Rocková hvězda

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295797/bmid_rockova-hvezda-x0Q-295797.jpg 4 867 160

Stage Dive série

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn…Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat. Jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista známé rockové skupiny Stage Dive.Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu…... celý text

Julia_pt
29.06.2016 3 z 5

Asi jsem se na to těšila až moc. Očekávala jsem víc. Neodehrálo se tam nic moc strhujícího. Škoda.

Litocha
23.06.2016 1 z 5

Zklamání. Začalo to docela nadějně, ale pak jsem se do čtení musela nutit. Postavy bez jakékoliv bližší charakteristiky, jejichž motivace jednání je mi záhadou, rozhovory plné patetických frází, zkratkovitost, celé to na mě působilo chladně, bez emocí. Jako by kniha vznikla podle šablony, osobitá snad byla jen pasáž o pizze se zeleninou. Příběh naprosto nevěrohodný - opravdu se mi pokoušela autorka namluvit, že u dvou hlavních postav vznikla během dvou dní, ze kterých se většinu ani neviděli, láska až za hrob? Na základě čeho, proboha? Nevěřila jsem jim ani nos mezi očima. Zmiňovaný humor jsem v knize nějak neodhalila. Za mě to byly vyhozené peníze a další díl si ráda nechám ujít.

veru_se
22.06.2016 5 z 5

Krásně napsaná kniha. Dějově naprosto super, pobavila jsem se. :)

DomenicaRisa
22.06.2016 odpad!

Dle mého názoru naprosto otřesná knížka, postrádající hlavu a patu. Rozhodování a nějaká psychologie postav naprosto nesmyslná. Vývoj knihy se posouvá kupředu pro mě moc rychlým a nepochopitelným způsobem. Osobně nechápu, proč spolu postavy zůstávájí, krom vůle autorky. Nic je nepojí, a ač erotický román, ani se mi nezdá, že by mezi nimi ze začátku byla taková touha, že kvůli ní by se to rozhodli zkusit.
Hodně lidí srovnává s 50 odstíny a tvrdí, že tahle knížka je lepší, s čímž se nedá souhlasit. 50 odstínům sice taky nefandím, ale tam má psychologie, vývoj postav a jejich vztahu alespoň nějakou hlavu a patu, než tahle s prominutím slátanina.
Přečtu si i další díl, abych dala autorce ještě šanci, ale moc nemyslím, že bych na tuto sérii nějak změnila názor.

*Pájuše*
21.06.2016 4 z 5

Když jsem se do knihy začetla, měla jsem pocit, že čtu Jane od April Lindner, která měla rockového muzikanta ve svém ději zakomponovaného také. Ano, ta rocková hvězda tam byla dosti podobná, námět se ale lišil.
Do knihy se začtete, je opravdu poutavě napsaná a než se nadějete, jste na konci. Co mě ale překvapilo a vůbec jsem to nečekala (měla jsem za to, že to bude romantika), byla skutečnost, že je to na pomezí erotickýho románu - co si budeme povídat, toho sexu je v knize hodně - ale nebylo to až zas tak hrozné. Kdyby tam autorka zakomponovala nějakou skrytou místnost se všemi proprietkami, co využíval Christian v Padesát odstínů šedi, knihu bych odložila a odmítala dočíst.
Ačkoliv se kniha četla prakticky jedním dechem, je tam pár věcí, které mi opravdu vadili:
Tak za prvé - slečně je 21 let a najednou zjistí, že je vdaná. Vůbec se nepozastavuje nad tím, že je vdaná v TAK nízkém věku, co ji ale děsí je skutečnost, že je vdaná za naprosto sexy chlapa. To vážně? A skutečnost, s jakou se k tomu staví - vždyť rozvod je to nejjednodušší, co může být, že? - mě také dosti udivoval. Ne v tom příjemném slova smyslu. Když jsem knihu četla, měla jsem pocit, že čtu o nějaké třicátnici a ne o dívce, která sotva dosáhla plnoletosti. Což bylo pro mě velkým kamenem úrazu - a pokaždé když jsem narazila na slovo "můj manžel" myslela jsem, že se osypu. Ano, kdybych četla nějakou historickou romanci, bylo by mi to asi jedno, ale tohle je román ze současnosti. Možná za to může moje averze k manželství v tak nízkém věku jako k takovému. Ať tak nebo tak, zkrátka - nesedlo mi to!
Další důvod, proč jsem měla pocit, že čtu o třicátnici, byla skutečnost, že na svůj věk to měla v hlavě až moc srovnané. Tahle vyspělost mi moc k jednadvacetileté žábě neseděla.
A poslední kamen úrazu shledávám v hlavním hrdinovi. Ano, jeho výstřední chování by se mohlo přičíst na vrub faktu, že je slavný, mě ale osobně moc nepřesvědčil. Přišel mi trochu psychicky nevyrovnaný a občas dělal z komára velblouda.
Ačkoliv se mi kniha líbila, nemůžu tvrdit, že jsem z ní v jistých chvílích neskřípala zuby. Přesto si čtyři hvězdičky kniha jistě zaslouží.

