Rockové sólo

Rockové sólo https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274203/bmid_rockove-solo-F2X-274203.jpg 4 691 111

Stage Dive série

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Play , 2014

zuza264
03.03.2021 5 z 5

Líbil se mi i první díl, ale tuten byl vtipnější ????

ivetapl
24.02.2021 5 z 5

Boží!! Řekla bych, že o chloupek lepší, než rocková hvězda. Autorka umí!

PandickaAdka2
18.11.2020 2 z 5

Hlavný hrdina má zjavne nejakú psychickú chorobu lebo to ako sa správal od začiatku mi prišlo na mozog ???? totálny rozdiel oproti jeho správaniu v ďalších častiach.. za mňa najhoršia časť celej serie, ledva som to dočítala

johana3160
30.10.2020 4 z 5

Necekejte hluboke myslenky. Kniha je preste tim, co ma byt. Oddechovka. Je to prijemne cteni. Ale. Mal byl na zacatku hrozny kkt. V minulem dile mi prisel jako prijemny kluk, v tomhle se hlavne ze zacatku choval tak ze byt Anne, tak ho zabiju. Choval se jak male decko. Ona mi prisla az moc povolna, od zacatku zblba a po nekterych Malovych vybusich se clovek divil jak klidne to brala. Presto se mi kniha libila a az zase jednou budu mit naladu, prectu si ji znova:)

Miliamka
26.10.2020 2 z 5

Tenhle díl se ke mně dostal asi rok poté, co jsem přečetla první, třetí a čtvrtý díl. Už 4. díl mi vadil - hlavně kvůli hlavní hrdince. A tenhle byl stejný. Co jsem to přečetla?! - většina rozhovorů ani nedávala smysl, rozhodnutí hrdinů taky ne, mnohokrát si protiřečili.. Jdu si přečíst znovu ostatní díly, jestli se mi tak moc změnil vkus. 2 hvězdy za ostatní postavy.

moudivlacek
21.10.2020 5 z 5

Mall a Anne jsou správná dvojka a hodí se k sobě. Anne jako první odhalí, že můžete mít naoko pověst proutníka, divocha, rebela apod, přesto můžete být citlivý, romantický, upřímný a milující svou rodinu a přátele. Bylo mi jasné, že výbuchy Malla mají nějaký hlubší význam, a bylo mi smutno, když jsem zjistila důvod. Anne ze začátku nevěří obratu ve svém životě, ale rozhodně ví, že lásku k Mallovi má ve svém srdci.
Moc hezký příběh a těším se na další díly.

tittanie
17.07.2020

Četla jsem první díl a ten mě neodradil od čtení druhého. Jestli budu číst další knihy z této série nevím. Možná v budoucnu, jsem tohodle tématu přečtená. Tak uvidím. Co se týče knihy tak je to tak padesát na padesát. Nápad zajímavý, ale asi mi trochu nesedí styl psaní autora, s tím jsem se potýkala i u prvního dílu.

suzanne1997
18.06.2020 4 z 5

Ve druhém díle se příběh hrdinů pomalu vybarvuje. Kniha se opět skvěle čte a dokáže vtáhnout do děje. Autorka si na nic nehraje a ani příběh uměle nenatahuje. Scény jsou svižné a čtenář začíná mít postavy víc a víc rád.
Tentokrát mě krapet zklamalo, že se točil kolem Mala a Anne. Z první části jsem si zamilovala Ev a Davida, proto mi i jen zmínka o nich udělala radost. Dost jsem se nasmála a dokázala se odpoutat od úplně všeho, prostě se na pár desítek stran ponořit do světa rockových hvězd.

Shinstria
07.06.2020 4 z 5

První díl mě bavil, ale tak průměrně.. nic moc extra. Neurazí vás, ale ani se do knihy nezamilujete.
ALE tenhle díl, mě bavil mnohem více. Já vím, že je to pohádka, že se nic takového nestává. A kdokoliv by se choval jak Mal, nejspíš by skončil někde na blázinci. Ale neskutečně mě bavily jeho hlášky, smysl pro humor. V podstatě jsem se většinu knížky smála. Člověk to musí brát jako oddechovku, jako knížku co má blíže k pohádce, než k realitě.. Což jsem přesně potřebovala. Romanťárnu, co vás rozesměje.
Takže za mě supr!

