Skryté zlo

Skryté zlo https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/bmid_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4 938 289

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak , 2014

sabca
07.01.2018 5 z 5

Nelze nedat 5 hvězdiček. Knihu se četla od samého začátku, že byl problém jí odložit. Bylo tam od všeho něco. Láska napětí a vyústění jsem neodhadla až do konce. Můžu doporučit

susu
29.12.2017 5 z 5

Rozhodně jedna z nejlepších od Sandry. Detektivka a červená knihovna v jednom, ideální pro překonání splínu ;)

blaazena
27.12.2017

Super...jedním dechem od zvratu ke zvratu..doporučuji

biairicia
27.12.2017 4 z 5

Pecka! Sandra je skvělá spisovatelka! Žádná její kniha mě ještě nezklamala. To snad ani není možný :) Skvělý příběh, který se velmi těžko odkládal. A ty zvraty! Doporučuji!

iveetka
22.12.2017 4 z 5

Moc hezká knížka. Konec mě absolutně nadchnul. Doporučuji!

martinka07
23.11.2017 5 z 5

Zatím nejlepší kniha od této autorky, kterou jsem četla. Děj byl napínavý a místy protkaný červenou knihovnou. Když už si myslíte, že je jasné, kdo za tím vším stojí, přijde nečekaný zvrat a vše je najednou jinak.

Brembelik745
20.11.2017 5 z 5

Velmi čtivá kniha. Napínavý děj, pořád přemýšlíte kdo by za tím vším mohl být. Hrdiny postupně milujete a nenávidíte. Sandra Brown je skvělá spisovatelka, rozhodně se u jejích knih nebudete nudit. DOPORUČUJI

FillaSFC
18.11.2017 5 z 5

Některé postavy si zamilujete, jiné budete nenávidět... a u některých budete pociťovat střídavě hned obojí! :-) Skvělá kniha plná zvratů a překvapení. Pět hvězd.

Aneta6
15.11.2017 5 z 5

Vyborna,napinava kniha,cetla jsem ji jednim dechem..:-)

petronella1
11.11.2017 5 z 5

Od Sandry Brown je to moje první přečtená kniha a musím říct, že jsem nadšená. Kniha byla napínavá už od třetí strany, čtení bylo svižné no a ty obraty byly hodně zajímavé a překvapivé.

Jupijow
07.11.2017 4 z 5

Trochu předvítatelné, ale pořád čtivé. Klasický aurorčin rukopis...za mě stale vítězí Mrazivý chlad.

Sisine
07.11.2017 5 z 5

Super kniha, výborně se čte, autorka je úžasná v tom, že hned po první straně čtenáře vtáhne do děje...

Lu89
07.11.2017 5 z 5

Velmi poutavě napsaná knížka. Chvílemi jsem jen měla pocit, že čtu román a ne detektivku :) Díky bohu to ale autorka zvládla a po pár "sladkých" stránkách se děj opět rozjel.

Evaho73
04.11.2017 4 z 5

Čítavý romantický príbeh s detektívnou zápletkou, ktorý mal svoj spád hlavne dobre prepracovanými dejovými zvratmi. Na čitateľskej atraktivite príbehu prispeli aj svižné dialogy, vystižné opisy, ktoré neboli prehnané a samozrejme samotná zápletka. Jeden bod uberám za veľmi prekombinovaný charakter jednej z hlavných postáv. Inak pokiaľ máte chuť na nenáročné oddýchové čítanie, tak vrelo odporúčam.

korenka
30.10.2017 5 z 5

Perfektní !!! Moje první knížka této autorky a pecka :) Moc se mi líbila, napětí, erotično, vraha jsem do konce neodhalila ! Teď se chystám číst druhou, Závist a moc se těším. Velice dobře se četla.

Adelajda_4
30.10.2017 5 z 5

Spíš než detektivku mi kniha připomínala červenou knihovnu, ale mně se to strašně líbilo. Čtení bylo příjemně napínavé a těšila jsem se na každou další stránku.

Evka27
29.10.2017 4 z 5

Prima víkend s deštěm, čajem a touto knihou.

jluky
22.10.2017 5 z 5

Výborné, veľmi som si túto knihu vychutnala ....Patrí /podľa mňa/ k spisovateľkiným najvydarenejším "kúskom".

Kacule88
22.10.2017 5 z 5

Velmi zajímavá a poutavá kniha, hlavní hrdinové jsou sympaťáci.
Hlavní zápletku knihy jsem až do konce knihy netušila stejně tak jako vraha.

jarka2222
07.10.2017 5 z 5

Fanouškové skvělých detektivek, tak tohle je fakt PECKA!!! Posledních sto stránek jsem každou přečtenou stránku skoro obrečela, protože jsem s ní byla blíž konci příběhu. Opravdu jsem litovala každou přečtenou stránku, ale zároveň jsem se nemohla od čtení odtrhnout. A určitě to nebylo jenom postavou hlavního hrdiny. ;-). Doporučuji k přečtení.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown