Svůdné zlo

Svůdné zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166874/bmid_sweet-evil-svudne-zlo-cf0-166874.jpg 4 1153 204

Svůdná trilogie série

Anna, šestnáctiletá středoškolačka z maloměsta v americké Georgii, má podobné starosti jako většina dívek jejího věku: příliš drobnou postavu, příliš starostlivou adoptivní matkou nebo to, že jako vzorná studentka a horlivá abstinentka není mezi spolužáky moc oblíbená. Má ale i starosti, se kterými se nikomu nesvěřuje. Například vnímá aury lidí, není nikdy nemocná, vidí a slyší na neobvykle velké vzdálenosti... Teprve když se na rockovém koncertě seznámí s atraktivním mladým bubeníkem Kaidanem, začíná krůček za krůčkem objevovat pravdu o sobě a o svém původu, ale i o světě skrytém před zraky obyčejných smrtelníků. Patří totiž mezi nefily - potomky padlých andělů, kteří mají pod hrozbou trestu smrti od svých démonických otců nařízeno šířit mezi lidmi sedm smrtelných hříchů. Jak vzorně vychovanou a úzkostlivě slušnou Annu promění sblížení s otcem? A dokáže láska ke Kaidanovi něco změnit na jeho nezvratné příslušnosti ke straně zla?... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Sweet Evil , 2012

SeverusSnape
17.05.2016 4 z 5

Z teto knihy jsem opravdu nebyla nijak uchvacena -nejoriginální,nudné,rozvleklé....

Meridea
05.04.2016 5 z 5

Jedním slovem - krásné :-)

Mirime13
03.04.2016 2 z 5

Kniha mě nijak nezaujala. Většinu knihy jsem přeskákala. Ráda bych napsala něco dobrého, ale nic nemám.

Haňulec
02.04.2016 5 z 5

Tak tato kniha se četla sama. od k nihy jsem se nemohla odtrhnout. Nevím jak, ale děj mě prostě tak zaujal, že se nedalo přestat. Knihu mohu doporučit. :-)

notburga
18.03.2016 4 z 5

Ále tak jo, dáme jí čtyři, protože na tři to není. Dobře se to četlo, puberťácké vzdechy a klasická "rozpolcenost neřku-li milostný trojúhelník" tam taky moc nevykukovaly. A Kaidan je fešák. jen mi trošku lezlo na nervy, jak byla Anna zoufale naivní. Až zase budu potřebovat úplně vypnout u večerního kafe, půjdu zase setře vybrakovat knihovnu :)

Eleanor-ka
12.03.2016 5 z 5

Dokonalé.
Nejdříve se mi celkový děj s námětem zdál až příliš přitažený za vlasy, ale pak mi to přišlo přímo geniální. Tak fantasticky reálné. Temné. Úžasné. Velmi čtivá to kniha. :)

Sabina.dv
06.03.2016 5 z 5

Zrovna jsem se nudila tak jsou koukala ne internet co bych mohla číst. Pak jsem narazila na tuto knihu!!! Nejdřív jsem jen tak četla a pak najednou koukám, že už jsem na stý straně. Chtěla jsem se odtrhnout, ale prostě nešlo to. Tato kniha byla a je prostě úžasná. Stejně jako další dva díly. A proto celou tuto trilogii řadím mezi jednu z nejlepších knih co jsem kdy četla.

verulik196
27.02.2016 5 z 5

Tato kniha musí každého pohltit, jak je skvělá.
Řadím ji mezi hodně, hodně, hodně oblíbené knihy :oD

Dota.
20.02.2016 5 z 5

Nejdříve jsem ani nevěděla jestli si ji chci přečíst. Bylo to spíš tak, že jsem byla v knihovně a náhodou se mi dostala pod ruku tak jsem ji vzala a šla. Celý obsah knihy byl pro mě překvapením, protože jsem si nepřečetla ani zadní stranu obálky. Začala jsem vlastně číst hned jak jsem došla domů. Hned mě naprosto a doslova pohltila. Musela jsem vědět víc a víc, dost mě to zajímalo. A taky Kaidan byl jeden z bodů na který jsem se rozhodně nemohla jen tak vykašlat. Hlavní hrdinka byla v prvním díle dost citlivka, ale dostala se z toho holka, pak jsem ji měla ještě radši. Líbilo se mi jak nevinná je. A Kaidan? Panebože to je syn nebes (s trochu blbými zlozvyky :D), hned jsem si ho zamilovala, hltala jsem každé slovo co řekl, nebo co udělal, všechno jsem na něm zbožňovala. Já být Annou... :D Takže myslím že je to jasný. Každá dospívající slečna, nebo kdokoli jiný, by si tuto knížku měl rozhodně přečíst. Námět skvělý, kniha je čtivá, vtipná, romantická. Jedna z mích nejoblíbenějších.