knihomolka78
03.06.2020 3 z 5

Mal byl z celé kapely největší komik a jeho hlášky mě hrozně bavily. V tomto díle mě ale Mal zklamal, v jedničce vystupoval fakt úžasně, tam žádné labilní sklony neměl. Tady bych ale řekla, že měl buď maniodepresivní stavy nebo na něčem pořádně jel... Ale přesto to byl takovej krásnej, milej, exot...:-). Nicméně, říkat mi Tykvičko, to bych teda nedala...a on asi taky ne...:-).

adela2230
19.05.2020 4 z 5

Příběh je to poutavý, člověk se ponoří do děje, i když ví, že je to poměrně nereálné. Ale jinak se dobře čte.

Jejunka
15.05.2020 4 z 5

Za mě byla jednička lepší. On mi přišel jak labilní s výkyvy jak na houpačce, ona mi přišla že by skočila i z mostu, aby někomu pomohla, taková dobrá duše až blbá prostě to bylo na mě moc. A celkově mi to nepřišlo pořád takové opravdové ty rozhovory jako v té jedničce. On něco placal ona mu to odsouhlasi jen ať má klid. No uvidím co trojka. Na Jimmyho se těším. Mal se zklamal ptz v jedničce vystupoval fakt skvělé, tam žádné labilní sklony neměl, ani nějaké ustrelky apod, přitom časová linka je téměř totožná s prvním dílem,rozdíl pár měsíců max.

jitka7
25.03.2020 4 z 5

Podle mě nejlepší díl. Jelikož jsem četla na přeskáčku, podle toho, jak jsem se dostala k určitému dílu, tak musím říct, že Mall mi až tak sympatický nebyl. Ale teda jako tady zabodoval. Teď je pro mě nejvíc ze všech. Knížka se mi líbila. Autorka zajímavě odkrývala problémy hlavního hrdiny. Né vždy vše je takové, jak se na první pohled zdá. Doporučuji.

petulkapeta
21.03.2020 5 z 5

vau,po 1 jsem se moc těšila na příběh Mala a nezklamal mě,tak už jsem se dlouho nezasmala...skvěla fakt :)

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Další skvělý díl, doporučuji přečíst celou sérii.

petraj30
19.02.2020 5 z 5

Tuhle knihu jsem sehnala teprve nedávno a jsem velice ráda, i když zbytek mám už přečtený.
Moc se mi tento díl líbil, ale byl strašně smutný. Bohužel se takové věci stávají dnes a denně, ale nikdy se na to člověk nedokáže připravit. Sice to pro ústřední dvojici dopadlo dobře, ale zanechalo následky na všech členech kapely i v dalších dílech.
Anne mi přišla občas naivní, ale znám i horší případy. Strašně jsem se těšila na Malla a ty jeho hlášky, no a nezklamala jsem se:-).
Po přečtení celé série mohu soudit, že třetí díl byl nejlepší, ale ty ostatní byly jen o chloupek za ním.
Já vím, že to jsou knihy určeny spíše mladším ročníkům, ale já z toho asi nikdy nevyrostu, protože mám stejně bujnou fantazii, jako 15ti letá puberťačka:-). Mě se to moc líbilo

jinbr
02.01.2020 5 z 5

Celá série se mi líbila - podrobněji viz první díl.

Petra-1
04.12.2019 2 z 5

Tahle kniha je pro mě takový slabší průměr. Hlavní postavy mi nebyly moc sympatické, jejich chování bylo prostě divné. On jak zdrogovaný a ona fakt zvláštní. Někdy mi přišlo, že mají oba více osobnosti. Děj neměl žádný náboj.

Damonka12
22.11.2019 4 z 5

4,5 miluji rockovou hudbu a tahle knižní série je dokonalá. Toto byla za mě nejlepší kniha série. Všem doporučuji celou sérii.

luzajickova
15.10.2019 5 z 5

Tenhle díl mě bavil a zaujal nejvíce z celé serie
Naprosto sem si zamilovala Mala hlavně to jeho chování a ty jeho vtípky♥
To jeho Anneee a Tykvičkooo♥
Anne zlatíčko♥
Lizzy jsem si taky oblíbila♥
Tento díl opravdu doporučiji♥♥
Samozřejmě doporučuji celou serii ale tento díl nejvíce :)