Předurčená

Předurčená https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213717/mid_predurcena-213717.jpg 4 734 53

Škola noci série

Zoey s kamarády už zase chodí na tulskou Školu noci, ale nic není jako dřív, na všechno vrhají stín nedávné tragédie. Neferetiny intriky navíc dál rozsévají neklid mezi studenty i profesory, a zdá se, že dokonce ani ta nejpevnější přátelství před nimi neobstojí.

Liška37
07.03.2016 3 z 5

Jako ostatní díly serie kniha ušla.

zuzana4291
21.12.2015 4 z 5

No zase jeden díl, který se dal....i když některé pasáže jsou dost zbytečné, ale přeci jen měl oproti předchozímu spád a celou dobu se něco dělo.

kendllajf
24.09.2015 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů.:)

Wendysek
12.08.2015 4 z 5

Díl od dílu je to lepší..

Cherrynka
14.07.2015

Kdo chce, mám ji doma, nová, 1krát čtená :) Cena 110kč, plus pošta 50kč :)

Kyta
23.06.2015 5 z 5

Ani devátý díl (páni, nemůžu uvěřit, že už jsem takhle daleko!) nezklamal!
Už ani nevím, jak mám jednotlivé díly komentovat... Musela bych se opakovat, kdybych tu psala, jak je série skvělá, čtivá, nezapomenutelná, má úžasné zápletky, zvraty a podobně. Možná se opakuji i tím, že mě hodně zaujalo to, jak je kniha psána z více pohledů. Díky tomu to je takové živější a rozhodně víc čtivé, přestože jsem se někdy trochu ztrácela v ději a musela jsem si připomínat různá fakta. Hodně dobré byly události vyprávěné z úhlů Rafaima, Auroxe a Shaunee, která mě v tomhle díle docela překvapovala. :)

1259
16.04.2015 5 z 5

Zase skvělý díl. Jenom mi hrozně mrzí, jak to dopadlo s profesorem Drakem, ale zase je na tom dobrý, že se sešel se svou láskou a spolu s nimi tam šly i jejich kočky. Neferet by si zaloužila už konečně dostat pořádně přes držku.

Jahoda197
09.07.2014 5 z 5

Hodně se mi líbil děj z pohledu Shaunee.

deedulka
11.05.2014 4 z 5

Tenhle díl mi přišel živější a dějově pestřejší. V krátkém sledu se prolínal příběh z pohledu různých osob. Hodně se tam motal i Aurox a Refaim, kteří to pěkně zpestřovali. I když tam jsou pořád nudná a dětinská místa, při přeskakování těchto pasáží se kniha četla docela dobře.

Evelin
01.02.2014 5 z 5

Na devátý díl jsem navázala po roce, tak mě trochu trvalo se do knihy začíst. Ale když knížku zhodnotím jako celek, musím dát pět hvězdiček :) Prostě jsem to opět přečetla jedním dechem :D Každopádně mám před sebou desátý díl a jdu na to!

Njzy
01.02.2014 5 z 5

Všechny díly byly skvělé ale ty poslední se mi líbily nejvíc. Začáteční díly byly takové všeho všudy, ten myslí na to,ona na támhleto. Ale ty poslední byly z úhlů pohledu těch postav, takže se mi líbily víc.

Alexandra Hurts
22.10.2013

Moc super serie...trochu nekonecna...ale alespon se nemusim bat, ze to zkonci rychle jako treba Harry Potter a tak ;]

KatChiss
17.08.2013 5 z 5

Škola noci - jedna z mých nejoblíbenějších sérií knih. Když jsem ji začala číst, vzpomněla jsem si na předešlí díl. Jak Kalona zabil Heatha. Zase se mi do očí nahrnuly slzy. Heatha jsem měla moc ráda, a když v minulém díle zemřel, docela jsem ho oplakala. Ale Zoey má přece ještě Starka - svého bojivníka. V tomto díle byl jejich vztah nejkrásnější. Stark vlastně pomohl Zoey dostat se přes Heatha. Z bojovníka se stal milenec.
Krakoun Refaim, do kterého se Stevie Rae zamilovala, se stal hodným. Zřekl se svého otce a zaslíbil se bohyni Nikitě. Ta mu samozřejmě odpustila. Jako odměnu za to, že vstoupil na stranu Světla, ho proměnila v člověka. Ale byl v tom jeden háček. Aby Refaim nezapomněl na to, co v minulosti dělával, každý den, když všichni spali - jsou to upíři, spějí ve dne, do školy chodí večer - se promění zase do krakouna a nebude si pamatovat nic ze svého lidského života. Nikita mu dokonce dovolila chodit do školy. To se ovšem nelíbilo Neferet, a tak ho vyhnala. Samozřejmě šla celá parta s ním. Všichni bydleli v dolech pod nádražím.
Neferet zabila Zoeynu maminku a chtěla si z její duše udělat poskoka. Jenže to bohyně Nikita nemohla nechat jen tak. Místo Zoeiny maminky dala do těla Haethovu duši. Zprvu zabíjel a poslouchal na slovo Neferet, ale nakonec díky Zoey pochopil, že on není Neferetina loutka a postavil se jejím příkazům. Bohužel jeho síly nestačily na síly Temnoty, a tak zabil Draka - učitele na Škole noci. Po této bitvě Zoey poznala, že se za jeho tváří skrývá Heath.

DendaRA
15.07.2013 4 z 5

Tuhle sérii mám opravdu moc ráda, ale postrádala jsem tam napětí a akci. Připadá mi, že každou další knihou se děj příliš natahuje a musím souhlasit, že těch knih už je opravdu hodně. I tak mě ovšem série stále baví, i když se mi začíná trochu protivit Zoey, a proto ji dočtu dokonce ;)

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Mně přijde každý díl super proto už se těším na 10. a 11. a 12. a 13. a 14. a 15. (má jich totiž být 15.)... :-)

barborelka
11.04.2013 2 z 5

Bohužel musím dát jen 3 hvězdy. Ani nevím jak knihu hodnotil, neoslovila mě a z celé knihy mě zaujal až konec ....prostě jsem četla a neměla jsem z toho žádnou radost:(....
Ale jelikož se jedná už o 9 díl je to celkem pochopitelné, že příběh nemá šťávu!
Snad už se to nějak rozsekne.Konečně!

Thess
02.04.2013 2 z 5

Souhlasím s Kájula. Ty první díly byly super, vždy jsem se těšila na další, ale tak od pátého dílu už je to pořád dokola. NUDA. Několikrát jsem měla pocit, že to nedočtu. Pro mě se stala Škola noci jednou z nejhorších sérií, co sem doposud četla.

bara8686
11.03.2013 4 z 5

četla se skvěle, jen mě mrzí, že na další díly se musí čekat dlouho, pak člověk pomalu zapomene jaký byl děj,pokud musí čekat další rok, ale celou sérii mohu doporučit jak pro mladé, tak i pro dospělé, je to čtivé, vtipné i napínavé

evaro
05.03.2013

Souhlasím, všechny u nás vydané díly jsem přečetla jedním dechem.Hledala jsem kolik jevlastně celkem knih a někoho možná nadchnu - je jich 16 :)) Letosmá u nás na jaře vyjít 10.díl...už aby B)

Sima:)
03.02.2013 5 z 5