Svůdné nebezpečí

Svůdné nebezpečí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239744/bmid_svudne-nebezpeci-239744.jpg 4 882 882

Svůdná trilogie série

Podaří se Anně naplnit staré proroctví, a zlomit tak moc démonů nad světem lidí? Sedmnáctiletá Anna Whittová už překonala prvotní šok ze zjištění, že není obyčejnou smrtelnicí. Patří mezi potomky padlých andělů, nefily, a její osud předurčuje dávná věštba – právě ona má navždy zlomit moc démonů nad světem lidí. Otec Belial naštěstí stojí při ní, ale naoko musejí oba předstírat, že dál svádějí nevinné duše do temnot závislostí. Na otcovo přání začíná Anna s kamarádem Kopanem cestovat po světě, aby dali dohromady stejně smýšlející nefily. Jejich cesty jsou riskantní, ale na Annu číhá ještě další nebezpečí. Nedokáže zapomenout na Kaidana a její poslání ji nakonec nevyhnutelně zavede i za ním. Dokážou oba odsunout stranou touhu a soustředit se na boj proti zlu? A je jejich láska vítězstvím hlubokého citu nad démonickou přirozeností, nebo jen dalším úskalím, které jim do cesty postavil osud?... celý text

warca
11.01.2015 5 z 5

Druhý díl byl napínavý a strhující jako první. Nemohla jsem se ho dočkat!
Třeba TEN incident s Kopem ve skříni :3 No tedá... Vážně hustý :D
A teď se zase nemůžu dočkat posledního dílu. Doufám, že to dobře dopadne. Tahle série je prostě úžasná a druhý dil jsem přečetla zase během jednoho dne. ROZHODNĚ DOPORUČUJI! ;)

EvaSupovic
09.01.2015 5 z 5

Super čtení, už se nemůžu dočkat pokračování :-) Miluju Kaidena......

Markett
08.01.2015 5 z 5

Naprosto dokonalé pokračování zajímavé série. Ze začátku jsem se nemohla pořádně začíst, vůbec nevím proč, ale když pak knížka začala nabírat napětí, už jsem s tím problém neměla - právě že naopak, měla jsem problém se odtrhnout. Kniha je velmi originální a napínavá, a hlavně nemůžu popřít, že miluju Kaidana. Ani se Anně nedivím, že je do něj blázen - on je naprosto úžasný. :) Jinak se moc těším na pokračování a jsem ráda, jak to dopadlo mezi Kaiem a Annou. :)

irma2076
03.01.2015

Knížka je úžasná, čte se jedna báseň.. Miluji ji, Kai, je to zlato a prostě Kai. Už se nemůžu dočkat posledního dílu. To budou nervy. :3 Doporučuju. Vůbec vás nezklame. Je tam děje haba děj, člověk se od toho nemůže odtrhnout a chce číst stále další a další.

Gabika56
30.12.2014 5 z 5

Přečteno v originálu opět během pár hodin... Nádhera, myslím, že Wendy se s každou knihou rozvíjí! Čte se to opravdu samo, už mám v ruce třetí díl a snažím se "krotit" aby mi vydržela aspoň do konce týdne, protože je to zřejmě poslední díl, tak mám trošku strach, jak to dopadne a chci si to pořádně vychutnat, tak strašně natěšená jsem už dlouho nebyla! Mám pocit, že ji dočtu už dnes... :))
Opět velké Doporučuji!

Nikol1542000
26.12.2014 5 z 5

No prostě pět hvězdiček bez váhání!!!! :3 Dostala sem ji k Vánocům a dnes ráno sem ji dočetla.Tento díl se mi líbil tak jako ten první,je pravda,že se bojím toho posledního,ale věřím že Wendy i poslední díl napsala tak úžasně jako ty dva předtím! Miluji tutu knižní serii!!! :333 Dobře se to čte,někdy brečím(to sem celá já) a někdy se u toho culím jako když dítě dostane novou hračku! :))D3 Doufám,že poslední díl vyjde opravdu v lednu,a ne jako to udělali s tímto dílem,že vydání posunuli asi o půl roku!! Moc se těším na poslední díl,ale byla bych ráda,kdyby jich bylo víc,nebo aby Wendy napsala novou knižní serii,určitě bych běžela hned do obchodu a koupila si jí!!!
DOPORUČUJI!!

