Strážce duší 2 ekniha

Čtyři strhující thrillery o tom, že svět je daleko vzrušivější, než si vůbec dovedeme představit. Na místech, kde se v minulosti odehrálo cosi tajemného a nikdy neobjasněného, se objevují nové záhadné jevy, dochází k vraždám nebo jiným zvláštním událostem. Spisovatel Armín a studentka Katka Nelserová odhalují záhady současnosti, i ty které dávno odval čas ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155790/strazce-dusi-2-155790.jpg 4.370

Strážce duší 2.

Romány, Literatura česká, Záhady
Vydáno (ekniha), Mystery Film

Kniha Strážce duší 2

Amneris

Příjemně napsaná kniha o záhadách, od které se těžko odtrhnete. Za mě super čtení.

DuncanIdaho
14.12.2020

Rychle přečtená kniha, a to nejen pro její nevelký počet stran. Příběhy byly založeny na jistém tajemnu, ale probíhaly zcela normálně, uvěřitelně. Co se mi líbilo, bylo to, že ty příběhy nebyly dořešeny. Tajemno prostě skončilo a žádný konkrétní konec neměly. To dává možnost pokračování.

Riccia
12.04.2018

Příjemně napínavá oddechovka, která se čte sama a těžko se od ní odchází.

daza.dt
20.11.2017

Krásná oddychovka, i druhý díl přečtete velmi rychle. Za moji osobu rozhodně 100%

LuckaH2
20.08.2017

Jojo, dalsi zahadne pribehy mezi nebem a zemi;-) Kdyz jseme videla "Armin", hned se mi vybavil charismaticky Lukas Vaculik. Jsou to proste nekomplikovane oddychove pribehy, verte neverte po cesku, ja mam Vasicka moc rada!

wooloong
04.08.2017

I druhý díl se četl dobře.

sgjoli
11.06.2016

Už jsem to psala u prvního dílu této série – nejde o žádné literární veledílo, ale pokud hledáte lehkou oddechovku s prvky tajemna a nadpřirozena, tohle by mohlo být pro vás. Vašíček umí psát čtivě a chytlavě a já si čtení užila.

tester
02.02.2016

Škoda že není dnes tolik záhad jako dřív. Autor je v tomto žánru špička. Příběh se odvíjí lineárně a srozumitelně. Je skutečně lepší než první díl Strážce duší, který je velice překombinovaný a zamotaný.
Doporučuji čtenářů tohoto druhu literatury.