S pozdravem Carter

S pozdravem Carter https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445406/bmid_s-pozdravem-carter-iZL-445406.png 4 579 110

Sincerely Yours série

Jsou kamarádi. Jenom kamarádi. Opravdu. Arizona je pouze Carterova nejlepší kamarádka. Je jeho nejlepší kamarádkou už od čtvrté třídy, přestože se tehdy nesnášeli. Byli tu jeden pro druhého při prvních polibcích i prvních „poprvé“ a navzájem se podporovali, když jim to ve vztazích s jinými nevyšlo. Dokonce chodili na vysokou školu kousek od sebe. Během těch let a navzdory tomu, co kdokoli říká, nikdy nepřekročili onu hranici. Nikdy je to ani nenapadlo. Nikdy o to nestáli. Až se jedné noci všechno změnilo. Nebo alespoň mělo… Jsou kamarádi, jenom kamarádi. Carter si to opakuje, než přijde na to, jestli je Arizona pořád „jenom“ jeho nejlepší kamarádka.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sincerely, Carter and Sincerely, Arizona , 2015

Siegrid
11.01.2021 4 z 5

Oddychovka. Stačí si knihu půjčit. Hlavní postavy prožívají středoškolské a následně vysokoškolské období, tj. večírky, studium, atd. Rozhodně se mi kniha líbila více než Turbulence, kde mi postavy neseděly.

kureceske
09.01.2021 5 z 5

Roztomilá knížka, uvěřitelná, čtivá, na jeden zátah. Postavy vykresleny reálně, žádná šílená klišé.

Pralinka1910
08.01.2021 4 z 5

Uvěřitelné a pohodové čtení.

silvinek
07.01.2021 4 z 5

Milé čtení na odreagování, i když musím přiznat, že oproti předchozím autorčiným knihám mi tato přišla méně "návyková" - neměla jsem u ní pocit, že musím číst dál a dál a rozhodně jsem neměla problém ji třeba na půl dne odložit a vrátit se k ní později. I tak se mi ale líbila a jsem ráda, že jsem si přečetla sice předvídatelný, ale hezký romantický příběh o nejlepších kamarádech od dětství.

kanitsuj
06.01.2021 4 z 5

První část mne zaujala méně než druhá a chvíli mi trvalo, než jsem se začetla. Děj byl samozřejmě předvídatelný, jak obvykle bývá, občas bych ubrala vulgarit, ale konec, ten si ty čtyři hvězdička zaslouží - už dlouho jsem nečetla takové romantické vyznání!

ElaMi
05.01.2021 4 z 5

Kniha ma veľmi bavila, postavy boli skvelé aj dej ako sa vyvíjal, síce niekedy sa ťahal, ale autorka to vedela pekne vykompenzovať pri iných scénach. Na konci to bolo trošku klišé ale vôbec mi to nevadilo :) Ďalšia super kniha od autorky. Páči sa mi aj ako názvy kapitol boli pesničky, pekne to vytvorilo atmosféru pri čítaní.

Market = )
05.01.2021 4 z 5

Fajn oddechovka, na svůj žánr mi přijde spíš lepší :-) (mě teda chytla děsně, nečetla jsem jí ani den). Sympatičtí hrdinové, vtipné dialogy, líbilo se mi i prostředí. Místy bych možná nějaké situace / vztahy popsala trochu obšírněji / podrobněji, takhle mi přišlo, že se v druhé půlce knížky vlastně už rychle směřovalo ke konci (tu pvní půlku bych mohla mít tak na 1.000 stran samozřejmě :-D), což mi přijde škoda. Každopádně doporučuju.

astra3
04.01.2021 5 z 5

Dokonalé, romantické, vtipné. V současné době velmi milé rozptýlení. Doporučuji.

mona1
04.01.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Postavy mi byly hrozně sympatické.

luzajickova
04.01.2021 5 z 5

Tahle kniha je snad zatím nejlepší od této autorky.. Naprosto sem se do ní zamilovala. Určitě bych uvítala víc takových knih od této autorky a hlavně se mi líbí její styl psaní jak v knížce sem tam byla minulost prostě krásně napsané jsem naprosto spokojená... nelze se odtrhnout od knihy teda alespoň můj případ hold miluji romantické knihy ♥
Carter a Ari? Nejlepší kamarádi už od školy skvělý příběh moc se mi líbil občas sem tam vtipné hlášky a ten konec? Ukápla slza.
Carter je prostě boží hlavně to co pro Ari dělal a všímal si maličkostí to samé Ari.. chápu proč Carter udělal to co udělal na tom letišti i když mě to mrzelo ale tak co nějaká zápletka prostě být musí :) Ari maminka byla skvělá.. Josh a Nicole tam sem to nečekala ale sem vlastně ráda.. hlavně si očividně rozumí což je důležité. takže za mě tentokrát 5 hvězdiček na této knize nemám opravdu co vytknout :)

Zlá-Ňufie
03.01.2021 5 z 5

Příjemná červená knihovna, i kdyz hodne predvidatelná, ale obcas je to potreba :). Přečteno za jeden den, velmi čtivé, osobně se mi knížka líbila mnohem více než autorčina Turbulence.

Majuš333
02.01.2021 5 z 5

Paráda! Náramne som si túto knihu užila :)

helenkan
01.01.2021 4 z 5

Pěkná romantická oddechovka. Skvěle jsem se bavila tím jejich kamarádstvím. :-) Musím ale uznat, že jim vydrželo dlouho. Přelousknuto s chutí za dva dny.

etell
01.01.2021 5 z 5

Skvelá! Naozaj veľmi príjemné čítanie, po dlhom čase konečne kniha, kde nikto nemal nejakú ťažkú traumu z minulosti, neutekal pred tyranom - manželom a pod. Vtipná kniha o krásnom priateľstve, ktoré sa prehupne do lásky. Hlavné postavy sú vtipné, ľudské. Kniha sa na nič nehrá, chce potešiť a spríjemniť chvíle. A to v týchto náročných časoch potrebujeme. Prečítaná za 2 dni, nedokázala som ju pustiť z rúk. Odporúčam. Privítala by som dokonca aj pokračovanie. :)

katerina3329
27.12.2020 5 z 5

DOPORUČUJI.

knihomolkaJani
20.12.2020 5 z 5

Moc hezká kniha. Vtipné dialogy. Příjemný děj i postavy. Ukazuje nám, jak tenká hranice dokáže být mezi nenávistí, přátelstvím a láskou. Jak se vše může špatnými slovy pokazit. Doporučuji!

Mikuše-Ivet
19.12.2020 3 z 5

Určitě musím uznat, že se příběh příjemně četl, ale pravda je, že autorka to umí i líp. Za mě 3,5*

petusska01
19.12.2020 5 z 5

Veľmi príjemné prekvapenie! Trosku klišé, ale dobre som sa zasmiala aj ten sex a romantika boli :) všetky postavy boli sympatické, hlavne mi nikto neliezol na nervy coz oceňujem. Jednoduché, príjemné, romantické vtipné. Super!

Raislin
19.12.2020 5 z 5

Prostě milá kniha! Měla bych péct cukroví, ale nedokážu se odtrhnout!

evineckY
18.12.2020 4 z 5

No...Ten konec to zlepšil a jelikož mám Whitney ráda, tak za 4 :-)

Whitney G. (p)
americká, 1988