Jak přežít dračí bouři

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na začátku to vypadá jen jako drobná nepříjemnost – Škyťák se musí zúčastnit plaveckého závodu v ledové vodě, který patří mezi tradiční vikinské kratochvíle. Potom se ale věci jako vždy trochu zvrtnou… Škyťák má tři měsíce, pět dní a šest hodin na to, aby svedl souboj s lítým drakem a šíleným vynálezcem, vrátil se z cesty za oceán, zachránil otce a k tomu ještě vyhrál přátelský mezikmenový závod v plavání. Zvládne to? A naučí se Rybinoha plavat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286417/jak-prezit-draci-bouri-SgS-286417.jpg 4.917
Série

Škyťák Šelmovská Štika III. 7.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Slovart (ČR)
Orig. název

How to Ride a Dragon's Storm, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jak přežít dračí bouři

Přidat komentář
Terka_Bohmova
18.08.2019

Příběh je rozhodně lepší než ostatní díli (které jsem přečetla). Opět mě zaujala stavba, tentokrát to byla loď Americký sen 2, velice mě zaujal Oceanodrakoplašič (roura která zvukama odpuzuje podmořské draky). Přišlo mi hodně vtipné, že při plaveckém závodě musel mít Rybinoha RUKÁVKY :)). Za mě velice pěkná knížka, hodně jsem se nasmála.

Taťka Hraboš
16.03.2019

U předchozího dílu jsem měl pocit, že autorce trochu dochází dech, na tenhle díl jej ale do plic zase pořádně nabrala. Hlavně závěrečnou dramatickou scénu vymyslela a napsala výborně (i když fyzik by možná určité námitky k její realističnosti vznést mohl). Co oceňuji ve všech dílech, je spád děje - napětí je tu přítomno vždy od začátku až do konce.


Doporučujeme

Percy Jackson - komplet
Percy Jackson - komplet
Jantarové kukátko
Jantarové kukátko
Věčná šifra
Věčná šifra
Zloději dýmu
Zloději dýmu