021 5 z 5

Pěkná letní oddechová, jako náctileté jsme s mou sestrou knížky od této spisovatelky četly, takže taková nostalgie, když jsem knihu zahlédla a vrátila jsem se v myšlenkách tak o 20 let zpět ...

Dietwithstyle
28.07.2021 4 z 5

Typická Lanczová, hlavní hrdinka Erika to v životě nemá lehké. Je to dost realistické, žádné pohádky. Potěšilo mě, že se tam objevují postavy z jiných knih, konkrétně z Hvězdy naděje a taky z Milenek a hříšníků.

Lucc93
16.07.2021 4 z 5

Po dlouhé době kniha od mé milované autorky z dob mého dospívání. Všechny již mám přečtené, ale tenhle románek mi nějak proklouzl, takže jsem se s velkou nostalgii pustila do čtení. Nezklamalo mě to, paní autorka má stále stejný styl, což považuji určitě za výhodu. Velmi čtivé. Doufám, že se ještě dočkám dalších dílů, jako milou oddechovku velmi doporučuji a to především těm, kteří romány od paní Lanczové milují.

hruskovalucie93
05.07.2021 5 z 5

Runinka
07.06.2021 4 z 5

Relax.knížka ze života.

DK197
18.05.2021 3 z 5

KNIHA: Klasická Lanczová. Hezky se to četlo a celé to působí opravdu realisticky. Kus skutečného života, který někdo hodil na papír. O životě, plánech, chybách, slepých uličkách, lásce a slzách. Takhle popsané to působí moc hezky a přiznávám, že celkový příběh opravdu vyznívá dost povedeně. Ale je také fakt, že podle anotace, názvu i obálky jsem čekala ještě hlubší terno. Jiný příběh. Jednoduše - během čtení si říkáte - určitě to bude průměrný. Na konci - to nebylo špatný, lepší než jsem čekala. Jen to není žádné - páni, z toho si sednu na zadek. Ale dámám libujících si v románech pro ženy se to líbit bude. Kapesníčky nepotřebujete, emoce to neždímá.

hlavajda93
12.05.2021 4 z 5

Na knížkách od Lanczové jsem vyrostla, takže jsem se ráda vrátila Bakova a okolí. Příběh pěkný, konec radši useknutý, protože to co by následovalo dál, by už asi tak růžové nebylo. Nicméně knihy pro mladéž, kde byly v hlavní roli puberťačky jí podle mě šly líp. Nebo je to možná jen moje vzpomínka.

Pippi
12.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Pěkná a celkem povedená kniha o tom, že v životě vlastně nikdo není šťastný. Hlavní hrdinka si slušně podělá život tím, že si pořídí dítě s žárlivým raplem s příšernou matkou v zádech. Happyend se v podstatě nekoná, byť to tak vypadá, protože se svým vyvoleným bude mít Erika peklo.

Allla9
08.04.2021 5 z 5

Po delší době opět paní spisovatelka Lanczová a zase krásné odpočinkové čtení.

emilieselden
30.03.2021 3 z 5

Nenáročné odpočinkové čtení.

Januli
03.02.2021 5 z 5

Prostě srdcovka. Knížky od Lenky mě doprovázejí už řadu let a jediná jejich chyba je, že jich je "malo". I tahle mě bavila, příběh Eriky byl zajímavý. Snad budou další knihy. Ať se můžu zaborit do peřin nebo na lehátko a ponořit se do příběhu a vypnout. Prostě relax. :-)

EvelinaLang
12.01.2021 3 z 5

Autorka mě přivedla ke čtení, jako mnoho dalších přede mnou. :) Tedy, díky ní mě to začalo bavit. A musím říct, že podle mě je u nás Lenka Lanczová královna dívčích románů, i přestože už se mi její knihy neoslovují jako dřív. Ona ty dívčí romány ale prostě umí a ta její stará díla, to je taková krásná nostalgie.
I tohle se mi líbilo, je to stejně čtivé jako předtím, jen prostě vám trochu přijde, že něco podobného už jste četli. Tak trošku pořád dokola. :) Přesto hodnotím třemi hvězdami a až zase něco vyjde, určitě si to přečtu.

Veber
12.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Tak trochu vzpomínka na mladá léta, kdy jsem paní Lanczovou četla hodně. Kniha se mi líbila, ale víc jak do poloviny knihy jsem měla podivný pocit, že jsem ji už četla. Hrdinka byla celkem sympatická i když mi její chování vzhledem k jejímu věku (33) tak úplně nesedělo. Příjemná oddechovka to ale byla, jen mi přijde, že se z knih paní Lanczové vytratila lehkost a humor, které jsem tam viděla dříve. A také zajímaví kluci (SPOILER) protože Max, Štěpán, ani Patrik nebyli v knize popsaní tak, aby mi krom vzhledu (který hrdinka vychvalovala) přišli nějak zajímaví...

TamaraKrejčí
08.12.2020 4 z 5

Přečteno, v době karantény jsem sáhla i po takovém románku. A nelituji, i když to bylo lehce předvídatelné...zápletka OK!!!! Jako, no teda??? Ale žádné překvápko se už nekonalo. A hvězdičku navíc dávám i děsné skoro tchýni, Ta to opepřila.

Dy_Em
27.11.2020

Řekla bych že díky knížkám od Lenky Lanczové jsem začla takhle hodně číst. Autorka skvělě a chytlavě píše, vždy se u knihy zasměji,občas ukápne nějaká ta slzička.
Bohužel tato knížka se mi úplně moc nelíbila. Asi mi úplně nesedla hlavní hrdinka, všechno bylo takové moc rychlé, až moc přeslazené a na moje nervy byla paní Krasuová až moc!