Rockové sólo

Rockové sólo https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274203/bmid_rockove-solo-F2X-274203.jpg 4 691 111

Stage Dive série

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Play , 2014

palomakatka
13.05.2017 3 z 5

Hezka kniha,ale treti dil byl mnohem lepsi.

andulka1406
12.05.2017 5 z 5

Druhý díl mě bavil více než první, protože Mal mi byl víc sympatický. Těším se i na další dva díly. Téma rockové skupiny je něco, co mi chybělo.

Sarka14
01.05.2017 4 z 5

První díl mě celkem nadchl, ale tady mi chvilku trvalo než jsem se začala bavit. Celý ten příběh je svým způsobem nereálný i když se snaží působit reálně. Bylo to i vitpné a autorka trochu ubrala v těch ohňostrojích. Dokonce jsem si na něj musela počkat až na konec což jsem ocenila. Jako celek to celkem ušlo.

Kiwicatko
30.01.2017 5 z 5

Tak ja jsem nadsena :-) mozna se i obavam ze je mi Mal sympatictejsi nez David ;-) rozhodne jsem ale rada, ze me nikdy nenapadlo skakat na posteli a vyrvavat jen abych dala sousedum co proto, ze me vyzyvaj :-D

liletka_a
27.01.2017 3 z 5

K této knize jsem si rovnou půjčila i první díl rocková hvězda, ani nevím proč jsem prvně sáhla po tomto, asi to bylo prostě tím, že měl Mal ukecal jelikož jsem trošku měla rozečtené obě dvě. :)) Má se tedy jednat o příběhy z hudební branže, což je pro mě nové a tudíž zajímavé. :) Co se týče Malcolma, opravdu si nedokážu představit takového blázna, jakým ho Kylie popsala, jdu na večírek tam potkám holku a druhý den už se u ní vesele povaluju na gauči? :D I když je pravda, že si mě získal jako vtipný, hezký mluvka a s tou svojí ''Tykvičkou'' byl k přetrhnutí. ;) Anne nebyla špatná, ale zase na druhou stanu netuším čím toho krasavce tak okouzlila...možná to autorka myslela tak, že tě vždy zaujme ten co o tebe na první pohled moc nestojí..;) Tipuji, že celá tato ''pohádková'' série bude o obyčejných holkách, které se toho bohatého prince nakonec dočkají..;)

ElikaBendova
10.01.2017 3 z 5

Když jsem brouzdala internetem narazila jsem na tuto knihu, jako na první v sérii a hned mě zaujal příběh, který se zabývá bubeníkem. Přišlo mi to, jako originální a velmi dobrý nápad. Hned jsem zjistila, že je to série a musela jsem si ji koupit. Po prvním díle už jsem v tom chodila a čtení jsem si užívala. Přečetla jsem ji rychle, s úsměvem na rtech a i s trochou vzrušení. Bohužel po přečtení této knihy jsem věděla, jak dopadne třetí i čtvrtý díl. To mě trochu zklamalo. Autorka si mohla trochu dát pozor na tuto věc. Nebudu spoilerovat. Každopádně i tak se mi moc líbila a jsem ráda, že tato série zaujímá čestné místo u mě na poličce.

muchomurka
03.01.2017 5 z 5

Příběh se mi moc líbil, potřebovala jsem knížku na jedno zhltnutí s nenáročným milým dějem. Líbilo se mi jiskření, vtipkování a celková atmosféra mezi Malem a Anne. U Anne se mi líbilo, že nebyla ufňukaná hrdinka, příjemná změna. :) Na to, jak měla knížka hodně stránek, se tam toho příliš neudálo, což bylo na jednu stranu škoda. Doufala jsem, že se například nějak dořeší problém se Skye, nebo že se bude příběh více věnovat Lori apod. ale celkově můžu říct, že i takto mi to velmi vyhovovalo a jsem spokojená.

michaela8804
25.12.2016 4 z 5

Druhý díl byl lepší než ten první, bylo to mnohem víc vtipné a daleko víc přirozené, než ten první. Není to dokonalé na 100%, ale zasmála jsem se u toho a příběh mě vážně bavil.

Laf
19.12.2016 4 z 5

Příběh se mi líbil, hlavně ty humorné části, ale tahle kniha mě nechytla tak, jako ta první.

