Strážce duší 2 ekniha

Čtyři strhující thrillery o tom, že svět je daleko vzrušivější, než si vůbec dovedeme představit. Na místech, kde se v minulosti odehrálo cosi tajemného a nikdy neobjasněného, se objevují nové záhadné jevy, dochází k vraždám nebo jiným zvláštním událostem. Spisovatel Armín a studentka Katka Nelserová odhalují záhady současnosti, i ty které dávno odval čas ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155790/strazce-dusi-2-155790.jpg 4.365

Strážce duší 2.

Romány, Literatura česká, Záhady
Vydáno (ekniha), Mystery film

Kniha Strážce duší 2

Riccia
12.04.2018

Příjemně napínavá oddechovka, která se čte sama a těžko se od ní odchází.

daza.dt
20.11.2017

Krásná oddychovka, i druhý díl přečtete velmi rychle. Za moji osobu rozhodně 100%

LuckaH2
20.08.2017

Jojo, dalsi zahadne pribehy mezi nebem a zemi;-) Kdyz jseme videla "Armin", hned se mi vybavil charismaticky Lukas Vaculik. Jsou to proste nekomplikovane oddychove pribehy, verte neverte po cesku, ja mam Vasicka moc rada!

wooloong
04.08.2017

I druhý díl se četl dobře.

sgjoli
11.06.2016

Už jsem to psala u prvního dílu této série – nejde o žádné literární veledílo, ale pokud hledáte lehkou oddechovku s prvky tajemna a nadpřirozena, tohle by mohlo být pro vás. Vašíček umí psát čtivě a chytlavě a já si čtení užila.

tester
02.02.2016

Škoda že není dnes tolik záhad jako dřív. Autor je v tomto žánru špička. Příběh se odvíjí lineárně a srozumitelně. Je skutečně lepší než první díl Strážce duší, který je velice překombinovaný a zamotaný.
Doporučuji čtenářů tohoto druhu literatury.

Ajrad1981
14.01.2016

Byla to kniha podle seriálu, řekla bych. Škoda, seriál byl dost dobrý, ale tato kniha za ním zaostává. A souhlasím s Valko - Brána andělů jednoznačně nejlepší.

Valko
06.08.2014

Knížka je skvělá, ale pro mne bude vždycky lepší první díl Strážce duší. Brána andělů mi přišla osobně nejlepší z druhého dílu...