Snídaně v posteli

Snídaně v posteli https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1313/bmid_snidane-v-posteli-iLC-1313.jpg 3 211 35

Snídaně v posteli série

Sloan Fairchildová, která prožila bolestné zklamání v lásce, se domnívá, že už nikdy nedokáže dát své srdce nějakému muži, a proto se plně soustředí na vedení elegantního penzionu v San Francisku. To se však rázem změní, když ji nejlepší přítelkyně požádá, aby u sebe ubytovala jako hosta jejího snoubence Cartera Madisona, autora úspěšných románů, který chce ještě před svatbou dokončit nejnovější knihu a hledá trochu klidu a pohody. Že ho od prvního okamžiku bude přitahovat majitelka penzionu – a on ji –, je to poslední, co by očekával. Dny ubíhají a Sloan potlačuje city, které v ní probouzí hezký, znepokojivě vnímavý muž, snaží se ovládat a nesnít o tom, co nikdy nemůže mít. Když však dá Carter najevo, jak nesmírně po ní touží, musí Sloan bojovat proti vlastní touze: touze být aspoň jednou opravdu milována. Zmítá se mezi prudkým citem a snahou nezradit přítelkyni a stojí před rozhodnutím: buď zvolit prchavou lásku a pak ji navždy opustit, nebo za ni bojovat a získat všechno.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Breakfast in Bed , 1983

knihomolkakacka
19.11.2015 3 z 5

ze začátku jsem nemohla knížku pochopit, ale pak se něco zlobilo a slyšela jsem doslova skřípat dřevěná schody, když se hlavní hrdina vracel do svého pokoje, nemluvě o vlnách nedaleko plážového domu .. takže nakonec palec nahoru :)

nikkifinn
28.05.2015 odpad!

Je úsměvné, že knihu autorky, kterou tak zbožňuji, hodnotím jako odpad. To bylo vážně velmi špatné. Když jsem četla komentáře k této knize, myslela jsem si, že jsou čtenářky jen příliš náročné, ale tohle bylo opravdu katastrofální psaní. Uvažovala bych nad jednou hvězdičkou nebýt "horkokrevné klisničky" a dalších výrazů, ze kterých jsem vyla na měsíc jak podrážděný vlk. Jde vidět, že je to hooodně staré dílko, protože novější knihy Sandry nemají chybu a od tragických dialogů v tomto znění dávno upustila. Strašné. Nečetla jsem dlouho nic tak špatného. Vážně.

amysa
09.01.2015 2 z 5

Autorku a její styl mám ráda, ale tohle byl krok vedle, prostě jen velmi slabá a eroticky nabitá harlekýnka... A já přitom čekala zase příběh, který bude lehce romantický, vtipný a hlavně čtivý a napínavý... No asi si dám zase Závist, ta je pro mne zatím nepřekonatelná a nejlepší!

ovpana
30.12.2014 1 z 5

Trochu slabší,přípomíná červenou knihovnu.

Illaa
22.07.2014 odpad!

Naprosto nezáživná kniha, která naštěstí nezabrala tolik času. Bohužel to byla první kniha, kterou jsem od Sandry Brown četla a teď se mi do dalších jejích děl moc nechce, ač jich doma máme požehnaně. Snídaně v posteli podle mého názoru úplně postrádala zápletku. Vše, co se tam událo bylo průhledné a jasně směřovalo k jednomu cíli - přeslazené romanci, kde sice nebyla nouze i o choulostivé pasáže, které ale už po čase nikoho nepřekvapily. Také mi tam vadilo, že jediné, co tam bylo dopodrobna popisované bylo jen citové rozjímání hrdinky, které se neustále opakovalo, namísto např.krásné krajiny atd.

sipkulka
24.02.2014 odpad!

Opět bohužel nudná slabota :(

aneleh18
12.02.2014 2 z 5

Zklamání. Jako by autorce došly dobré nápady, přehnanou romantikou nahrazený lepší dějový spád řadí tuto knihu k jejím nejslabším.

Ivy
30.11.2013 3 z 5

Moje první kniha od této autorky (do téhle doby i poslední). Na zahnání nudy je tato kniha dobrá, ale víc bych od ní nechtěla.

vlastus52
06.04.2013 2 z 5

Jak už bylo řečeno - nic moc. Večeře v horách je lepší

červ.hruška
25.03.2013 2 z 5

Zatím nejhorší kniha, kterou jsem od této autorky četla. Nuda od začátku do konce. Pokračování Večeře v horách se mi líbilo mnohem víc.

gabca007
09.03.2013 3 z 5

Knihy od SB mám ráda moc, ale tahle je pro mne jednoznačně její nejslabší. Působilo to na mne jako bezduchá romantická ( až moc )příloha nedělních novin. Ty 3 * jenom proto, že je to SB. Kdyby to byla moje první kniha od této autorky, a ne dvacátá, tak si žádnou další nepřečtu, což by byla obrovská škoda.

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Pěkný román od známé autorky.

janina.kub
12.12.2011 3 z 5

taky tam bylo na mě moc romantiky a žádná vražda :-)

Val
12.09.2011 3 z 5

Nic moc.....romantika mi vůbec nevadí, ale čeho je moc...toho je příliš..... četla jsem od ní daleko lepší knihy.....

meduzka123
22.03.2011 5 z 5

Nebudu se vyjadřovat... Jedině - to si musíte přečíst! Volným pokračováním na tuto knihu je Večeře v horách

pro ženy milostné romány

Sandra Brown
americká, 1948
2016  87%Skryté zlo
2017  82%Pomsta
2018  77%Podraz
2007  85%Mrazivý chlad
2008  89%Skandál

Kniha Snídaně v posteli je v