Dračí cejch

Dračí cejch https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257862/bmid_draci-cejch-257862.jpg 5 288 34

Sedmý smysl série

Existuje škola, kde si draci vychovávají lidi pro své služby a potřeby. Je neuvěřitelné, kolik lidí touží drakům, kteří lidmi opovrhují, sloužit. Do tohoto místa – Pasteku – pošlou Hanku ochránci s posláním chránit Lídu Laridonovou. Hanka prochází mnoha nebezpečími, ale naštěstí má své přátele, kteří ji nikdy nenechají na holičkách. Ani osmý díl Sedmého smyslu nezklame čtenáře: napětí a dobrodružství se střídá se scénami, které potvrzují, že dobří a věrní přátelé jsou nad zlato.... celý text

Leonor
02.08.2017 5 z 5

Předposlední díl série se odehrává v Pasteku, nechybí spousta napětí a jako bonus malá rozmazlená Lída.

any333
18.11.2016 5 z 5

Konečně jsem se dočkala, v tomto díle se hodně rozebírá komunita dračí populace. Bylo zajímavé dozvědět se, že existuje něco jako dračí cejchy nebo Pán pokladů. Smekám před autorkou, její svět a zápletky jsou vždycky promyšlené a každý zpočátku nepotřebný detail dokáže zamávat dějem. Tady to bylo například to dračí ovoce.
A také se po dlouhé době začal objevovat Sváťa. Zprvu jsem si myslela, že autorka pak podobně jako jeho vynechá Rafana, ale nakonec se tak nestalo.
Strašně jsem si oblíbila Avisira a jeho rozmluvy s Hankou. To její "ty hloupej ptáku" mi vždycky vykouzlilo úsměv na tváři.

Nejene
11.09.2016 5 z 5

Můj rozhodně nejoblíbenější díl série. Celý Pastek byl moc hezky promyšlené místo. Zápletka s tajným spolkem, přivoláním jednorožce..... A Hančin talent na magické kameny, díky kterému jí konečně napadlo že nemusí být jen strážkyně.

JanaDor
30.01.2016 5 z 5

Příběh je plný napětí, dobrodružství, lásky, překvapení a kouzel. Vše je skloubeno do vyváženého vyprávění. Jako v správné pohádce, zde nezůstává pozadu touha po síle a moci. O to je to lepší, že Sedmý smysl je z pera českého autora. V této sérii se skrývá nádherný pohádkový fantasy svět a já vás vřele zvu na objevování se mnou. Na mě se už tady směje devátý díl. A vám doporučuji začít od jedničky. Věřím, že si sérii oblíbíte jako já.

Ashi
10.12.2015 5 z 5

Opět podařený díl, i když poslední díly na sebe navazují jen volně a od 5 tého dílu dál má každá kniha svůj příběh a rozuzlující konec.

Aniday
28.09.2015 5 z 5

na konci zasáhla mě tak obrovská síla magie, že slza po tváři mi stekla z radosti, že Terezka i jednorožec žije 8)

Marthas
23.09.2015 4 z 5

Konečně mohu ocenit knihu větším počtem hvězd než třemi.-) Byla skoro dokonalá a vyvážená. To po čem čtenářovo srdce prahne, všechno v ní bylo obsaženo v dostatečném množství: napětí, přátelství, láska i zrada... Od začátku mne bavila, nebyla v ní hluchá místa, jen zápletku jsem v některých částech odhalila snadněji, než bych se svou špatnou pamětí čekala...
Přemýšlím, jak autorka svou nonalogii uzavře, pokud bude vše ještě o stupínek lepší než v tomto díle, tak se je rozhodně nač těšit.

Klobouk dolů autorce, smekám nad promyšleným světem.

Lelísek
27.08.2015 4 z 5

Super těším se na poslední díl.

Beauty
09.08.2015 5 z 5

Mě ta série opravdu bavila ale škoda že P'ujibo ( nwm jak se to píše) musel no poslouchat Lídu.

dracek91
06.08.2015 5 z 5

úžasná knížka..celá série je skvělá...začala jsem kupovat pro dceru,ale série uchvátila i mě..doporučuji

Nelly
01.08.2015 5 z 5

Chválím - dobře napsaný příběh s úžasnými detaily z magického světa. Vidím jasné zlepšení v mnoha směrech od prvního dílu.

shaban
20.01.2015 5 z 5

Dalsi nadherna kniha, opravdu stoji za precteni.

anibeni
03.11.2014 5 z 5

Páni, další skvělý díl.... je neuvěřitelné, jak vymakané postavy a zápletky má autorka této série... Klobou dolů...

Njzy
23.09.2014 5 z 5