Hledaní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

PETER QUILL SE VRACÍ DO TÝMU! Co to ale znamená pro Kitty Prydeovou? Je marvelovský vesmír dost veliký pro dva Star-Lordy? To zjistíte, když se Strážci rozhodnou postavit na odpor novému galaktickému řádu. Thingovi se možná stýská po některých pozemských věcech, ale uznává, že i pobyt ve vesmíru má své výhody. Dá se v něm například útočit pádem z oběžné dráhy! Venom a Groot mají zase plné spáry a větve boje se skrully – a všichni víme, že když Bendis píše o skrullech, nevzejde z toho nic dobrého! Dva nejnebezpečnější válečníci galaxie, Gamora a Drax, pro změnu přenesou boj na území Badoonů. A čeká nás dramatický návrat jedné postavy! Strážci jsou sice hledaní po celé galaxii, ale stráží pořád stejně úspěšně! V této knize najdete sešity Guardians of the Galaxy (2015) č. 6–10 z pera Briana Michaela Bendise, na kterých se kresebně podíleli Valerio Schiti a Richard Isanove....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431535/hledani-hcJ-431535.jpg 4.34
Série

Strážci galaxie - Noví strážci 2.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Crew
Orig. název

Wanted, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Hledaní

Lenka.Vílka
02.04.2020

Na začátku knihy hned vlítneme do akce na několika frontách. A nevíme, kdo, co, proč a za kolik. Jenom víme, že všichni kromě Thinga (kterej si najde babu), skočí dost mizerně. Což je v rámci strážců dosti relativní...že?

Takže jo, má to akční začátek, aby nebyla nuda a k tomu kdo, co, proč a za kolik se dostaneme až chvilku. Přeci jen...když se má parta rozdělit, bude to buď sranda nebo velkej průšvih...

...protože tenhle komiks je akční pecka, dobře naservírovaná, děj má hlavu a patu a provedeno v luxusním balení, protože kresba je skvělá. Valerio Schiti už na strážcích dělal, ale v Nových strážcích kraluje sám. A mě se to líbí. Sedl mi.

Dějově jsou strážci stále stejně dobří jako na začátku. Stále se stejně bavím a kresba je skvělá. Tohle mě bude bavit i v budoucnu :)

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova