Hrdinův atlas smrtících draků

Škyťákovi bude dvanáct. Tedy když se mu podaří přežít narozeniny. Pokud nedokáže do večera uloupit z nedobytné Hromotlucké knihovny spis Jak vycvičit draka, jeho zlobivý dráček Bezzubka bude vypovězen z kmene. Naštěstí jsou tu Škyťákovi kamarádi Rybinoha a Kamikazi, která má nesmírně vzácnou a pozoruhodnou dračici. Další Škyťákovo dobrodružství začíná!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270569/hrdinuv-atlas-smrticich-draku-0CL-270569.jpg 4.523

Škyťák Šelmovská Štika III. 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Brio

A Hero's Guide to Deadly Dragons, 2008

Kniha Hrdinův atlas smrtících draků

Jadla
02.02.2020

Ani nevím proč, četla jsem tenhle díl jako první z celé série a moc se mi líbil. Snad i tím, že se částečně odehrává v knihovně a jde v něm o knížky:)

Taťka Hraboš
10.03.2019

Číst tenhle díl jako první či druhý, dostalo by se mu ode mne asi plného počtu hvězd. Ve srovnání s jinými díly však přece jen cítím, že je o něco slabší. Některé nové postavy - Hromůra, Vadmozek, Zlý knihovník - jsou ovšem výborné a knížce nechybí zase ani vtip, ani nápady.

DanyB
17.12.2018

Co se mi líbí:
- Seznámení se StormFly.
- Stormfly je lhářka (Přijde mi to u draka zajímavé)
- Knihovník
- Atlas na konci

Co se mi nelíbí:
- Snad jedna kapitola byla dějově nudná.
- Kresby (Ale to je u všech knih)

Hodnocení: 3*

LucieRej
18.09.2017

Tenhle díl byl super, sice dějově jednodušší ale opravdu vtipný. A dobře vymakaný jako ten atlas, podle kterého se díl jmenuje. Těším se na další díl :)