Hrdinův atlas smrtících draků

Hrdinův atlas smrtících draků https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270569/bmid_hrdinuv-atlas-smrticich-draku-0CL-270569.jpg 4 48 9

Škyťákovi bude dvanáct. Tedy když se mu podaří přežít narozeniny. Pokud nedokáže do večera uloupit z nedobytné Hromotlucké knihovny spis Jak vycvičit draka, jeho zlobivý dráček Bezzubka bude vypovězen z kmene. Naštěstí jsou tu Škyťákovi kamarádi Rybinoha a Kamikazi, která má nesmírně vzácnou a pozoruhodnou dračici. Další Škyťákovo dobrodružství začíná!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Brio

A Hero's Guide to Deadly Dragons , 2008

Luigi1
13.03.2024 4 z 5

Tento díl se mi moc líbil

StateOliver
06.01.2024 3 z 5

Tento díl je o trochu horší než ostatní. Moc se mi nelíbí, protože dějově je nejchudší. Ale celkem dobré je, že na konci je slovníček dračtiny a profily draků.

Medasek
10.03.2022 4 z 5

Další zábavné dobrodružství Škyťáka. Prostředí knihovny velmi zajímavé a originálně pojaté.

pejty
14.02.2022 5 z 5

Jako oddechovka je to úžasná knížka. Vždycky když si potřebuji přečíst něco jednoduchého, tak sáhnu po dalším díle této série a během pár dní si spravím chuť ke čtení.

Ale je pravda, že toto je jeden ze slabších dílů.

ElikaS
04.08.2021 4 z 5

Syn tyhle knížky miluje, takže čteme dál, ale mé nadšení z prvních dílů už opadá :-D Každopádně pro děti skvělá knížka, ale v rámci série bych řekla, že jedna z těch o fous slabších.

Jadla
02.02.2020 4 z 5

Ani nevím proč, četla jsem tenhle díl jako první z celé série a moc se mi líbil. Snad i tím, že se částečně odehrává v knihovně a jde v něm o knížky:)

Taťka Hraboš
10.03.2019 4 z 5

Číst tenhle díl jako první či druhý, dostalo by se mu ode mne asi plného počtu hvězd. Ve srovnání s jinými díly však přece jen cítím, že je o něco slabší. Některé nové postavy - Hromůra, Vadmozek, Zlý knihovník - jsou ovšem výborné a knížce nechybí zase ani vtip, ani nápady.

DanyB
17.12.2018 3 z 5

Co se mi líbí:
- Seznámení se StormFly.
- Stormfly je lhářka (Přijde mi to u draka zajímavé)
- Knihovník
- Atlas na konci

Co se mi nelíbí:
- Snad jedna kapitola byla dějově nudná.
- Kresby (Ale to je u všech knih)

Hodnocení: 3*

BooksLucyKing
18.09.2017 5 z 5

Tenhle díl byl super, sice dějově jednodušší ale opravdu vtipný. A dobře vymakaný jako ten atlas, podle kterého se díl jmenuje. Těším se na další díl :)