Sdílejte, než to zakážou!

Sdílejte, než to zakážou! https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478483/bmid_sdilejte-nez-to-zakazou-9Z4-478483.png 1 171 171

Babišova předvolební publikace obsahuje mimo jiné vizi o obnově České republiky po koronavirové pandemii, nebo třeba kritiku opozičních Pirátů.

Snowflake2000
30.09.2021 odpad!

Již název hovoří za vše. Sice slabší na průměrného konspiračního teoretika, ale nějak funguje, když jde o tu vládnoucí elitu, proti které většinou konspirační teorie vznikají.
A obsah odpovídá názvu.
Plná ‚Zaručené pravdy‘, kterou vám ‚nikdo‘ jiný neřekne – potvrzeno.
Nepřesné nebo zavádějící informace, které si nikdo ze čtenářů nebude ověřovat – potvrzeno.
Využití řádné dávky fantazie na doplnění vlastní reality namísto využívání faktu – potvrzeno.
Takže za mě plné množství hvězdiček a pokud tam nejsou tak za to může …

135evik
28.09.2021 odpad!

Ani moje čtečka to nedala! Zasekla se a myslela jsem, že je po ní. Naštěstí na jiné knize spolupracuje bezchybně.

MilanCFC
28.09.2021 odpad!

Tak tohle tedy opravdu, ale opravdu ne. Každopádně, všechno zlé je k něčemu dobré a tohle je můj první “odpad” na Databázi :-)

karel bradac
24.09.2021 odpad!

Přečteno s vypětím všech sil, vlastně až do roztrhání těla. Asi bych to zařadil do sci-fi, tohle očividně nevymyslel ani nesepsal pan Bureš, takže je to vlastně taková polemika marketingového ANO-týmu o tom, co by se možná mělo dělat a jak by to mohlo ideálně fungovat, kdybychom ale nekradli, nelhali a nehrabali pro Agrofert. Prostě kuchařka, jak ošálit vlastní jednodušší voliče. Sekundární cíl je udržet Andyho mimo vazební věznici, tj. ve vládě s berličkou imunity a možností ovlivňovat vyšetřování.

Rawen616
18.09.2021 odpad!

Odpad už z principu, protože tohle není literatura ale čistokrevná propaganda/vymývárna mozků méně bystrých spoluobčanů. Uznávám, že je to o malinko promyšlenější než ta první kniha. Ta byla jen z prstu vycucanou utopií, které snad nemohl věřit nikdo kdo má mozek větší než angrešt. Tady je dokonce i jeden recept na zákusek(ano, opravdu) Bohužel vidím na koho to přesně cílí a jak to říká přesně to, co chce tahle cílovka slyšet. Žádné vysvětlení , žádné podrobnější zasvěcení do problematiky. Prostě mi dejte hlas, jsem nejlepší a nejúžasnější premiér(a vůbec se zuby nehty nesnažím udržet v politice protože jinak bych šel do vězení...) a jen jak to vyhraju tak lusknu prsty a všichni budeme lítat ve vznášedlech zadarmo a z kohoutků poteče šampaňské rychleji, než byste poslali syna na Krym...A že to sliboval už před lety a nic z toho pořád nemáte? No, za to může přece ta zlá opozice, Piráti, migranti... Teď to zase pokazil Covid ale to by v tom byl Kalousek aby to tentokrát nevyšlo. Ono vlastně to heslo Bude líp je super. Andrej neříká kdy bude líp. Jednou možná. Třeba za 100, 200 let. Vy, Andrejovi voliči, se toho rozhodně nedožijete.

etylsarin
17.09.2021 odpad!

Sdílejte, než to zakážou! je snůška marketingových bábolů Marka Prchala a jeho týmu. Divil bych se, kdyby knihu Andrej Babiš vůbec četl, pouze se snaží zradikalizovat jeho potenciální voliče.

PMR
09.09.2021 1 z 5

Musím dát jednu hvězdu za legrační nápad zveřejnit "svoje" myšlenky v knize. Kdo je trochu zběhlejší ve čtení, tak krásně prokoukne tu manipulaci. Honoré de Babiš - proč v noci pořád svítíš ?-)

Hannibal92
31.08.2021 odpad!

Za vsechno, co se za posledni roky povedlo muze Babis, za vsechno co se nepovedlo opozice. Za pocet mrtvych na covid dokoce i lidi z komentaru na internetu. Prazaci a Pirati smrdej. Duchodci (hlavne pani Ruzenka) jsou nejlepsi, posilame pusu, tisicovku ke dni ceskych zen a zajezd do lazni. Diky Máro, krasna knizka :-).

Edit: z doslovu: "elektronickou verzi knížky, kterou si můžete stáhnout, se budeme snažit aktualizovat." Bude kvuli tomu potreba zakladat ministerstvo pravdy?

Sberatelbananu
30.08.2021 odpad!

Čtení této knihy bylo náročné. Nakonec jsem ji přelouskala a je to vůbec poprvé, kdy zde něco hodnotím jako „odpad“.

lazarus
28.08.2021 odpad!