LilianaFalcon
18.06.2016 4 z 5

V rámci žánru je to hodně hodně dobré :-) Začátek byl úplně super :-) Už dlouho mě takhle nic nezaskočilo. Se ztrátou paměti je hromada zápletek, ale tahle nepůsobila tak kýčovitě.
Škoda, že druhá polovina knihy ztratila šmrnc a připadalo mi to spíš jak hledání toho, jak to ještě trochu zamotat...

ElisR1
17.06.2016 5 z 5

Příjemná oddechovka, která stojí za přečtení.

Lucie_D
11.06.2016 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila jsem zvědavá na další díly :-)

Sam99
08.06.2016 4 z 5

Pokud od této knihy čekáte něco nenáročného a odpočinkového, tak vám mohu říct, že vám to splní. Ale znáte to, někdy nás hlavní hrdinové štvou. Evelyn mě rozčilovala tím, že kvůli každé prkotině hned chtěla zvracet, copak měla tak hrozný žaludek?

Na druhou stranu, lepší úvod do série si asi nemůžeme přát. Kniha vás místy i pobaví (teda alespoň mě jo), Myslím si, že každá si Davida dokážeme živě vybavit a každá by se do něj hned zamilovala. Jsem velmi zvědavá na další díly, každý bude o jiném členu skupiny (samozřejmě, že ano, o kom jiném by byly?) a já se velmi těšim na jejich životy. :-D

Suzísek
02.06.2016 5 z 5

Noprosto úžasnej příběh... Autorka měla nejen smysl pro humor ale i úžasnou představivost při psaní této knihy. Častokrát jsem se zasmála díky paličatosti a překvapeným reakcím Ev...
(Spoiler : například když jí David řekl že ji miluje, a ona zareagovala že vyprskla pivo a doprovodila to hláškou 'Do prdele') Hodně jsem se zasmála.
Celý příběh měl rychlý spád, ale do příběhu se zažerete tak rychle, že je těžké si to uvědomit.
DOPORUČUJU !

CHESS
27.05.2016 4 z 5

Začátek mě trochu překvapil a pobavil - opilecká svadba v Las vegas. Děj z pohledu Evelyn se mi líbil, David mě trochu štval tím jak jí odháněl a pak najednou otočil a už jí nezpustil z očí. Ze dne na den se dali dohromady a celkově to zvali oba moc rychle. Jejich rozchod mně nijak nepřekvapil, ale i tak se zachovala jako děcko a utekla a nenechala si nic vysvětlit. Ale na druhou stranu to chápu. Líbilo se mi jak David zkrotl a snažil se ji získat zpátky (které holce by se nelíbilo, když okolo ní chlap skáče a sanží se jí udělat šťastnou :)) Konec byl trochu zdlouhavý, ale jinak se mi kniha líbila. Příjemná oddechovka a vřele doporučuju :D

Odehnalka
14.05.2016 4 z 5

Váhala jsem, zda dát 3, nebo 4 hvězdy, nakonec dávám 4, protože kniha na mě zanechala dobrý dojem. Konec se ale chvílemi táhl, protože je všem asi jasné, jak to dopadne. Ale na odreagování a na vypnutí je ta kniha dobrá. Navíc děj dán do prostředí hudebního světa, což je něco neobvyklého.

