Tajemství podivných vzkazů

Tajemství podivných vzkazů https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333620/mid_tajemstvi-podivnych-vzkazu-qBt-333620.jpg 4 95 6

Tajemství série

Vyřeší pětice Pátračů další záhadu? Strážmistr Goon dostává podivné anonymní vzkazy a požádá synovce Erna o pomoc. Pátrání však zahájil také Špekoun s přáteli. Kdo odhalí pisatele záhadných vzkazů dřív?

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Mystery of the Strange Messages , 1957

jan.para
23.02.2022 5 z 5

Literatura mého dětství.

pepa4081
30.12.2021 5 z 5

Další, tentokrát hodně dlouhá, série od Enid Blytonové. První díl mi trochu vadila přezdívka špekoun a nepříjemný pan Goon, ale rychle jsem si zvykl a jako vždy jsem nadšený.
Nanejvýš uspokojivé.

Knihomolka506
03.01.2021 5 z 5

" Z doby kamenné "
hodnocení celé série: Knihy jsem přečetla už jako dítě a musím říct, že mě pokaždé at se jednalo o ztrátu kočky nebo řešení záhady spálené chaty vtáhly do děje a já prožívala se slavnou partickou jedno dobrodružství za druhým na každé stránce. Děkuji autorce, která už řadu let není mezi námi , že napsala něco tak neuvěřitelného a zároveň napínavého a čtivého a získala si tak miliony dětských čtenářů !! Doporučuji ️️

nikikostadinova
06.08.2020 4 z 5

Tenhle díl se povedl. Už se příběhy skutečně podobají detektivkám

Vendula39
26.05.2018

Velmi dobrá knížka, která se četla sama.

Karnager
22.04.2018 3 z 5

fajn knížka pro děti :) některé věci se dost opakují, ale v zápletce mě vždy něco pobaví...