Smrt v zádech

Smrt v zádech https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319173/bmid_smrt-v-zadech-mXg-319173.jpg 4 500 145

Devátý thriller Harlana Cobena, který dobyl 1. místo žebříčku bestsellerů New York Times. Myslíš, že víš, co je pravda. Pravda je, že nevíš nic. Maya Sternová přišla téměř o všechno, co drželo její život pohromadě. Coby elitní pilotka se během mise v Iráku dopustila osudové chyby a musela odejít z armády. Její sestra Claire byla zavražděna při loupežném přepadení a brzy nato se před Mayinýma očima stal obětí střelby také manžel Joe. Maya se snaží postarat o malou dcerku a čelit pravidelným nočním můrám. Spolupracuje s policií při hledání Joeových vrahů a pokouší se nějak se se vším vyrovnat. Pár dní po Joeově pohřbu však na nahrávce natočené doma skrytou kamerou zahlédne něco, co její svět znovu převrátí vzhůru nohama…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Fool Me Once , 2016

haski
02.05.2017 4 z 5

Musela jsem si od Cobena trochu odpočinout, proto se mi tato nová knížka líbila. Napínavé čtení, které vás nutí číst dál a dál. Konec byl sice překvapivý, ale moc mi nesedl. No, ale neváhejte a přečtěte si. Zkrátka Coben je Coben.

katy238
27.04.2017 5 z 5

Skvělá kniha, příjemný detektivní příběh s překvapivým koncem.

Ewik
09.04.2017 4 z 5

Harlan Coben to se slovy opravdu umí. Pohrává si s nimi tak lehce, až se kniha čte skoro sama. Zajímavé od první stránky a kulminující s každou kapitolou. Svým čtenářům servíruje příběh plný nečekaných zvratů, důmyslných kliček a pohrává si s jejich fantazií. Téměř každou moji teorii rozbil na kousíčky, nutil mě pochybovat a napínal mě až do samého finále.
A samo finále? Jednoduše, WOW. Čekala jsem lecos, ale takovouhle epesní derniéru...panečku, to byl tedy nervák.
Moc jsem si oblíbila Shanea, pro mě nejsympatičtější osobnost celé knihy.

Hella
09.04.2017 3 z 5

No jako joo :-) ... až tedy na ten nepochopitelný divný závěr. Pochybuju, že takhle by to někdo dobrovolně vymyslel.

Hvězdinka
06.04.2017 3 z 5

Tak Cizinec a Chybis mi pro me bylo lepsi cteni. Sice take super namet i zapletka, ale neco zde trochu chybelo. Zaver bych nenazyvala sokujicim, ale proste nepredvidatelnym... Rozhodne kniha stoji za precteni a uz se tesim na dalsi novinku!

Didi15
05.04.2017 5 z 5

Naprosto skvělá kniha. Harlan snad nikdy nezklame. A závěr mě naprosto dojal.

Šárka5875
13.03.2017 5 z 5

Smrt v zádech byla moje první kniha Harlana Cobena. A rozhodně nebude poslední, tím jsem si po dočtení tohoto kousku jistá. Styl psaní autora mě oslovil, bavil mě, příběh se mi četl skvěle. Zpočátku jsem to nebrala jako nějakou pecku, ale „jen“ jako skvěle propracovaný napínavý příběh, kterých může být spoustu. Ovšem Cobenova Smrt v zádech je opravdu dokonale propracovaná, byla jsem strašně zvědavá, jak to celé dopadne, protože nějakou představu o pachateli jsem pochopitelně během čtení získala. No ale ten konec... Vážení, ten mě dostal. Doslova mi spadla čelist. Harlan Coben to vymyslel opravdu skvěle a do posledního detailu. A moje vize rozuzlení mohla jít klidně k šípku.

Knižní střípky
12.03.2017 5 z 5

No tak tuto knihu, hlavně tedy její konec jsem musela pár dní vydýchávat a ještě teď cca po 10 dnech od přečtení ji mám v hlavě. Za mě zatím nejlepší Coben, ale také nejšílenější. Uff, ten konec mě fakt dostal, ani se zde nemohu nijak moc rozepisovat, nejde mi to tentokrát. Nicméně kniha byla výborná, to se jí upřít nemůže. Spoustu věcí jsem tušila, že tak budou, ale něco jsem fakt netušila ani omylem, a to mě tedy ve finále sejmulo šíleně. Za mě jedině a po právu pět hvězd.

mmmisulka.r
08.03.2017 5 z 5

Proč už mě ani nepřekvapuje, že mě Coben opět dostal. Skvělé! Čtivé, propracované a chytlavé.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

alcerka
07.03.2017 3 z 5

Přiznávám se, konec jsem si musela přečíst dvakrát. Veškeré jednání hlavní hrdinky mi přijde nepochopitelné a zbytečné.