Evulinulicka
14.05.2016 5 z 5

Po dlouhé době mě kniha velmi vtáhla do děje. Četla se rychle během odpoledne a večera. Moc se mi líbila, hlavně styl psaní. Těším se na další díl.

Booker
12.05.2016 3 z 5

Od knihy a hlavně tohoto tématu jsem moc nečekala, už jsem o rockové hvězdě četla jinou knihu a nebylo to nijak zajímavé,spíš podprůměrný děj,ale v tomto případě dávám palec nahoru, autorka si s dějem i postavami pohrála a příběh je zajímavý a čtivý.

Hanule9
09.05.2016 2 z 5

Já jsem docela zklamaná, přišlo mi jako by byla kniha psaná "horkou jehlou". Nápad byl dobrý, čekala jsem že se u toho zasměji, ale to se nestalo. Spisovatelka z toho dle mého názoru vytěžila dost málo. Začala celkem dobře a pak jako kdyby nevěděla co dál, tak psala co jí zrovna napadlo. Za mě celkem nuda.

janesy
08.05.2016 5 z 5

Autorka mne mile překvapila tímto příběhem, kdy hlavní postavy musely překonávat nejednu potíž, ale ta spousta chemie, co mezi nimi byla...no prostě super. David byl úžasný a nad hláškami Mala jsem se dobře bavila :). Knížku jsem zhltla za pár hodin a velice se těším na další díl.

Knihomolka :)
08.05.2016 5 z 5

Páni! Četla jsem už spoustu knížek s podobným námětem...ale Rocková hvězda mě opravdu překvapila.
Líbilo se mi, že z Davida a Evelyn neudělala autorka hned od začátku nekonečně zaláskovanou dvojici, ale přichystala jim trochu komplikací.
Celkově nás napínala tím dokázala udržet čtenářovu pozornost od začátku až do konce.
A nápad s nocí v Las Vegas - kdo četl, tak pochopí - byl podle mě geniálně promyšlení. :-)
Sečteno podtrženo...Kylie Scott vytvořila čtivý příběh, u kterého poskočí srdce nejedné čtenářce! :)

lu13cie
06.05.2016 5 z 5

5 hvězd, splnilo to mé očekávání a vůbec jsem se u knihy nenudila. Těším se na pokračování

Samira
06.05.2016 5 z 5

Každý někdy potřebuje oddych a ne vždy se to s knihou podaří. První díl série Stage Dive splnil má velká očekávání na jedničku a oddechla jsem si užasně. Pravda neroztočila jsem to tak jako hrdinové románu na jeho začátku, ale probuzení ve Vegas s prstýnkem a výpadkem paměti může trumfnout jen málokdo:). My si to můžeme užít jen jejím prostřednictvím.
Členi skupiny se mi pomalu ale jistě dostávají pod kůži a už odpočítávám do dílu mého velikého oblíbence Mala.

Doporučuji!

Recenze v záložkách

martiiinkajjj
05.05.2016 5 z 5

Bomba, Bomba - miluju tento druh knížek...ano sice děj je úplně jasný, ale pokud máte i vy rádi takový typ knížek rozhodně doporučuji si to přečíst :) knížka byla čtivá, mezi hl. hrdiny byla chemie jediné mínus byl nízký počet stran :D moc rychle jsem celou knížku přečetla. Už se těším na další díl. Takže za mě určitě * * * * *.