Smrtící kód

Smrtící kód https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344236/bmid_smrtici-kod-bHL-344236.jpg 4 221 46

Na washingtonském nádraží se probouzí muž. Zjišťuje, že leží na zemi na pánském záchodku, ale nepamatuje si, jak se tam dostal. Zapomněl, kde bydlí. Nemůže si vybavit ani své jméno… Je leden 1958, svět ovládá studená válka a závod o dobývání kosmického prostoru. Na mysu Canaveral začalo odpočítávání – ke startu se chystá Explorer, největší naděje Spojených států v souboji se Sovětským svazem. V souboji, který proti sobě postaví čtveřici lidí. Kdysi je pojilo přátelství, láska. A jedním z nich je Luke Lucas, jenž si momentálně na nic nevzpomíná.... celý text

Literatura světová Thrillery Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

Code to Zero , 2000

koci.utd
26.10.2015 3 z 5

Kniha, která neurazí, ale po roce si na ní nevzpomenete.

Jihorka
02.03.2015 4 z 5

Velmi čtivý špionážní román na téma závody ve zbrojení. Děj není překombinovaný ani nereálný. Během čtení vás asi nebude zrovinka mrazit v zádech, ale budete příjemně napnutí.

mischapida
09.11.2014 4 z 5

Opět dobře čtivá kniha. Nebyla jsem z ní tak nadšená jako z ostatních, ale opět má něco, co mě donutilo ji zhltnout jedním dechem.

Medvědářka
07.03.2014 3 z 5

Četlo se mi to dobře.Kniha neurazila,ani nijak nepohoršila.Byla to pro mě taková příjemná oddechovka.

Jack Bauer
24.02.2013 4 z 5

Agent bez minulosti v podání Kena Folletta. Není to tak akční jako Bourne, ale hezky se to čte jak už bývá u KF zvykem. Popis rakety před každou kapitolou působí rušivým dojmem.

otula
13.01.2013 5 z 5

Musím Folletta pochválit, že píše nejen krásné historické romány, ale i tenhle thriller (či v jaké kategorii je kniha zařazena) byl velmi čtivý. Vzal jsem si ho s sebou na prodloužený víkend do Jeseníků, že si ho v klidu přečtu, no a v pátek večer už jsem neměl co číst... :-D

špionáž CIA

Ken Follett