Rockové sólo

Rockové sólo https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274203/bmid_rockove-solo-F2X-274203.jpg 4 691 111

Stage Dive série

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Play , 2014

barborelka
21.10.2018

Noooo...jak se píše na str.198 asi jsme blázni oba...tak to fakt sedí, evidente mají rozdvojenou osobnost oba ,ptze jsem ani Mala ani Tykev nechápala... Jednou je malá šedá myška co se stále omlouvá, pak najednou v ní exploduje vztek ...to jako fakt...Malovo střídání nálad a podivne komentáře jsem taky nepobrala..... každopádně kniha se dala číst, ale žádná hitparáda to nebyla....

Terisek99
15.10.2018 5 z 5

Úžasná knížka. Přečetla jsem jí jedním dechem. U knihy jsem se i hodně nasmála u Malových promluv. Doporučuji si přečíst. Stojí to za to.

KSamara
15.09.2018 4 z 5

Více jsem se zasmála než u prvního dílu, Mal je číslo prostě :-D Byla jsem ráda, že to dějove pěkně navazuje na Davida s Ev a Lauren s Natem :-) Ale více mě ohromil díl první.

Etule
10.07.2018 4 z 5

Oproti předchozímu dílu jsem k tomuhle přistupovala už obezřetněji, ačkoliv Mala jsem si opravdu oblíbila. Naštěstí pro mě to bylo skvělé! :)
Nasmála jsem u toho, jako už dlouho ne. Mal je prostě číslo, ale neuvěřitelně suprové číslo. :) Líbilo se mi chování Ev a Lauren. Jsem ráda, že se tam opět objevila právě Lauren, což jsem nečekala. Postelové scény přes zeď byly dokonalé! :D
Přesně to správně odpočinkové čtení, které jsem potřebovala.

Tanya007
09.06.2018 5 z 5

Božííí :-) moc se mi knížka líbila, mělo to pro mě náboj :-)

Enthu
10.05.2018 2 z 5

Přijde mi, že tento díl byl trošku slabší než předchozí. Po celou dobu knihy jsem si nedokázala oblíbit hlavní postavu, Mala. I kdyby se na hlavu stavěl, tak rozhodně nebude mít u mě klady. Ano, vím, proč se tak choval, bylo to vysvětleno. Ale stále jeho mluva, styl fakt není pro mě. Když srovnám Anne a Ev, jež se vyskytla v prvním dílu, musím říci, že Anne jsem si o dost více oblíbila a mám ji i radši.

ketvin
17.04.2018 5 z 5

Podle mého nejlepší díl. Takový "jiný". Jako hlavní hrdina. Malcolm byl skvělý, vtipný, zvláštní, zároveň ale "hluboký" a hrozně nešťastný. Líbilo se mi, jak se oba hlavní hrdinové proměňovali, začínali si věřit, zamilovali se.... Vše bylo pozvolné a napínavé, hezké, dojemné... Ostatní členové kapely knihu krásně doplňovali, moc se mi líbí podobné série.

Maruš.D
04.04.2018 4 z 5

Není to špatné, námět se mi líbí.. postava Malcolma a jeho komedianství je super. Co ale knihu hodně kazí je rychlí spád všeho. Přijde mi jako by autorka chtěla vměstnat co nejvíce děju, romantických a erotických scén do co nejméně stránek. Nicméně tento žánr miluju asi v kterékoliv podobě, takže přečtení nelituju.

TerezaMondeková
31.03.2018 5 z 5

Skvělé pokračování. Lepší než první díl. Skvěle popsané prostředí hudby, kapely. V příběhu ani nechybí momenty překvapení, ale ani zvrat. Čte se to rychle, skvělá oddychovka a dost jsem se zasmála. Mal a ten jeho smysl pro humor. V knize opět nechybí láska, romantika, překvapení, zvrat, krásný konec a epilog. Hlavní myšlenka na knihu... nic originálního, navíc mě mrzí, že je kniha tak krátká.
Anne... nevím proč, ale hlavní hrdinka mi opět k srdci moc nepřirostla. Líbila se mi, ale nic extra. Já mám radši hlavní hrdinky, které nejsou tak uťápnuté. Nemám ráda hlavní hrdinky, který se bojí ozvat, když se jim něco nelíbí.
Mal... bubeníci jsou prostě k sežrání! Mala jsem si zamilovala a to hlavně kvůli tomu, že má neskutečný smysl pro humor, ty jeho hlášky byly prostě top. Taky se mi na něm líbilo, jak se dokázal odvázat, jak do všeho šel s chutí. Mal byl vtipný, sexy, starostlivý. A na konci opravdu člověk chápe, proč se tolik opíjel. Sice tu situaci neřešil úplně dobře, ale je to pochopitelný. Přijít o tak důležitého člověka ve vašem životě.

