Označená

Označená https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29164/bmid_skola-noci-oznacena-5pt-29164.jpg 4 1558 190

Škola noci série

Škola noci série

1. díl

Šestnáctiletá Zoey přichází do Školy noci v americké Tulse. Doufá, že po neshodách v rodině konečně najde místo, kde se bude cítit doma. Ačkoli si ve Škole noci najde skvělé přátele, nezapadne sem. Není totiž obyčejné upírské mládě. Bohyně noci Nyx jí obdařila zvláštními schopnostmi, které jí dávají moc, ale i zodpovědnost. Jako každá puberťačka řeší problémy s kluky, navíc musí obhájit své zásady před nepřátelsky naladěnou elitní skupinou studentů.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Marked , 2008

Eliška1204
05.10.2018

Kniha se mi líbila.Upíří tématiku mám ráda a jsem zvědavá na další díly.

kaninaj
04.09.2018 5 z 5

hezky se čte

zuzca.h
19.06.2018 3 z 5

Prostě taková AY upíří oddechovka, u které se buňky šedé kůry mozkové moc nenadřou, ale i takových knih je nám třeba.

Layss
07.06.2018 4 z 5

Opravdu zajímavá série. Upíří tématiku mám ráda, a tohle se čte dobře

Weush
11.05.2018 1 z 5

S-P-O-I-L-E-R
Nekonečná série jedné puberťačky, která neví co chce, nakonec to stále neví a nic není vyřešeno...S chutí jsem začala číst...s obrovským zklamáním u druhého dílu četla dál...u čtvrtého jsem si řekla..no když už, tak už...a u posledního jsem si byla naštvaná, že jsem promarnila tolik času....opravdu se tam nic nedozvíte....střídá to jako ponožky a nemůže si pomoct..nakonec není ani s jedním a zlo se stáhlo...Co to je?...10 dílů a nic se nevyřeší? ....

Laughtubbe
11.05.2018 5 z 5

Kniha mě lákala svým obalem a já neodolala. Upíří tématiku mám ráda a tohle bylo překvapivé. Hlavní hrdinka Zoey si mě získala. S chutí a očekáváním jsem knihu otvírala. Přečetla jsem jí v počátcích mé čtenářské závislosti a prohloubila mi zálibu v knihách a příbězích samotných.

Szekynka
05.03.2018 5 z 5

Je to už pár let co jsem knihu četla. Pamatuji si, že mě vtáhla do děje. Postupné odkrývání u školy a celkově upírského světa mě bavilo.

silvinka12
23.02.2018 5 z 5

V poslední době jsem začala číst moc nových séríí knih a tahle patří mezi ty největší. Myslím si, že bude to stát za to a snad se nějak k ostatním dílům nějak dostanu.

Jinak... kniha je čtivá a postavy jsou skvělé, jak záporné tak kladné. Děj nevázne a stránky mizí jedna za druhou, až se divíte, že už jste na konci. Jsem zvědavá jak se bude Zoey a její přátelé vybarvovat v pokračování.

Gynger
03.02.2018 5 z 5

Tato série se mi čte hrozně snadno. Než se nadám mám půlku přečtenou. Příběh se mi moc líbí a jsem zvědavá na další díly.

BelphegorSara
23.11.2017 5 z 5

Tuto knihu mám vždy velmi rychle přečtenou. Přečetla jsem zatím jen 4 díly, ale s radostí se pustím do dalších. Postavy, zápletky a prostředí jsou mi velmi sympatické a nemůžu se vždy odtrhnout. Jsem ráda, že jsem na tuto sérii narazila.

whiolet
11.11.2017 4 z 5

Pubertální knížka, která je spjatá s upíry,ale víte, co? Bavilo mě to.
Děj ubíhá rychle a hladce, postavy jsou sympatické a prostředí zajímavé.

janebeauty9860
23.09.2017 4 z 5

Líbilo se nové pojetí vzniku upírů. Celkem rychle jsme začetla a chtěla vědět víc. Těším se na pokračování.

vandalindakova
18.08.2017 4 z 5

Je to už delší dobu, co jsem četla celou sérii. Ale vím, že se mi líbila a přečetla jsem jí jedním dechem.

Evisis
16.08.2017 5 z 5

Příjemná oddychovka, čte se relativně rychle a dokáže upoutat člověka i na několik hodin. Docela mě zaujal děj a vývoj celé knihy a postavy mě mile překvapily. Sice se sem tam naskytla nějaká ta nudná pasáž, ale myslím že autorka to dokázala dobře vynahradit. Těším se na další díl. :)

Lolaniky
13.08.2017

je zajímavá

verulik196
11.07.2017 5 z 5

Upřímně, nechápu, proč má knížka tak nízké hodnocení. Četla se rychle a příjemně, děj rychle rychle plynul a teď mi nezbývá, než si vzít druhý díl.

Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

EvikU.
10.05.2017 2 z 5

Nějak mě nezaujala. Takže do dalších dílů se nechystám.

Dakarianna
12.04.2017 5 z 5

Čekala jsem něco mnohem tuctovějšího a jsem přijemně překvapená... Snad je to tím, že klasickou "upírovku" jsem předtím nečetla.

PeťkaW.
23.03.2017 3 z 5

Další série ze skupiny fantasy pro mládež. Těžko soudit celou ságu po prvním díle, ale rozjezd mi přišel takový slabší. Postavy mohly být vykreslenější a propracovanější. Co se děje týče, většina se soustředila na představování prostředí a postav, takže zápletka byla spíš v pozadí. Drobek akce jsem se dočkala taky až v závěru knihy. Při čtení jsem se neubránila srovnávání s Vampýrskou akademií, která mi tématem přijde hodně podobná, nicméně podstatně líp zpracovaná a možná i zajímavější. Uvidíme, co se z Označené vyklube dál. I kdyby si série udržela kvalitu a tempo prvního dílu, stojí za přečtení. Výborně se totiž čte a stránky vám ubíhají skoro samy. Jen přehnaně puberťácký jazyk leze občas na nervy.