Jak zamotat dračí příběh

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Někdo ukradl ohnikam. Sopka na ostrově Lávožroutů už pěkně dlouho hřímá a chystá se celá vybuchnout. Až se to stane, vylíhnou se z vajec hubivci. Podaří se Škyťákovi vrátit ohnikam do sopky, a zabránit tak její explozi? Uchrání vikinské kmeny před strašnými šavlovitými drápy hubivců? Dokáže zase všechny zachránit?

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249045/skytak-selmovska-stika-iii-jak-zamo-aL3-249045.jpg 4.727

Škyťák Šelmovská Štika III. 5.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Slovart (ČR)

How to Twist a Dragon´s Tale, 2007

Kniha Jak zamotat dračí příběh

pazizanka
20.07.2020

Tento díl se mi hodně líbil, jsem zvědavá na další.

konskykajak
04.12.2019

Škyťák Šelmovská Štika 3. vždycky v každém díle zažije spoustu dobrodružství. V tomto díle musí zastavit sopku aby nevybouchla a také zastavit draky chrlící oheň. Doporučuji (:

Taťka Hraboš
20.02.2019

Zatím žádný z dílů této roztomilé série mne nezklamal (a tím spíše pak naše děti). Je obdivuhodné, jak se autorce daří vymýšlet stále nové a nové zápletky a osvěžovat děj novými, originálními postavami (tady je to skvělý Borec Bohovský). Trochu nepravděpodobný závěr (i na pohádku) pak člověk za těchto okolností autorce rád odpustí (děti se nad ním ostatně nijak nepozastavovaly, staršímu jen začíná vadit, že autorka znovu a znovu křísí stále zdecimovanějšího Alvina – vždyť to přece nemohl přežít).

Suou
03.04.2018

Ako fajn... nie je to zlé, ale príbeh sa stal repetetívny ... autorka stále dookola používa toho istého zaporáka. Navyše sa vždy snaží odôvodniť, prečo tam ešte je, ale vyznie to dosť chabo. Za mňa zatiaľ najslabší diel.