PetraBery
24.12.2014 4 z 5

Druhý díl se mi líbil asi o něco víc než první... Příjemně jsem si u knížky odpočinula a už teď se těším na třetí díl.

Denčaa
23.12.2014 5 z 5

Druhý díl nasadil o něco pomalejší tempo, ale stále si držel mou pozornost. Jak už tady někteří zmínili, také mi přišlo, že si to nejlepší autorka nechává na konec a toto je jen taková přestupní stanice do toho nej. Každopádně jsem spokojená, jak se děj vyvinul s hlavními postavami a jak se panáčci na šachovnici posunuli. No budu napjatě čekat na další díl a doufám, že vše dopadne, tak jak má.

LilianaFalcon
21.12.2014 2 z 5

Bohužel mě ani 2. díl nepřesvědčil... fakt jsem se snažila pochopit, co se Vám všem na tom líbí, ale ani příběh ani styl psaní mě prostě nijak nedostaly. A přitom bych fakt chtěla, aby se mi to líbilo...

HankaL
12.12.2014 5 z 5

Tato kniha se mi stejně jako její první díl moc líbila. Těším se na další díl a moc ráda si jej přečtu.

NikinkaFantasy
08.12.2014 5 z 5

OBSAHUJE SPOILERY!!

Pokračování bylo lepší než druhá kniha snad milionkrát! Jasně, chyběl tam v porovnání s předchozím dílem Kaidan, ale za to jsem se pobavila a některé scény byla ách... :-D

Mezi moje nejoblíbenější scény patřila ta o Valentýnu, kdy Kaidan přijel navštívit Annu, která chytala do rukou sníh... jen ta představa je to nejvíc nejromantičtější, co si snad můžu představit. Chudáci ti dva... jsem moc ráda, že jsou spolu.
Pak samozřejmě jejich shledání v L.A., to bylo tak plný vášně, radosti a pocitů, že jsem prožívala každičkou větu!
Nejvtipnější scény byly s Kopanem a Annou. Jak si vyměnili pití, a pak to jejich: ,Fuj, to je přeslazený' a Anna ,Fuj, to je bez cukru'! To byla úžasná scéna!
Nebo, když tam Kopano a Anna čekali, až Flynn přestane.. ehm, vy víte co. Jak se tam rozesmáli, a když Flynn konečně skončil, jak je tam setřel... :'D.

To proroctví je úžasný, ale tak trochu se bojím, že Anna bude muset umřít, aby se to opravdu naplnilo... a to chudáček Kaidan. Asi bychom to oba nepřežili.

Patti mi přijde, jako by se pro celou jejich partu stala takovou adoptivní mámou, která všem dodává lásku a pocit štěstí, jsem moc ráda, že někoho takového mají. A nemůžu z jejích konverzacích s Johnem/Belialem. Ty jsou nejlepší! :D
Anna se změnila a teď je rozhodně lepší, než v předchozím díle. Nebo bych spíš měla říct horší? :D No, to posuďte sami.
A teď budu mlít celou dobu o Kaidanovi a zase a zase o Kaidanovi. Ten kluk je naprosto úžasnej. Sakra, slintám nad ním od první chvíle, kdy byl v té knížce a to je co říct. Je tak úžasný ten jeho kontrast s Annou. Popravdě si myslím, že si nemohl vybrat líp! Je tak špatnej a přitom tak hodnej a láskyplnej. Jeho emoce jsou úžasně barvitě popsané. Je vidět, že mnoho věcí chápe a dělá čistě jen pro přežití. Ale to, že přestal kvůli Anně pracovat, že na ní tak krásně - odpusťte - žárlil a sakra... že ji vůbec na malinkou chvíli nechal na pokoji... (Ono to bylo sice rok a půl (?), ale přece bych mu to nemohla vyčítat.) Tak se taky dostáváme k té scéně, kdy hodí Annu to bazénu a skočí za ní. Tu jsem si užívala od začátku do konce! Kaidan je úžasný kluk. Asi se vůči němu nechám pohltit platonickou láskou, ale kdo by mi to vyčítal?
Ještě se prostě MUSÍM zmínit o Blakovi. To je ten nejmilejší klučina, o jakém jsem kdy četla. Je tak krásně upřímný, že z toho můžu jen plakat.

