Jak zamotat dračí příběh

Jak zamotat dračí příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249045/bmid_skytak-selmovska-stika-iii-jak-zamo-aL3-249045.jpg 5 53 9

Někdo ukradl ohnikam. Sopka na ostrově Lávožroutů už pěkně dlouho hřímá a chystá se celá vybuchnout. Až se to stane, vylíhnou se z vajec hubivci. Podaří se Škyťákovi vrátit ohnikam do sopky, a zabránit tak její explozi? Uchrání vikinské kmeny před strašnými šavlovitými drápy hubivců? Dokáže zase všechny zachránit?

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (ČR)

How to Twist a Dragon´s Tale , 2007

Luigi1
13.03.2024 4 z 5

Moc pěkná kniha která je opravdu oddychovkou

StateOliver
06.01.2024 5 z 5

Na Barbarském souostroví se objeví nový druh draka, hubivec. Jak už jeho jméno napoví, všechno zničí. A jestli vybuchne sopka na ostrově Lávolumpů, probudí to všechny hubivce a zničí souostroví. V tomto příběhu se Škyťák snaží zastavit výbuch sopky. Dobrá je taky nová postava, bývalý hrdina Borec Bohovský.

Medasek
03.03.2022 4 z 5

Hezká oddechovka. Dětem se bude líbit a i dospělí si jí užijí. Jenom mě trochu vadí nesmrtelnost Alvina. A Bezzubka je tu docela nesnesitelný.

pejty
27.01.2022 5 z 5

Opět fajnová oddechovka, která mi vrátí chuť ke čtení. Je to psané úžasnou formou a ja se prostě královsky bavil u každé stránky.

ElikaS
02.07.2021 5 z 5

Předchozí dva díly se mi zdály slabší, ale tento díl byl zase fajn. Škyťák s Kamikazi a Rybinohou zažívají další kupu dobrodružství. Syna i mě bavil, oceňujeme nové hrdiny, možná by tedy byl fajn i nový záporák, který by možná mohl chvilku zůstat mrtvý.

pazizanka
20.07.2020 5 z 5

Tento díl se mi hodně líbil, jsem zvědavá na další.

konskykajak
04.12.2019 4 z 5

Škyťák Šelmovská Štika 3. vždycky v každém díle zažije spoustu dobrodružství. V tomto díle musí zastavit sopku aby nevybouchla a také zastavit draky chrlící oheň. Doporučuji (:

Taťka Hraboš
20.02.2019 5 z 5

Zatím žádný z dílů této roztomilé série mne nezklamal (a tím spíše pak naše děti). Je obdivuhodné, jak se autorce daří vymýšlet stále nové a nové zápletky a osvěžovat děj novými, originálními postavami (tady je to skvělý Borec Bohovský). Trochu nepravděpodobný závěr (i na pohádku) pak člověk za těchto okolností autorce rád odpustí (děti se nad ním ostatně nijak nepozastavovaly, staršímu jen začíná vadit, že autorka znovu a znovu křísí stále zdecimovanějšího Alvina – vždyť to přece nemohl přežít).

Suou
03.04.2018 2 z 5

Ako fajn... nie je to zlé, ale príbeh sa stal repetetívny ... autorka stále dookola používa toho istého zaporáka. Navyše sa vždy snaží odôvodniť, prečo tam ešte je, ale vyznie to dosť chabo. Za mňa zatiaľ najslabší diel.

Kniha Jak zamotat dračí příběh je v