Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

tittanie
19.07.2020

Super příběh a kniha se mi líbila. Pěkné prostředí. Zajímavý příběh.

JitulHa
21.06.2020 3 z 5

Příběh to nebyl špatný, nicméně postrádal v ději jakoukoliv gradaci. Neustále se totiž opakovalo to samé dokola, a sice Chase dělá Reese neslušné návrhy, ona si hraje na nepřístupnou, přitom sama nemyslí na nic jiného. Když se tohle jejich vzájemné slovíčkaření protáhlo přes polovinu knihy, bylo mi v podstatě už jedno, kdy do toho oba konečně praští. Mnohem více mě zde zaujal příběh Chase a Peyton, což je asi špatně, vzhledem k tomu, že se jednalo pouze o vedlejší linku příběhu. Knihu proto hodnotím spíše jako průměr, Alfa od stejné autorky je zdaleka lepším čtením!

FairyD.
17.06.2020 5 z 5

Pri niektorých scénach jednoducho nejde zadržať smiech, ale sú aj kapitoly ktoré vyvolajú slzy. Je tam pár nezrovnalosti čo sa týka policajného vyšetrovania ale to mi až tak nevadilo, predsa len to nie je detektívna kniha. Teda v skratke to bol pekný oddychový príbeh.

johana3160
08.06.2020 4 z 5

(SPOILER) On je pan dokonaly (krasny, bohaty, namakany s velkym ****) ona slecna dokonala (krasna, roztomila, inteligentni) oba maji neco co je z historie pronasleduje... na zacatku par vtipnych scen, kdy jsem se fakt usmivala na knizku jak mesicek na hnuj, potupem pribeh zvazni...
reteospektivni kapitoly mi prijdou ponekud nadbytecne.. navic jeden fakt me dost zarazil.. SPOILER - jeho pritelkyni nasli mrtvou v rukou bezdomovce... policie bezdaky nemela rad a nekolikrat na to v prihehu autorka narazila ale zadnyho policajta nenapadlo hned na zacatku zkontrolovat toho bezdaka? To mi prijde jako slabina pribehu...
Celkove je to prijemne nenanarocne cteni, ktere mi ted zrovna sedlo jako “hrnec na pr*”. Necekejte nejaky intelektualni story, ale prijemnou oddechovku, ctive napsanou, ale ve sve podstate jedno velke klise..

ovecka535
29.05.2020 5 z 5

Pěkně čtivá, oddychová kniha, která se četla sama

janina66
29.05.2020 4 z 5

Svižné, humorné, jednoduché a oddychové. Kniha byla velice čtivá, takže je rychle přečtena. Moc se mi líbil začátek v restauraci. Jak Chase "zachraňoval" Rees.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Knížka byla moc hezká, pro romantické duše úplně ideální. Trochu mi motivem připomínala padesát odstínů s tím, že tady se přece jen příběh nějak hýbal a nebyl roztahán do více knih. Super.

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Tahle kniha mě pobavila. Jsem ráda, že hlavní postavy skončily spolu. Příjemné čtení☺️

Petraadeen
12.05.2020 odpad!

(SPOILER) No ja neviem, uz horsi brak som si nemohla vybrat? Vsetko co som chcela bola oddychova jednohubka, ale dom sklamsna (hlavne sama zo seba) Hlavny hrdina ma vsetko klise sveta - je krasny, vypracovane telo, dobra povaha a este aj bohaty a este aj slobodny a este sa zalubi prave do hlavnej hrdinky?? A este ma aj velkeho oneho. No vyhra v loterii. Jasne ze sa do seba zamiluju, zacnu si spolu, on ju potom chudatko odstrci, ona potom chudatko place, potom sa chudatka znovu daju dokopy lebo on je ten pravy a ona ta prava. No a koniec.

Vyllandra
29.04.2020 5 z 5

Hezké, svižné, čtivé. Zaujaly mě dvě linie střídání a příběh na pozadí, který podtrhoval a doprovázel ten hlavní.

Coucouha
28.04.2020 2 z 5

Od knihy jsem čekala nenáročnou oddechovku s kapkou humoru. Bohužel má očkávání nebyla naplněná. Hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická. Ostatně hlavní hrdina, se svými balícími technikami ve stylu nadržený puberťák, byl ještě více k nevydržení. A oslovování "koláčku" tomu dalo úplnou korunu.
Takže za mně nic moc...

BlankaHill
26.04.2020 3 z 5

Pěkná oddechovka. Trošku mě rušily Chaseovi vzpomínky, ale asi tam musely být...nebo ne a shrnout to až na to přijde řada a víc se věnovat jim dvěma? Asi by to už nebylo tak zajímavé pro někoho komu jako rušivý element nepřišly... Celkově se mi líbilo, více druhá polovina, ale nebyla jsem úplně zažraná ¯\_ʘ‿ʘ_/¯

adrianna0305
20.04.2020 2 z 5

Dějově jednoduchá kniha, která se dobře čte i sem tam pobaví, ale v domácí knihovně ji mít nemusíte, jelikož se k ní už stejně nikdy nevrátíte :) ...takových podobných zbytečných knih jsou totiž mraky.

meda2007
18.04.2020 5 z 5

Skvele napsana kniha, kterou jsem si dala jako jednohubku za jedno odpoledne. Oddechovka, ktera rozhodne nezklamala. Dokonce jsem se i chvilema pristihla, jak se predstavuji sebe misto Reese.

Myška43
12.04.2020 5 z 5

Super kniha, krásný příběh. Vtipné, dojemné, romantické a sexy. Rozhodně doporučuji!!!!

hadenka
01.04.2020 3 z 5

Krásná dámská oddychovka,supr.

Nikkinike87
27.03.2020 5 z 5

Další knížka, u které mne příběh vtáhl do děje hned od začátku, hltala jsem každá slova až do konce a po dočtení jsem potlačila slzu. Líbilo se mi uspořádání kapitol a oba pohledy hlavních hrdinů, i přes to, že kapitoly byly převážně věnované hlavní hrdince Reese. Její šéf Chase je samozřejmě jako u většiny hlavních hrdinů v erotických románech neodolatelný muž s vypracovaným božským tělem, velkým mužstvím a samozřejmě má ty nejkrásnější oříškové oči. Rozumím moc dobře aurotkám, které tyto knihy píší, protože jejich romány útočí na konkrétní představy a fantazii většiny žen. Oceňuji vylíčení ženského pohledu na to, jak je opravdu těžké pracovat se sexy šéfem, když Vás fyzicky přitahuje a i Vy mu nejste tak úplně lhostejná. Určitě tato kniha stojí za přečtení.

oskarina
11.03.2020 3 z 5

Knížka se mi líbila, ale kvůli autorce jsem asi čekala trochu víc.

U těchto knížek se většinou nemohu odtrhnout, ale tentokrát jsem se tolik "nezažrala".

Chování Chase ke konci mi přišlo hloupé, i když ho asi nějakým způsobem chápu.

petusska01
28.02.2020 4 z 5

Mám tuto autorku rada a knihy ako tato sa citaju lahko a rychlo :) kludne si ju po case precitam znova, mam rada autorkinych hlavnych hrdinov :)

Majakadelcova
24.02.2020 5 z 5

Skvělý čtení, musím říct, že to pro mě mělo hlavu i patu a moc mě to bavilo. Ch. byl božský a tak to má být. :)