Rockové sólo

Rockové sólo https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274203/bmid_rockove-solo-F2X-274203.jpg 4 691 111

Stage Dive série

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Play , 2014

havrmoni
01.10.2019 3 z 5

Tak tohle bylo lepší než první díl. Žádný zázrak, ale dalo se to.

Market = )
25.07.2019 4 z 5

Jo, tak tohle vážně bylo o něco lepší :-). Na mě i tak řekněme trochu emočně vypjatý a nestabilní (myšleno že tam emoce a dramata lítaj, jak kdyby hrdinům bylo 16 a měli navíc nějakou duševní poruchu) a docela mi chyběla nějaká jasnější časová linka, ale jinak se mi příběh líbil. Taky mám ráda, když se v dalších dílech potkávají postavy z těch dřívějších :-).

malazluta
18.06.2019 5 z 5

Romantika a vtip... to je přesně ten správný koktejl, který mám na knížkách tohoto žánru ráda.

men0037
17.06.2019 5 z 5

Tento díl me bavil asi nejvice, Mall je prostě cvok a ma úžasně vtipné hlášky dlouho sem se u knihy tak nezasmala

helenkan
15.06.2019 3 z 5

Občas sáhnu po nějaké romantice určené spíše pro mladší čtenáře a docela se pobavím. I když jsou si ty příběhy hodně podobné.

Ivet1990
14.06.2019 4 z 5

Řekla, bych že tento díl mě bavil nejvíc je pravda, že jejich vztah se neotřásl v základech, protože vše šlo tak nějak po másle, ale bylo to fajn počtení.

Vendulik
01.05.2019 3 z 5

Kniha mě malinko zklama. Těšíla jsem se na bojovnost hlavni hrdiny ale byla nudná. Mal byl skvělý a vtipný.

oresvo
11.04.2019 5 z 5

Druhy díl , libil se mi, bavil mě i příběh a je super když v knížce je zmínka o lidech z předchozího dílu .
Mal mě bavil hned od začátku, takový komik , tykvička mi byla hodně sympatická. Sice mu hodně rychle odpustila ale ona asi taková proste je ????.

avalonek
01.04.2019 5 z 5

Malcolm byl z celé kapely největší komik a jeho kecy mě neskutečně bavili..Ale taky prožil velkou ztrátu a jen Ann mu s ní pomohla a dala mu oporu.Moc hezké čtení a celkem by se to dalo nazvat sešupem..

Pohodarka84
31.03.2019 1 z 5

asi nejhorší z celé série...chování obou hlavních hrdinů nedávalo smyl...

stanina1
17.03.2019 4 z 5

Lechtivá, psychologická, prostě čte se jedním dechem.

stanina1
16.03.2019 4 z 5

Zajímavě a poutavě napsané. Jak psychologické tak milostné, hodně čtivé.

Nikyna8
24.02.2019 5 z 5

Bomba přečteno jedním dechem.Krásná romantika.

Veeria
05.02.2019 5 z 5

,,Život je píseň, Anne. Tak si ji pojďme zahrát." (Mal, str.73)

Mal! Nejde si ho nezamilovat. :) Ty jeho hlášky..... druhý díl jednoznačně předčil první. Autorka skvěle vykreslila jednotlivé postavy. Každý z kluků je jiný, ale společně tvoří sehraný tým. Příběh mi přišel více uvěřitelný oproti jedničce. Líbí se mi i plynulé pokračování příběhu, tudíž se objevují i staří známí. Jak píše autorka v poděkování: ,,Přála bych vám, abyste i vy všichni našli pod vánočním stromečkem svou rockovou hvězdu." Kéž by! :D No nic, jdu knižně mlsat dál....Jimmy a Bene, těšte se na moji pozornost! ;) :D

EDIT: Po přečtení 3. dílu cítím, že Mal si prostě plný počet zaslouží. Takže Male, 5. hvězda je tvoje :D

domina
02.02.2019 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc. Mala fakt miluju

uminaa
01.02.2019 5 z 5

Akože páni! Jednu polovicu knihy som si hovorila: "Mohli by to decko (Mala) prestať dopovať cukrom?!" a tú druhú polovicu :"Nie som si istá, či by tu pomohli sedatíva, prípadne iné utišujúce prostriedky! Ale za pokus to stojí, či?". Tak Mal je riadna smršť! Výborne som sa pobavila! No a čo sa týka Anne, ta mi trošku splynula s dejom, Mal ju prevalcoval. Pri tejto knihe som si priala, aby autorka zvolila aj "mužskú" časť knihy, resp. príbeh z Malovho pohľadu. Dosť by ma zaujímalo, čo sa mu niekedy odohrávalo v hlave. Potom ma však napadlo, že autorka možno nechcela, aby sa čitateľ zľakol, tak to nechala tak. Výborná kniha :D Ak by som sa aj nedostala k celej sérii, tak Malov a Jimmyho príbeh si prečítam určite :)

sd1992
22.01.2019 5 z 5

Boží díl.. miluju Mala.. :D toho mám ze všech kluků nejradši.. :D to jeho - ale Tykvičko.. :-D

Lofda
30.12.2018 3 z 5

David a Evelyn byli skvělí a když se v jejich příběhu objevil Mal, bavil mě. Těšila jsem se jak on a jeho láska.. No, jsem ale nějak na rozpacích. Docela mi lezl na nervy, jak kdyby byla knížka úplně o někom jiném? Anne byla taky zvláštní. Hezky se to četlo, styl autorky mi sedí, ale nic převratného, je mi líto..

Karola050716
23.12.2018 2 z 5

Druhý díl rockové série se čte stejně dobře jako první, ale tolik mě nebavil. Všechno mi přišlo přehnané, Mal se choval jako maniak a Anne mi nějak nedokázala přirůst k srdci, jejich osud jsem tak neprožívala asi tolik, kolik bych měla. Když se tam objevil David a Ev, přála jsem si, aby kniha byla pokračujícím příběhem o nich. Snad ty další budou lepší.

Janka0702
26.10.2018 2 z 5

Uff, no tak to bylo... Ani nevím, co si o tom myslet.
Na Mala jsem se strašně těšila, ale strašně mě zklamal. Polovina knihy a on celý mi přišel strašně.. Naspeedovaný.
Mal byl hezký, vtipný, zábavný ale fakt jsem si myslela, že něco bere. Ty jeho nálady - nedivila jsem se, že měli kámoši strach. Strašně mi vadí v knize i v os. životě, že jsem nepoznala, kdy mluví vážně a kdy ne.
K Tykvi.. ta mi prostě nesedla. Rozumím, že kývla na předstírání přítelkyně svého idolu, kdo by to neudělal? Ale probůh, to ji nevadilo, že se jí nastěhoval do bytu cizí chlap s neuvěřitelnými změnami nálad? A proč se ho na to nezeptala, proč ji to nezajímalo?
Prostě tohle bylo hodně vedle