A jejich spojenci? Jsem tak nadšená. Upřímně mě ani moc nepřekvapila Jezebet, ale Azazel! To byl teda šok.

Tuhle knížku jsem si užívala již od první věty. A v životě jsem se nezačetla hned na prní stránce. A právě proto nemůžu knihu jinak, než doporučovat. Autorka by se měla svýi schopnostmi chlubit každý den, protože všechno, co jsem si od ní přečetla, jsem si zamilovala. Jestli ji nemám v oblíbených, tak ji tam okamžitě šoupnu a knihu přímo musím doporučit. Perfektní!

ciniminisek
15.11.2014 4 z 5

Bohužel se nemůžu zbavit pocitu, že Svůdné nebezpečí je pouze přechodné místo, než se dostaneme na ten pořádný konec v závěrečném díle, kterého si snad brzy dočkáme, jelikož pořádná akce této knize chybí.

Svůdné nebezpečí doporučuji pro lásku, napětí, oblíbené hlavní postavy a příslib do budoucna, že ten pravý trumf, má Wendy Higgins stále ještě v rukávu.

KatnissLavender
09.11.2014 5 z 5

Stejně povedené, svěží a milé jako první díl! Vlastně ještě lepší! Líbí se mi mix sexuálního a násilnického napětí, okořeněný strachem o vlastní život! Nemůžu se dočkat až zjistím, jak to se všemi dopadne... Anně moc fandím a těším se na další díl!

Sabča92
03.11.2014 4 z 5

Tato kniha se mi docela líbila. Ale v některých částech mi to přišlo přehnaně utahané.

Veronika.C
03.11.2014 5 z 5

Na druhý díl této série jsem se hrozně těšila a nezklamal mě. Líbilo se mi jak příběh pokračuje, co vše se v tomto díle odehrálo. Tato série patří k mým nejoblíbenějším a už se nemůžu dočkat až vyjde 3. díl. Jediný problém je, že asi nevydržím to čekání :-D. Doporučuji!

Samira
31.10.2014 5 z 5

Úžasné pokračování skvělé, mnou zamilované série! Líbila se mi zápletka, cestování i vývoj postav, ale to čekání na další díl mě zničí, už aby byl!!! Mohu jen doporučit! Krásná!

Zuzlinka
30.10.2014 4 z 5

Druhý díl kapku nudnějsí než první. Ale knížka mě i tak bavila a moc se těším na další díl.

MisuleB
25.10.2014 5 z 5

Super! Vážně jsem se těšila na pokráčko a rozhodně nezklamalo. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne. Hlavně víc Anny s Kaidanem ♥ Blake byl taky super a dvojčata... no comment.

Marthas
23.10.2014 3 z 5

Je poznat, že si autorka nebyla sama jistá, jestli to dokáže dopsat, a jak dobře. Bod k dobru, že to nakonec dokázala a překonala tutu krizi. A nám nezbývá než doufat, že třetí díl se tomu prvnímu, nejen vyrovná ale nakonec ho i překoná....

ElissAnn
17.10.2014 4 z 5

Druhá knížka NEZKLAMALA!
Jo je pravda že byla o trošilinku suší než první díl, ale jaký druhý díl by se vyrovnal prvnímu?
Anna & Kai, lidi... jsem jediná kdo z pomyšlení omdlívá? Kaidan nezklamal, byl sladkej! Zato Anna mi chvílema přišla, jiná... Ale to se na ní podepsal rok bez Kaie a pracování pro tatíčka.

Už se těším na třetí díl. Ten bude bomba! Jak jsem psala u Svůdného zla. Některé otázky zůstaly a ve druhém díle se zodpoví, ale také přibudou. Což je obrovská pravda! Vysvětlilo se několik otázek z "jedničky" a teď přibili další nové. Jsem zvědavá jak Higgins ztvární třetí díl.