Xena011
21.01.2016 5 z 5

Moc pěkná kniha, od začátku po konec se od ní neodtrhnete. To Vám zaručuji! :) Líbilo jsme mi zde hodně podobností s hlavní postavou -zatím (v druhé knize už nebude taková slušňačka) a tajemný neodolatelný Kaidan. Do něho jsem se zamilovala okamžitě, co promluvil na Annu. Prostě člověk, co si umí život užívat. Jejich společný výlet byl také moc pěkný. Citrusové feromony vždy překvapily :D. Nádherné citáty v knize, vidění aur, super postavy chovající se svému věku. Kniha má prokreslený a orginální děj. Zakázaná láska si vždycky najde cestu a projde i těmi nejtěžšími zkouškami.

Sofi_123
16.01.2016 5 z 5

Kniha mě hodně bavila, ale nějaké pasáže mě přišli trochu nudné proto strhávám jednu hvězdičku, ale jinak se mě líbila hodně. Hlavní hrdinka byla sympatická a Kaidan jsem si zamilovala. Už se těším na další díl, který nespíš začnu číst hned teď.

ElisR1
15.01.2016 4 z 5

Začátek nebyl nic moc, ale pak se to rozjelo, a až na hlavní hrdinku, jsem byla s knihou spokojená.

Natyyy4444
01.01.2016 5 z 5

Dokonalá knížka! Nevím jak bych se rozhodla..jestli Kaidan nebo Kopano..Ale více mě láká asi Kopano. Zamilovala jsem si tu knížku,jako všechny postavy.

novakovaterka22
21.12.2015 1 z 5

Knížka mě zklamala asi mi fantasy nesvědčí :((

Karolína18
17.11.2015 5 z 5

Při každé další knize s takovýmto novým tématem musím vždy obdivovat nápaditost autorky. Vymyslela všechny podrobnosti, pravidla, zákonitosti... Zde se opravdu trefila. Kniha nepůsobí dojmem, jako kdyby si pětileté dítě vytvářelo svůj vlastní svět, ale je opravdu šikovně a chytře napsaná.
Najdeme zde napětí, touhu dozvědět se víc, fajn hlavní hrdiny i jejich kamarády, vždycky máte i koho nesnášet, a když se k tomu přidá ještě nenaplněný a vlastně i neuskutečnitelný vztah Anny a Kaidana, máte o zábavu postaráno minimálně na dobu, než přečtete ještě zbylé další dva díly. Nejde si prostě přečíst jenom ten první, takže vzhůru do Svůdného nebezpečí!

Evule114
01.11.2015 5 z 5

Musím uznat, že tahle knížka mě naprosto překvapila a nadchla, tak jsem se do ní začetla, že po pár hodinách jsem v ruce držela druhý díl... Čekala jsem, že hrdinka bude mít křídla, ale nic takového, každopádně děj je skvělý, takže vřele doporučuji všem.... já se do téhle trilogie zamilovala :-)

slavkaera
26.10.2015 5 z 5

je to skvělé knížka :D

Karol015510
29.09.2015 4 z 5

Skvělá knížka. Přečtená za dva dny. Doporučuju :-)

Adelfricova5
24.08.2015 5 z 5

Vážně dobře napsaná kniha. Od začátku až do konce mě bavila. Všem bych ji doporučila!

Normalgirl
21.08.2015 5 z 5

Knížku jsem sice četla už před nějakou dobou, ale pocity mi více méně zůstaly. Četla jsem ji v lednu, kdy zbytek naší třídy odjel na lyžák a já - jakožto největší poleno na světě - radši zůstala doma. I tak jsem ale musela chodit do školy, kde jsem celý den seděla v jiné třídě a četla právě tuto knihu. Koupila jsem si ji jenom proto, že jsem už jinou neměla v jednom malinkém knihkupectví. Nic jsem od ní nečekala.
A když jsem ji dočetla, připadala mi naprosto úžasná. Ještě teď mi připadá.
Kaidan a Anna mi připadali úplně úžasní. Někdy se sice chovali jako úplní cvoci - zvlášť když šlo o vyznávání svých pocitů -, ale tyhle věci jdou stranou.
Takže jestli chcete něco na čtení, u čeho si zasmějete, popláčete (já jsem brečela), bude se culit nad romantickými úseky a přitom si okusovat nehty, když budete nervózní, jak se to vyvrbí, tohle je jasná volba :)