Elčokča
06.11.2016 5 z 5

Tato knížka se mi ze všech čtyř líbila nejvíc. Je to přitažené za vlasy, ale no a co? Mal je prostě boží! Je tak drzý a oprsklý, že jsem se válela smíchy od začátku do konce.

kacaaba
01.11.2016 5 z 5

Tak tento díl jsem přečetla za den, prostě bomba. Jasně zase pohádka, ale hrozně hezky se to četlo a na závěr jsem si i pobrečela. Skupinu jsem si zamilovala, jsem zvědavá na další členy.

kik68
30.10.2016 4 z 5

*Pájuše* - musím trochu reagovat. Kdyby se v mém pokoji objevil můj idol - podotýkám celoživotní, tak bych na něj tedy policii nevolala a můžeš si říkat, že jsem blázen, cvok a kdo ví co ještě, ale prostě ne.
A druhá poznámka - do svého bývalého přítele jsem se zamilovala v první minutě našeho prvního setkání a to jsem do té doby nevěřila na lásku na první pohled.

Tím pádem to celé shrnu - nezdá se mi to až tak úplně nereálné. :-)

*Pájuše*
29.10.2016 2 z 5

Ach jo! Může mi někdo vysvětlit, proč mi tu z Mala, který byl v prvním díle naprosto dokonalá postava s pevným charakterem a smyslem pro humor, udělali nevyzrálou osobu, která nemá ani ždibíček humoru (a to jsem se snažila na něm nějakou humornou stránku najít - bezvýsledně!)? Opravdu, tady byl tak strašně nesympatický, až mě bolelo srdce, že jsem si první díl koupila. Protože Mal v prvním díle je jiná osoba, než Mal ve druhém díle.
Další věc, která mě neskutečně iritovala byla sama Anne. Co udělá "normální" ženská, když přijde domů a najde otevřené dveře? Logická a jediná smysluplná myšlenka je: někdo mě vykradl. Milá Anne si v klidu otevřela dveře a vrazila do sexy polonahé rockové hvězdy a její reakce byla: "ON je vážně tady!!". No... To, co následovalo, bylo jak z levné telenovely. Co mě vytáčelo, byla její reakce na něj - cipísek, když najdete u sebe doma, ve svém pokoji, cizího chlapa (podotýkám cizího, protože skutečnost, že jste ho měli celý život přilepenýho na stěně dětskýho pokoje a jednoho dvacetiminutovýho setkání, neznamená, že toho člověka znáte!) neměla by ta reakce být... já nevím, třeba "zavolám policii, pokud mi okamžitě neřekneš, co tady děláš!"? Tady se Anne akorát rozplývá do loužičky při pohledu na její "poblázněnost" z dětství. Bože, tohle byla opravdu dospělá a inteligentní reakce na cizího chlapa v jejím bytě. Nevím, přišlo mi to divné, přitažené za vlasy a naprosto nelogické.
Další věcí, která mě opravdu naštvala - kdo se, proboha, dokáže v jednom jediným týdnu zamilovat??? A ke všemu ten týden skončí žádostí o ruku? WTF?! Opravdu jsem jim tu jejich láááásku nevěřila. Spíš se mi chtělo znechuceně knihu zavřít a dát vale celé sérii. Nicméně, Jimmy s Lenou mě přesvědčili, že jim dám ještě šanci, tak doufám, že nebudu podobně zklamaná, jako z téhle knihy.
Celkově si myslím, že autorka si hlavní hrdiny představuje okamžitě jako pár, ale nedá jim šanci si k sobě tu cestičku najít. Zamilovat se v jednom týdnu... takhle to v životě opravdu nechodí. Navíc, jak už tu někdo zmínil - v knize je strašná spousta chyb.

Sam99
08.09.2016 4 z 5

Musím říct, že byla mnohem lepší než první díl. Kylie píše naprosto skvěle, vždycky zaujme a její styl psaní je hrozně moc čtivý. Na další díly se samozřejmě těším, protože se už nemůžu dočkat dalšího člena kapely!! Super kniha, všem moc doporučuji!

