Termiti z Titanu I

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co by se stalo, kdyby z vás pomocí injekce kdosi vytáhl padesát let života? Jak by vypadal náš svět, kdyby v roce 1938 československý prezident Edvard Beneš pozval Sověty? Může lednička nalezená na smetišti ovlivnit existenci vesmíru? Kdo vyhrál závod o dosažení Neptunu? Profilová sbírka zahrnuje díla, jež dosud nebyla vydána knižně. Každá povídka je doplněna stručným úvodním slovem, charakterizujícím dobu a okolnosti vzniku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136395/termiti-z-titanu-i-136395.jpg 3.78
Série

Termiti z Titanu 1.

Žánr
Povídky, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Triton
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Termiti z Titanu I

Přidat komentář
Adapa
29.11.2015

Pustil jsem se do této knížky tak nějak z nostalgie, protože před dvaceti lety jsem jako malej kluk byl nadšen Pláství jedu a dalšími romány z počátku 90. let.
Povídky mě ale hodně zklamaly. Nudné, naivní a úsměvné. Kniha je dočtená, ale krom povídky Čarodějnice, ve mě nenechala žádný dojem, za pár dnů na ni úspěšně zapomenu...

Ladys
08.04.2015

Tak mě pan Pecinovský opět přesvědčil, že je mistrem povídek.
Přiznávám bez mučení, že od něj mám v knihovně skoro všechno, ale kdo si dá tu práci a podívá se na moje komentáře knih, co napsal, tak se nedá říct, že bych autora šetřil.
Jenomže tohle.... To je prostě parádní gejzír nápadů. Mám i druhý díl této sbírky a jsem zvědav, jestli se budu bavit tak, jako u této knihy.

Doporučujeme

Poslední přání
Poslední přání
Rytíř Sedmi království
Rytíř Sedmi království
Kroniky Jakuba Vandrovce
Kroniky Jakuba Vandrovce
Škola noci: Neferetino prokletí
Škola noci: Neferetino prokletí