Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87298/mid_zakon-pritazlivosti-87298.jpg 4 212 37

Svatební quartet série

< 4. díl

Parker miluje svou práci a na soukromý život jí nezbývá čas. Stejně jí chybí ten pravý muž! Motá se kolem ní jenom libový frajírek Malcolm. Jeho styl a silná motorka jí lezou na nervy, vypořádá se s ním proto s rázností sobě vlastní. Přesto se mu téměř podaří vylákat nedobytnou Parker na rande - dokud se ona sama nedozví, že šlo jen o sázku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Happy Ever After , 2010

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Skvělé zakončení série romantiček. Všechny šťastně pod čepcem. ☺

Suin
17.03.2017 3 z 5

Nedá se na tom nic moc vytkout. Nora Roberts je vyborná spisovatelka, ale na můj vkus to nemělo šťávu a nebo jen potřebuju v knize vic než každé druhé slovo se zakaldem "svadba". Zapletka docela nudná i když kniha pěkně napsána, což od Nory všichni čekáme. Dle mého názoru mi k autorce víc sedí knihy pro ženy s detektivní zápletkou, tam se Nora víc vyřádí a má to o hodně víc šťávy. Dvě * dávám knihám, které mně víc zklamaly, dala bych 2.5* ak by to šlo, takže ve finále 3*.

Kešu1981
05.02.2017 5 z 5

Workoholička Parker a automechanik Malcolm...i protiklady se přitahují a může to fungovat :o)

Jindřich osmý
02.02.2017 4 z 5

Moc hezké čtení.

locin
29.06.2016 5 z 5

Skvělé zakončení, výborné série.

Laf
15.01.2016 3 z 5

Příjemné pohodové čtení. Nijak náročné a za chvilku je to přečtené. Jinak hezké dokončení série...

lifeoptimist
18.06.2015 4 z 5

Líbila se mi, nebudu tu rozebírat, která se mi líbila nejvíc - všechny mi přišly hodně podobné, ale přece trošku jiné. Kdo má náladu na romantiku - jasná volba

Markett
22.12.2014 5 z 5

Krásné zakončení celé série. Tenhle díl se mi moc líbil a když je teď všechny porovnám, stejně se mi asi nejvíce líbil ten třetí, ale tenhle taky nebyl vůbec špatný. Na Parker jsem byla zvědavá už v předešlých dílech a hrozně moc mě překvapila svou denní rutinou. Ale je to sympaťačka, to bez debat. Co se týče Malcolma, na toho jsem si ze začátku vůbec nemohla zvyknout a říkala jsem si, že se k Parker vůbec nehodí. Ale jak děj postupoval, docela jsem si ho oblíbila, ale mým nejoblíbenějším mužem zůstal Del. Konec se mi moc líbil a rozhodně hodnotím velmi kladně. :)

helenkan
22.11.2014 5 z 5

I tomuhle dílu dávám pět hvězdiček.

vaili
26.09.2014 4 z 5

Tak tady jsem dala o * navíc, ale jen a jen kvůli Malcolmovi, protože ten mi sedl nejvíc :) a konec nebyl tak mooc sladký :)

mariva
17.04.2014 4 z 5

Pohodové, čtivé - jen u Robertsové jsem zvyklá na napínavý, strhující děj a ten v této svatební sérii chybí.

Samira
03.04.2014 3 z 5

Četla jsem nejprve tento díl, takže jsem si totik neužila znalost jednotlivých postav. Knížka není špatná, ale vlastně se tam vůbec nic nestalo. Nebyla tam žádná katerze ani akce. Tedy ta tam byla v podobě svatebního chaosu, ale to svatební téma mě moc nebavilo a hlavně mě iritovaly ty volající nevěsty. Ostatní díly si asi nepřečtu, i když věřím, že třeba díl o Laurel a Delovi bude pěkný. No možná si časem přečtu ten. Bylo to milé čtení, postavy sympatické, hlavně Mal. Ikdyž vyprávění z jeho pohledu bylo víc ženské než mužské. Jen to není kniha, která by mě nějak hlouběji oslovila.

zoja
14.06.2013 3 z 5

Ze svateb se mi už točí hlava. Ovšem ať jsem i pozitivní, Malcom je sympaťák.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Pěkně psaná knížka,dobře se mi četla.

modranka
28.02.2013 3 z 5

Tak, dobre! Pochopila som, že celá séria je pre -násť ročné a autorka sa v nej snaží poučiť mladé čitateľky koľko námahy treba pre organizovanie svadby. Ja po prečítaní všetkých štyroch častí som už svadieb mala plné zuby. Odporúčam, nečítajte celú sériu hneď po sebe, nechajte si priestor na predýchanie. Prvá časť je vhodná pre fotografky, to uznávam, v druhej sa naučíte viazať kytice, tretia je prevoňaná koláčmi a svadobnými tortami a v tejto poslednej nájdete marketing. Celá séria mi pripomínala breviár svadobnej agentúry. Kvôli tomu sa naozaj oplatí prečítať. Inak bol potlačený celý romantický príbeh.

Emmgirl
28.12.2011 5 z 5

Dokonale zakončená série o svatbách, přátelství a horoucí lásce.
Krásný příběh pro všechny romantické duše zasazený do běžného všedního života čtyř kamarádek, bratra jedné z nich a jeho tří dobrých přátel - protějšků onoho Kvartetu, ať už potencionálních či již opravdových. Než se stačili rozkoukat, už se schyluje ke svatbě jedné z nich a dvě další jsou zasnoubené (včetně bratra Parker - hrdinky této knihy - a jedné z jejích nejlepších kamarádek). Je tedy workoholička a detailistka Parker další na řadě?

Podle mě doopravdy vskutku vydaření příběh o lásce, která nezná hranice a překoná snad i překážky zasazené psychikou hluboko uvnitř jednoho z páru.
Pro čtenářky, které zbožňují happy endy za všech okolností čtení jako dělané. A vývoj jejich vztahu, včetně počátečního jiskření, nás nemine.. :)

Mimochodem nejoblíbenější knihy z této série jsou pro mě ''Kouzlo okamžiku'', která pojednává o Laurel a Delovi - bratrovi Parker a právě ''Zákon přitažlivosti'' přímo s Parker a Malcolmem. :-)

LibraryGirl
30.11.2011 5 z 5

Pěkné zakončení svatební série. Ale nejvíc se mi líbil třetí díl, ten je fakt super, ale tenhle se mi také moc líbil.:-)

pro ženy

Nora Roberts