Označená

Označená https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29164/bmid_skola-noci-oznacena-5pt-29164.jpg 4 1558 190

Škola noci série

Škola noci série

1. díl

Šestnáctiletá Zoey přichází do Školy noci v americké Tulse. Doufá, že po neshodách v rodině konečně najde místo, kde se bude cítit doma. Ačkoli si ve Škole noci najde skvělé přátele, nezapadne sem. Není totiž obyčejné upírské mládě. Bohyně noci Nyx jí obdařila zvláštními schopnostmi, které jí dávají moc, ale i zodpovědnost. Jako každá puberťačka řeší problémy s kluky, navíc musí obhájit své zásady před nepřátelsky naladěnou elitní skupinou studentů.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Marked , 2008

Sevilla
02.01.2011 2 z 5

Tuhle knížku jsem začala číst, protože mi ji doporučila kamarádka. Bohužel jsem byla poměrně zklamaná. I když to není zas tak špatně napsané, příbeh je celkem o ničem.

Tuffy
28.12.2010 5 z 5

Obávala jsem se, co to bude. Nechtěla jsem číst druhou verzi "Tvajlajtu", ale jak jsem se mýlila. Tohle je úplně jiné, lepší. Velmi čtivé, napínavé a není žádný problém přečíst knihu za jediný den. Autorky vědí jak na nás, protože jde o návykovou knihu, kterou jednou otevřete a hned začnete shánět další díl...
PS: Nadchla i ty, kteří by knihu nikdy nevzali do ruky a to už o něčem svědčí... :)

janettka
21.12.2010 odpad!

Po této knize jsem sáhla, jelikož byla hodně propagovaná po triologii Stmívání, nicméně tohle je kniha pravděpodobně už věnovaná nižším ročníkům, než jsem já. Přišlo mi to moc dětské a napsané jen proto, že „upíři teď letí".

Amelie
03.12.2010 3 z 5

neskutecna slatanina vseho moznyho i nemoznyho a moje dokonala predstava o typickych upïrech ala Dracula byla znicena... ale ne, ona je husta, ma kerku mezi ocima... pozitiva knihy: ma to supr prebal

Regi
30.11.-0001

Tuto knihu jsem si koupila po přečtení Twilling Ságy, která mě neuvěřitelně nadchla a doufala ve stejné zaujetí. Nakonec jsem tuto knihu nebyla schopná ani dočíst, vůbec mě to nezaujalo - byla to nuda.

Rustynka
30.11.-0001 2 z 5

Já musím přiznat, že jsem knihu nedočetla do konce, bohužel mi to přišlo, jakoby to byla prvotina nějaké puberťačky. Sorry, je to jenom názor.

Já četla Twilight a ten mě zaujal neskutečně moc, i když to člověka neobohatí, ale hodně se mi to líbilo a Škola noci je daleko, daleko za ní.

Prostě to tak cítím, no. :-(

Vera.sarance
30.11.-0001 3 z 5

Celkem to ujde.Nesedla mi "mytologie", nebo jak to napsat. Řecká Nyx a Čerokézové dohromady? Ale tak jako... Já mám ráda hodně kýčů, ale i já mám meze.

denysek2
30.11.-0001

Jen slabší odvar Stmívání, možná ani to ne... Kniha je dobrá ale nijak mě neoslovila spíš jsem ji přečetla ze zvědavosti, první díl se mi líbil, 2 a 3 už moc ne...

daviskaaa
30.11.-0001 5 z 5

Souhlasím, kniha je velice čtivá, přirovnala bych ji až k Harrymu Potterovi, nápad výborný. Stmívání bylo utrpení ale tohle chytí a nepustí.

Andrys
30.11.-0001 4 z 5

Musím se přiznat, že jsem od této knihy moc nečekala, jen další sága pro náctileté holky. Proto mě překvapilo, že jsem se místy i zasmála a ani nevím jak a během jednoho dne přečetla celou knihu a teď se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Jednoznačné plus knihy (od řady Stmívání) je to, že hlavní postava se furt nevrtá ve svém citovém rozpoložení a nejsou tu tak stupidní rozhovory :) a kniha má spád i děj.