Tajemná řeka

Tajemná řeka https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231271/bmid_tajemna-reka-231271.jpg 4 29 4

Tajemná místa série

< 8. díl

Osmý a také závěrečný detektivní příběh s hrdiny Filipem, Dinou, Jackem a Luckou! Naše čtyřka se vydává s Billem na tajnou výpravu po řece. To by ještě nebylo nic neobvyklého. Tajných výprav zažily děti víc než dost. Tentokrát ale odlétají až na horký Středozápad mezi velbloudy a plují lodí po řece do končin, které ani nejsou vyznačené na mapě! Jak si však poradí, když zmizí Bill a jsou uvězněny v chodbách starobylého kláštera?... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The River of Adventure , 1955

pepa4081
09.10.2021 5 z 5

Stejné jako Správná pětka a Tajná sedma, jen jiné děti a místo pejska, mluvící papoušek. Další série, která mne v mém věku vrací do dětství. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

Elulilinka1
29.07.2018 5 z 5

Opět pořádně nápaditý děj s napínavou zápletkou. Čtveřice hlavních hrdinů mi byla velmi sympatická.

Orange8knihomol
13.02.2018 5 z 5

Velice se mi líbila zápletka a místo odehrávání děje, jako v minulých dílech. SPOILER! Při každém čtení jsem na 100% věděla, že knížka skončí ,,happy endem". Nejen čtveřiče náctiletých dětí mi přišla sympatická. Opět kladné hodnocení;)

jaja1989
21.03.2016 4 z 5

Zajímavý příběh , kde žasnete , kde se to v těch dětech bere.