bafuskyBaf
16.03.2018 4 z 5

Zase super kniha...Oddechovka. Začetla jsem se poměrně rychle, ale ke konci ten spád trošku upadal.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Gabetka
19.02.2018 3 z 5

Bylo příjemné setkat se s postavami z prvního dílu. Trochu mi trvalo začíst se, ale jinak se mi zdál děj vyrovnanější než v jedničce. Zábavné romanticko-erotické oddechové čtení.

maizy
30.01.2018 4 z 5

Kniha je tak trošku přitažená za vlasy. Hlavní hrdince jsem většinou moc nerozuměla a kroutila hlavou nad jejími činy a nápady. Ale na druhou stranu, je to první eroťárna u které jsem se vážně nasmála. Mall je prostě číslo a jeho historky a vtípky mě bavily. Skvělé oddechové počteníčko :-)

luciefeix
12.12.2017 1 z 5

nemělo to vůbec žádnou hloubku , seznámí se a on se k ní hned za jejími zády nastěhuje ? kde je realita ?

Evule114
01.11.2017 5 z 5

Mal i když mi chvilkama přišel opravdu jako blb, tak byl neuvěřitelně zábavný :-) hlavně ta jeho tykvička, takhle mě nazvat můj přítel, tak mu okamžitě něco letí na hlavu, i když by to bral jako něco skvělého :-) líbil se mi víc než David

ardeas
18.09.2017 4 z 5

Malcolm - to je ale číslo. K tejto knihe sa fakt rada vraciam. Nie je svetoborná, nie je ničím veľmi prekvapujúca, nie je ani hlboká... Ale proste sadla! :D

P.S.: Musím to napísať - KÚPEĽŇA!!! Miesto, kde sa fakt dejú tak zaujímavé veci v knihách. Po knihe o Skóre - v ktorej je pre mňa kúpeľňová scéna TOP, je toto druhá najlepšia :DDD

nani_nka
07.09.2017 4 z 5

Druhý diel série je venovaný bubeníkovi Mallovi, ktorého si určite každá z nás obľúbila už v prvej časti. A v dvojke vás určite nesklame. Mall je taký výstredný, nekontrolovateľný šašo, ktorý si vás omotá okolo prstu ako si on omotal okolo prstu nežnú Anne.

jani.ruzicko
13.08.2017 5 z 5

Mal mě oslovil už v prvním díle takže jsem se na něj těšila a nezklamal mě... Anne měla silné nervy s takovým kecálkem :D velmi pěkně se tento díl četl a hlavně jsem se dost nasmála, třeba jako "nepotřebuju vědět jak ona se jmenuje, ja při sexu křičím svoje jméno" :D a nebo skákací postelová scéna,ta byla taky super :D za mě bezva, vtipné, smutné a na závěr miloučký trhač :D doporučuju přečíst :)

Aríka
08.07.2017 5 z 5

Za mě ze čtyřdílné série rozhodně nejlepší knížka, a to nejen proto, že mám slabost pro blonďaté bubeníky. Autorka opět nezklamala, všechny postavy jsou charakterově odlišné od dílu prvního, samozřejmě až na postavy, ketré se v prvním díle vyskytovaly. Co dodat k Malovi? Totální psychopat, ale nasmála jsem se, s ním se člověk nenudí. Vše bylo vyprávěno Anne, ale i přesto byl Mal dobře popsán. Jo, rozhodně doporučuji všem.

Tesset
17.06.2017 3 z 5

Podobný styl jako jednička, i když hlavní postavy mi přišly o něco sympatičtější. Dialogy rozhodně vtipnější, ale někdy už mi to přišlo až moc. Každopádně skvělá odechovka.