Dalexa
05.03.2017 5 z 5

A tak zase, jako každá autorova kniha ...tajemno, napětí, spád, nečekané rozuzlení. Já nikdy nepřijdu na to, jak to dopadne a to mně baví, protože se u takového čtení zadýchávám, jsem nervózní a čtu jak blázen, abych už se dozvěděla jak to dopadne.

Paja1709
01.03.2017 5 z 5

Boze jak to ten chlap dela? Co kniha tak bomba.Knihu jsem musela precist za jeden den.Ono neslo proste prestat cist.V knize opet bylo vse co musi mit spravna krimi.No konec me opet dostal.Doporuciji precist.Pokud by bylo vic hnezdicek nez 5 ,tak bych dala.

alva1
23.02.2017 5 z 5

Je to první detektivka, kterou jsem od tohoto autora přečetla a ačkoliv jsem správně odhadla, kdo zabil sestru hlavní hrdinky, autor spřádal nitky příběhu tak dobře, že finále pro mě bylo velkým překvapením. Rozhodně si další detektivky od tohoto autora přečtu.

Zoy
17.02.2017 5 z 5

Pro mne velmi dobře napsaná kniha, kdy v podstatě nevíte, co bude za pár stránek, kdo je vlastně vrah, podezřelý v komplotech, kdo hraje na dvě strany. Ze začátku jsem si myslela, tak jako asi mnozí, co knihu četli, že to bude příběh o někom, kdo sice byl třeba hajzl, ale naprosto chtěl změnit svůj život i za cenu toho, že ublíží těm nejbližším a to hlavně své ženě. Postupem začaly nové a další informace, mnohdy překvapivé. Skvělá kniha, skvělé napsáno......

tereza2317
13.02.2017 4 z 5

Skvělá detektivka, napínavá až do konce. Nepředvídatelné řešení a opět sepsáno se spisovatelským umem, ale téma, prostředí, slovní obraty přesto trochu tuctového ražení. 4-4,5 hvězdy

Cleopatra
12.02.2017 4 z 5

Tak jo, zase mě dostal. Prostě jsem mu to zase spolkla i s navijákem. Kolíbal, kolíbal, až mě zase ukolíbal. Co jsem si myslela? Že to bude fakt tak jednoduché? Ani omylem. Takže jsem na konci zase jenom polkla a zkonstatovala, že mě opět dostal. Těším se na další porci...

zuzana2599
04.02.2017 5 z 5

Mistr thrillerů Harlan Coben opět nezklamal. Výborné čtení od první stránky až do samotného závěru. Závěr nečekaný a překvapivý jako vždy. Třešničkou na dortu pro mě byla poslední kapitola, která mi způsobila příval horkých slz, což se nestává tak často... Tuto knihu plnou napětí a nečekaných zvratů můžu všem čtenářům vřele doporučit.

JanaJane
31.01.2017 5 z 5

Opět jsem unešena. Skvělá kniha.

knihomol 61
30.01.2017

Již je to 4 knížka od tohoto autora,co jsem četla. Nebylo to nezajímavé , ale zdálo se mi to překombinované,natahované ,strašně jmen ,až jsem se v tom ztrácela. Napětí tam, bylo až do konce , a i konec mě velice překvapil,ale prostě jsem čekala více. Jinak knihu doporučuji,ale tentokrát jen 3 hvězdy.

Jana77
30.01.2017 5 z 5

Naprosto geniální a propracované, jak jsme zvyklí u Cobena. Šokující závěr, který vám vyrazí dech!

thrillery USA (Spojené státy americké) právníci kriminální thrillery

Harlan Coben
americká, 1962
2016  80%Cizinec
2015  84%Chybíš mi
2008  87%Temné lesy
2014  78%Šest let
2017  86%Smrt v zádech

Kniha Smrt v zádech je v