Makulka1992
31.08.2016 1 z 5

(SPOILER) Tak tohle mě absolutně zklamalo :-( Mala jsem si v prvním díle fakt oblíbila.... ale v Rockovém solu mě vážně strašně moc zklamal... To unáhlení a urychlení všech věcí,požádání o ruku,nastěhování,vyjádření ,,miluju tě,, v jednom týdnu??? To jako vážně...Bože buď jsem ze staré školy a nebo nejsem sama komu to přišlo šíleně přitažené za vlasy?? Ani nevim jestli budu mít chut vrhnout se na další díly

Zlodějka knih
25.08.2016 5 z 5

Další setkání s Malem, první setkání s Anne....dívka pracující v knihkupectví a týpek, co si ze všeho dělá legraci a přitom čeká, že bude po jeho s tím se dalo pracovat...jejich první setkání mě vyloženě bavilo...Anne se chce schovat a ani netuší, že se schovala na jediné místo před kterým by měla utíkat...že se vám nastěhuje rockovej bubeník do vašeho bytu, protože potřebujete spolubydlící - brala bych ho hned a že vám obrátí život nejen o 360stupňů, ale vzhůru nohama a ještě na všechny strany to už se dalo víc ne čekat...druhý díl se mi líbil víc než první, ale přesto si je chystám přečíst jěště několikrát, i když Mal a Anne budou srdcová záležitost těším se s čím nás ještě autorka překvapí :)

cukrovka
04.08.2016 5 z 5

Skvělé pokračování série. Příjemné je propojení s postavami z předešlého dílu. Opět sympatická hlavní dvojice. Mallova originalita a vtip byly osvěžující.

barbora2863
31.07.2016 5 z 5

4,5*

Nevídané, neslýchané, ale bolo to lepšie, ako 1. časť! Asi preto, že som mala Mala (aká slovná hračka!?) rada už v prvej knihe. Chjo...
Anne bola celkom znesiteľná, povedala by som, že až úplne normálna, priemerná baba, čo bolo fajn. Napriek tomu, že o Malovi snívala ako pubertiačka, celkom to stretnutie s ním a vsetko ďalej zvládla. Ja by som ba hej mieste asi... neviem, vlastne sa jej splnil sen, nie?
Mal bol uletený... svojský... bláznivý a miestami som si myslela, že na niečom fičí, musel predsa! ;-) ale ladili spolu, bolo to iné, zábavné a bavili ma.
Som rada, že sa stretávame aj s ostatnými z party, aj keď Ev a David mi prišli ako zaľúbení pubertiaci občas... a načrtli sa potencionálni hrdinovia (hrdinky) ďalších častí k ďalším členom.

LibraryGirl
29.07.2016 4 z 5

Ach jo. To je tak, když se namlsáte prvního dílu série a myslíte si, že ten další musí prostě být stejně dobrý. Jenže ono se ukáže během čtení, že ten další díl vlastně až tak super není. David a Evelyn byla (a pro mě stále je) dobrá dvojka, která se tak krásně četla, ale Mal a Anne... To jako vážně? Proč Kylie stvořila pěknou postavu Malcolma v první díle a tady z něho udělala karikaturu. A to měl fakt dobře našlápnuto. Takhle jsem si ho nepředstavovala:-(, dostal se konečně ke slovu (a nutno dodat, že měl opravdu hooodně prostoru, tolik stránek) a tohle z něj vypadlo? Já vím, že za to nemůžeš Malcolme, ale Kylie by zasloužila...
Celou dobu jsem měla velmi silné nutkání už mu tu jeho pusinku opravdu rázně zavřít (slušně řečeno). A Anne jsem chtěla trošku proplesknout, sakra holka, vzpamatuj se!!! Ale abych zas nebyla tak příkrá, pozitivní věc to mělo - celá ta kapelová rodina je prostě boží, to jo. Takže čtyři (vratké) hvězdy a už se moc těším na další díl. Jen doufám, že nebudu tak zklamaná jako u Rockového sóla.

Haňulec
26.07.2016 5 z 5

Knihy, která se četla sama. Přečetla jsem jí během jednoho večera, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Příběh Malla a Anne byl plný lásky, už od samého začátku. Knihu mohu jen doporučit, ale je pravda, že první díl byl lepší :-)