S pozdravem Carter

S pozdravem Carter https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445406/bmid_s-pozdravem-carter-iZL-445406.png 4 579 110

Sincerely Yours série

Jsou kamarádi. Jenom kamarádi. Opravdu. Arizona je pouze Carterova nejlepší kamarádka. Je jeho nejlepší kamarádkou už od čtvrté třídy, přestože se tehdy nesnášeli. Byli tu jeden pro druhého při prvních polibcích i prvních „poprvé“ a navzájem se podporovali, když jim to ve vztazích s jinými nevyšlo. Dokonce chodili na vysokou školu kousek od sebe. Během těch let a navzdory tomu, co kdokoli říká, nikdy nepřekročili onu hranici. Nikdy je to ani nenapadlo. Nikdy o to nestáli. Až se jedné noci všechno změnilo. Nebo alespoň mělo… Jsou kamarádi, jenom kamarádi. Carter si to opakuje, než přijde na to, jestli je Arizona pořád „jenom“ jeho nejlepší kamarádka.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sincerely, Carter and Sincerely, Arizona , 2015

nada3314
08.11.2020 3 z 5

Romantika, oddychovka - spíš pro mladší holky ...Dvě předchozí autorčiny knihy se mi líbily moc... toto je takový průměr.

Evka3814
08.11.2020 5 z 5

No tak to byla ,jízda!!! Za mě nejlepší kniha od této autorky. Bavilo mě to jejich popichování a ty dopisy. Cartra a Ari jsem si hned oblíbila. Akorát mě bylo líto Seana,to byla trochu prasárna,chudák. Josh byl taky vtipnej,zkrátka kniha co stojí za přečtení. DOPORUČUJI ❤
No a ta obálka hmm♡;)

NikolaSkop
08.11.2020 5 z 5

Zábavný a romantický příběh! :) Je to takova ta klasická oddechovka, která ale rozhodně stojí za přečtení. :)))

petulkapeta
07.11.2020 5 z 5

Takže shrnu to: Začalo to co se škadliva to se rado miva,pokračovalo to přatelstvim silnějším než skala a skončilo to uvedoměnim že vždy to byla laska jako tram...bavilo mě to a hlavně to jejich psani...Ah Carter,byl užasny...

MarKy95
07.11.2020 5 z 5

Krásná kniha, podle mého sice něco jiného než její ostatní knihy, ale i tak jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Krásně se četla a opravdu moc krásná knížka.

Damienronnie
07.11.2020 5 z 5

Taká pekná oddychovka , po dlhej dobe kniha ktorá sa ťažko odkladala .

Ketfl
06.11.2020 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Tahle autorka prostě píše tak čtivě. To hašteření mezi hlavními hrdiny mě moc bavilo. A ten konec? Aaaach, moje srdíčko si úplně zaplesalo. Nádhera :-)

meda2007
06.11.2020 5 z 5

Vtipne psana oddechovka. Super kniha na dlouhy vecery. Nic hlubokomyslneho v tom ale nehledejte. Bavilo me hastereni tech dvou.

Petriii
05.11.2020 4 z 5

Knihy od Whit mám ráda,vůbec Turbulence,ta mě bavila strašně moc. S pozdravem Carter mi přišla trošku jiná... Nevím,jako by to napsal někdo jiný. Ale nijak to nevadí,kniha se četla sama,pár slz jsem u toho taky uronila,jo za přečtení to určitě stojí. Jen mi asi v hlavě dlouho neuvízne :)

Kukicka
05.11.2020 5 z 5

Cim vice knih od autorky ctu, tim ji mam radeji a doufam, ze budou i preklady dalsich jejich knih. Pribeh dvou nejlepsich kamaradu me bavil moc. Melo to jiskru i vtip. Jejich hlasky a hastereni nemely chybu

Whitney G. (p)
americká, 1988