Doručovatelky

Doručovatelky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484486/bmid_dorucovatelky-YhX-484486.jpg 4 417 132

Šéfinspektor Robert Kett série

Jediný případ, který nedokázal vyřešit, ho zlomil. Detektiv šéfinspektor Robert Kett, pronásledován svou neschopností najít a zachránit svou pohřešovanou ženu, se spolu se svými třemi dcerami stěhuje do Norwiche v naději, že zachrání alespoň svou rozpadající se rodinu. Nově nalezený klid však netrvá dlouho. Při rozvážení novin se ztratily dvě jedenáctileté dívky a podle všeho se jedná o práci sériového únosce. Kett je vržen přímo do epicentra jednoho z nejtemnějších případů své kariéry – případu, ve kterém musí čelit strašlivému zlu. A především případu, který možná pomůže odhalit krutou pravdu o tom, co se stalo s jeho ženou... Doručovatelky jsou první román o šéfinspektorovi Robertu Kettovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Paper Girls , 2019

Hope80
09.04.2022 5 z 5

Super. Už si přeju další díl. Sympatický detektiv sefinspektor Robert Kett, Potter, Savageova, fajn postavy. Kniha se četla sama, každá stránka plynula, napínavé, druh těchto knih miluju. Patří mezi moje top.

daja51
06.04.2022 3 z 5

Asi budu další černá ovce, ale mě kniha nebavila- musela jsem se nutit k jejímu čtení, stále jsem - kvůli vysokému hodnocení, očekávala, že se příběh nějak rozjede- a ono nic. Ty 3* dávám za vyčerpávajíci péči hlavního hrdiny - o jeho 3 dcerky.

karantena
03.04.2022 5 z 5

Parádní kniha s netáhnoucím dějem.Sympatičtí vyšetřovatelé,humor nechybí,ani zápletka a napětí.Mělo to hlavu i patu.Tak šup sem s dalším dílem.

Majuš333
26.03.2022 5 z 5

Výborná oddychová jednohubka zhltnutá na jeden večerný záťah, ktorá je jednoduchá, napínavá a vtipná.
Robert Kett je sympaťák, s Porterom a Savageovovou tvorí skvelú partiu. Detektív, vyšetrujúci s batoľaťom tu ešte nebol :)
Vrele doporučujem a teším sa na pokračovanie.

„Robbie,“ řekl Pete. „Ujisti mě, prosím tě, o jedné věci.“
„Jaké?“ zeptal se Kett. „Já jen, a vážně si to nechci představovat, ale slyším ozvěnu tvého hlasu a šplouchání vody… Nejsi, doufám, ve vaně?“
Kett se zasmál a pustil studenou. „To se vsaď, jsem úplně nahej a právě si mydlím půlky.“
Porter se zadávil. „To mi stačilo. Končím.“
Společně se tomu zasmáli a Kett se náhle cítil o něco lépe.

alexis818
25.03.2022 5 z 5

Skvělé,naprosto úžasné čtení.Melo to úplně všechno,co od tohoto tématu čekáte,švih,náboj,napětí,špetka humoru.Doufam,že brzy bude další díl.

mysterygirl
25.03.2022

Ja budu asi cerna ovce, dobre se cetla, ale tak úplně me nebavila, proto jsem odlozila a hodnotit radeji nebudu

Terka18
24.03.2022 5 z 5

Tak tohle byla paráda už od první stránky. Naprostá dokonalost po těch špatných knihách tohoto tématu co jsem četla před touto. Úžasný příběh,mělo to náboj,rychlost. Úžasný. Potřebuju další díl!!!

soukroma
16.03.2022 3 z 5

Čtivé, ale zápletka, způsob vyšetřování a zejména rozuzlení podivné. Hrdina (z Metropolitní do Norwiche) baví hlavně svou vynucenou péčí o tři malé dcerky.

Pozn.: Pro mne bylo hodně rušivé a nepochopitelné, že matku jedné ztracené jedenáctileté dívky označovali soustavně "slečna". Nehodilo by se to nikdy, ale v tomto případě to navíc byla paní, dokonce vdova. Nějak špatně uchopeno překladatelem...

Pípasek
16.03.2022 5 z 5

Tak nevinný název a takový masakr. Nedá se odložit

blanche11
08.03.2022 5 z 5

Naprostá bomba,vtipné,rychlý dej,sympatický detektiv,včetně jeho rodiny,doporučuji přečíst,moc se těším na další dily

Ivulka432
27.02.2022 5 z 5

Tahle knížka mě moc bavila, jak z hlediska vyšetřování, tak z hlediska rodinného života detektiva Roberta Ketta. Nejlepším superdetektivem byla Moira! :-) Doporučuji k přečtení - 5*. Těším se na další díl s Robertem a jeho dcerami.

Léňa2510
25.02.2022 5 z 5

Tatko kniha ma prijemne prekvapila! Píše sa, ze je to triller, ale ja som sa skvelo bavila! Rychlo sa číta, nedokážete sa od nej odtrhnúť a kopec sa zasmejete.
Perfektna!

detektivní a krimi romány thrillery anglické romány zmizení dětí

Alex Smith (p)
anglická, 1979