Stříbrná zátoka

Stříbrná zátoka https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461961/bmid_stribrna-zatoka-Mm8-461961.jpg 4 1730 1730

Liza McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka Silver Bay jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku Hannah. Jenomže pak přijede Mike Dormer, ubytuje se v rozpadajícím se hotýlku legendární lovkyně žraloků a shodou okolností také Liziny tety Kathleen a veškerý klid a mír Silver Bay a vlastně vše, na čem Lize záleží, je rázem v ohrožení. Tenhle škrobený límeček z Londýna chce totiž z hotýlku a zálivu, jenž skýtá útočiště velrybám, udělat prosperující turistické letovisko. A i když je to přesně ten typ člověka, kterého by Liza měla nenávidět, tak co nevidět začne ohrožovat i Lizino rozhodnutí znovu se nezamilovat do někoho, kdo si to vůbec nezaslouží...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Silver Bay , 2007

Allla9
20.10.2017 5 z 5

Dobře se čte.

m.valova
19.10.2017 5 z 5

Pěkný příběh,některé kapitoly mi přišly místy zdlouhavé,ale konec stál za to.

dzeta
12.10.2017 4 z 5

knížka je čtivá, ostatně jako vše od teto autorky.

Aaloha
10.10.2017 5 z 5

Knížka se hezky čte, pohodová romantika.

knihovnička007
08.10.2017 5 z 5

Krásná pohádka ve stylu Jojo :)

CHezunka
07.10.2017 5 z 5

užasná, pokud má člověk rád romantické příběhy, určitě bude nadšený

NicaCola
25.09.2017 3 z 5

Četla jsem všechny knihy od Jojo M., takže můžu porovnávat. Tato se mi líbila ze všech jejích knih nejméně. Ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst, kniha se mi začala líbit až ke konci.

Georgia332
23.09.2017

Hezká knížka, dobre se cte. I kdyz od začátku tušíte, jak to mezi hlavními hrdiny dopadne

hejnak
20.09.2017 4 z 5

Knížka byla hezká, jen mi déle trvalo, než jsem se začetla.

lenkavildomcova
17.09.2017 5 z 5

Zpočátku jsem se nemohla začíst. Ztrácela jsem se v postavách. Tak okolo 70 stránky jsem naopak knihu nemohla odložit. Moc se mi líbila. Ráda bych se na takové místo v Austrálii podívala.

RomanaK
12.09.2017 5 z 5

Velmi nádherná kniha

otesánek
10.09.2017 5 z 5

jo bylo to krásné. Začátek mě moc nebral, říkala jsem si "hm tak to asi nic moc a celkem zklamání," ale pak zas nešlo přestat číst a knížka nabrala spád a už to jelo :) nechybí překvapení, rozuzlení, romantika, akce a dojetí.... prostě nezklamala!

Mixy
05.09.2017 3 z 5

Tuto knihu jsem četla hned po přečtení knihy Jeden plus jedna. Měla jsem pocit jako by šlo o to samé, akorát to bylo zasazené do trochu jiných okolností. Nemohla jsem se jednoduše dějem prokousat a během čtení, jsem knihu několikrát odložila. Sladký a celkem čtivý závěr už ale nevyrovnal tu hořkost, kterou jsem do té doby nasbírala během zdlouhavého čtení.

Aleh
03.09.2017 4 z 5

Malebné australské přímořské městečko se svými obyvateli a zátoka s velrybami - to je svět sám pro sebe. Nádherný kus světa, který si při čtení jistě zamilujete. Jeho obyvatelé mají svou minulost i současnost. A když mezi ně přijde někdo nový, pak jistě rozčeří hladinu tamnějšího poklidného žití. Právě kvůli popisu okolní krajiny a přírody, se mnohé podstatné rozehraje až ve druhé polovině knihy. Takže určitě vydržte až do konce. Líbilo se mi to, ale i tak musím konstatovat, že knihy Než jsem tě poznala a Dívka, již jsi tu zanechal nasadily laťku opravdu hodně vysoko.

Plážovýbarman
24.08.2017 4 z 5

Během čtení člověk začne milovat podmořský svět a chce chránit velryby stejně jako hlavní postavy knížky.

Danago
14.08.2017 2 z 5

Je to moje třetí knížka od autorky a zatím nejslabší. Ze začátku knížky jsem se docela musela nutit do čtení. Má trochu pomalejší rozjezd. Je zde nádherně vkreslené prostředí nedotčené pláže australského přímořského městečka Silver. Od poloviny se knížka začíná číst opravdu jedním dechem. Pro toho kdo tuto knihu vezme do ruky jako první bude úžasná, autorka psát umí. Bohužel po přečtení předchozích dvou a v porovnání s nimi je tato opravdu méně poutavá.

iveta0254
06.08.2017 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a já tedy vůbec nejsem zklamaná. Živě vylíčené prostředí, výborný styl vyprávění (a to rozčlenění vypravěčů a přitom děj nerušeně plyne, nikde se nesmyslně neskáče). Nadšení a rozhodně nadšení, konec knihy mě překvapil a opravdu mile potěšil. Chystám se na další, Jojo, víc takových jako Ty! :-)

Valove
05.08.2017 3 z 5

Po přečtení Než jsem tě poznala jsem od téhle knihy čekala něco víc. První polovina se dost táhla ale, když se tím prokousáte a děj se rozvine už se nebudete moct odtrhnout(minimálně to tak bylo v mém případě). :-)

radus
03.08.2017 4 z 5

Knížka se mi líbila, i když jak jsem správně odhadovala, nepředčila vynikající Než jsem tě poznala nebo Dívka, jíž jsi tu zanechal. Přesto byla dobře napsaná, líbilo se mi prostředí, ve kterém se příběh odehrával a jak ho autorka krásně popisovala. Už se těším na další její knížku :-)

Vendulik
03.08.2017 5 z 5

Zápletka je dobrá ale děj knihy byl předvídatelný. Kniha se mi líbila už jen z toho pohledu, jak ctive je napsána, proto za mě pět hvězdiček.