Správná pětka na záhadném vrchu

Správná pětka na záhadném vrchu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411522/bmid_spravna-petka-na-zahadnem-vrchu-6rj-411522.jpg 5 177 5

Správná pětka / Slávna 5 série

Prázdninové dobrodružství se vším všudy! Kopec, který svým tvarem připomíná klobouk, a proto dostal jméno Buřinka, je plný záhad a tajemství. Podaří se Pětce odhalit, proč se v jeskyni ozývají strašidelné zvuky, proč z malého letiště pod Buřinkou startují letadla v noci uprostřed bouřky a co se děje na motýlí farmě?

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Five Go to Billycock Hill , 1957

Jessybelle
02.08.2022 5 z 5

Tento díl se mi líbil, je to pro mě oddechovka, takový malý návrat do dětství. Přivedla jsem k těmto knihám své děti. Nejstarší už je čte po několikáté.

pepa4081
20.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Elulilinka1
11.11.2018 5 z 5

Opět super díl, přesně jak jsem očekávala...

buldozer5
22.07.2017 5 z 5

Kniha mě jako obvykle velmi zaujala, takže jsem ji musel zhltnout za jeden večer. Enid Blyton nikdy nezklame!

Elen telemna
03.07.2014 5 z 5

Hezká detektivka. Moc se mi líbila. Nejvíce se mi tam líbí pes Tim, protože je to dobrý pes, udělá vše, aby ochránil svou paní (George)... Vážně dobrá knížka, plná záhad a nečekaného rozuzlení.

prázdniny

Kniha Správná pětka na záhadném vrchu je v