Strach z temnoty

Strach z temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163491/bmid_strach-z-temnoty-UF2-163491.jpg 4 147 24

Strážci věčnosti série

< 9. díl

Caine se může považovat za šťastného: splnil se jeho sen a stalo se nemožné - obyčejný pes se změnil v čistokrevného vlkodlaka. A navíc potkal nejúžasnější ženu, které není odporný, ba dokonce se zdá, že ho potřebuje. Toto štěstí zatím nekalí skutečnost, že Cassandra je nejhledanější ženou na světě. Po jediné prorokyni, schopné číst vize, pátrají nejenom král vlkodlaků a král upírů, ale také Temný Lord.. Chce Cassie donutit, aby mu věštila slavný návrat na zem, vítězství ve válkách... Proti Cassie stojí mocný nepřítel. Jedna z jejích vizí jí ukáže stěnu - pevnou hradbu postavenou proti moci Temného Lorda. Správně podobenství pochopí a Temný lord je zahnán z tohoto světa - kam...?... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Fear The Darkness , 2012

karolinka.kaja
05.07.2013

Kruciš... Jediný díl, který mě chybí. Jinak všechny ostatní jsou už doma v knihovně a přečtené.. Občas mě sice zaráží ta síla jednotlivých postav a Temný Lord. Ale jako u všech knížek, které jsem četla je v každé něco.. Tato série je úžasná. Když jsem četla první díl, netušila jsem že jsem si objednala červenou knihovnu. Zaujal mě jen název. Velice jsem se pak divila po přečtení padesáti stránek a než jsem dočetla knížku, měla jsem objednané ostatní díly.
Čtení zdar

trynitrix
04.07.2013 4 z 5

Super zatím poslední díl se mi líbil nejvíc, přijde mi že tam bylo víc akce. Tak se opět těšit co přinese další díl který je zatím v nedohlednu :-D

Nuttelka
18.06.2013 5 z 5

tato série mě prostě baví :-)

Monicay
03.06.2013 3 z 5

Knížky ze série Strážci věčnosti se mi všeobecně velice líbí, i když při čtení některých pasáží musím kroutit hlavou. Čím vyšší číslo dílu, tím víc těchto okamžiků se u mě vyskytuje. Vždycky mě pobaví, že každý nový chlápek je neskutečný borec, nebezpečný až na půdu, s mocí, která překonává všechna měřítka, ale když se postaví zlu v podobě Temného lorda, většinou dostane na frak. Strach z temnoty se mi z této série zatím líbil asi nejméně, nepodařilo se mi totiž oblíbit si Caina. Jinak ale má kniha (stejně jako ostatní díly) své kouzlo.