Velice upřímné a sugestivně podané vyznání puberťáka o svých vlastních rádobyúspěších a vlhkých snech. Sakra, toho borce nejde nevolit! Dle tohoto propracovaného pamfletu jde o geroje co naši krásnou vlast prakticky vyrval ze spárů chudoby a z chvostu žebříčku všech států světa jej během pár let vykopnul na piedestal a učinil vzorem pro ostatní země. Vězte, že jednou se bude v historických análech skvět jeho jméno zlatým písmem a děti našich dětí budou se slzičkou v očičkách klást věnce na jeho hrobě, samozřejmě za tónů státní hymny a mávátka a konfety budou u těchto oslav vířit vzduchem. Snad nešťastné výročí jeho skonu připadne na podzimek kdy dny budou krátké a hřbitov budou moci osvítit tisíce lampiónů k jeho slávě a památce.
Četl jsem ten produkt na čtečce abych věděl o čem mluvím. Hezké. Objednal jsem si to fyzicky, ať mám památku a suvenýr pro vnoučata, Ať jim mám o čem básnit. Snad z toho nebude ostuda až to někdo od pošty bude házet do schránky

Terry11
25.08.2021 odpad!

Nevím, co to do mě vjelo, snad masochismus nebo co, ale tuhle jsem na zastávce autobusu našla tuto knihu, a protože mi právě ujel autobus před nosem, věnovala jsem jí celých 20 minut. To, že autorem Babiš není, je celkem známé, ten nedá dohromady ani seznam věcí na nákup, ale že se skutečný autor chce natolik přiblížit svým čtenářům, že stylisticky i tématem poklesne na úroveň žáka šesté třídy, tak to je tedy nářez. Vypravenka je to jednoduchá, jimajici za srdce, a já si představovala, jak to musí na ty nenáročné čtenáře působit. I tohle je literatura. Smutné a děsivé.

VikyKleinik
25.08.2021 odpad!

Na jednu stranu zlá a opovrženíhodná kniha, která má za cíl upevnit zkrat vědomí té anti-intelektuálně naladěné části společnosti, jež Babiše volí.

Na druhou stranu jistě zajímavý materiál ke studiu propagandy. Tak například ta "Babišova" lidovost v projevu je vhodná pro komunikaci a zisk sympatií jeho cílovky - tedy té nevzdělané a nesoudné masy, která se ohání selským rozumem, jež se opírá o osobní zkušenosti, která je na poli politiky a vedení státu zcela nedostatečná. Právě takoví lidé slyší na prostá pořekadla, fráze lidové moudrosti a banální prupovídky o upečených koláčích.

PS: Babiš tu knihu samozřejmě nenapsal. Napsala mu ji mějaká m*dka z PR oddělení.

Roberto_1
23.08.2021 odpad!

(SPOILER) No nenapsal to Babiš, takže kolonku autor lze klidně škrtnout. Je to jen PR pamflet rádoby líbivých žvástů a lží, parazitně určených asi pro seniory ve snaze získat volební hlasy. V létě 2021 rozdáváno zdarma před volbama - ve snaze udržet se u koryta s hnutím ANO(šmejdi-parazitujeme na důchodcích) a nahrabat co nejvíc peněz pro Agrofert*. (*vznik vytunelováním Petrimexu s dalšími estébáky).

Egeris
22.08.2021 odpad!

Ať už to psal kdokoliv (pochybuju, že to byl uvedený autor), tak musel být nejspíš na fetu. Těm blábolům snad nemůže nikdo věřit, ne? Zoufalá snaha o oblbnutí čtenáře a získání volebních hlasů křičí z každé strany.

Edit: Tak už jsem tu hrůzu trochu strávil. Pro každého, kdo by tohle veledílo chtěl číst - nedělejte to. Je to zbytečné.

Pozor, SPOILER (krátké shrnutí děje):
Kdyby nebylo zákeřné opozice a Kalouska, tak máme díky Babišovi (dále jen "zachránce") rychlovlaky, hyperloopy, dokonce možná i výtahy do vesmíru. Ale zlostná opozice překazila našemu zachránci jeho plány na záchranu snad celého lidstva. Dále se dozvídáme, že našeho zachránce chápou jen rozumní důchodci, kteří jsou ta nejdůležitější skupina na světě (mladé potěší slyšet, že jsou vlastně pro naši zemi k ničemu). Dopadlo to naštěstí dobře - paní Růženka dostala litr, ví koho volit, no a nám ostatním zbývá tak maximálně vybrečet se zde v recenzi.

Chesterton
17.08.2021 odpad!

Odpad :o)
Podepisuji Egeris i Roberto_1 a Terry 11, Lazarus a PMR :o)

Protože, když napíšu vlastní názor, jedna fajn uživatelka zde, mě stále hází do diskuze . . .

pismenkovyJoe
16.08.2021 odpad!

Tohle si dám v knihovně mezi citáty Mao Ce-Tunga a knihu Mormon...

aneta147
10.08.2021

Odpad !!!!

pametnik90
06.08.2021 odpad!

Naprosto zbytečná kniha, kdy Andrej Babiš nebo spíše Marek Prchal propagují zdánlivě líbivé myšlenky, jak by se měla ubírat politika Česka v dalších letech. Myslím, že těmto myšlenkám nevěří ani jeden z nich, neboť toto je pouhý populismus a nápady zde uvedené jsou těžko realizovatelné, neboť by vedly k mnohem většímu zadlužení takto již zničené země vládnutím Andreje Babiše.

Yummymoon
05.08.2021 odpad!

Jediná knížka, kterou hodnotím aniž bych jí celou dočetl a jediná knížka, u který se mi zvedal žaludek na každý druhý stránce. Nikoliv z toho, že by dělala ostudu pojmu "literatura" (protože o něčem jako je literatura v tomto případě lze pouze spekulovat), ale z toho, kolik práce je někdo schopen vložit do (tak očividný!!!) manipulace neznalých a naivních členů naší společnosti. Dno veškerý morálky, kterýmu by snad ani ten Nietzsche nezatleskal a jehož děsivá obálka mě bude strašit ve snech. (Pozn. V nejmenovaném online knihkupectví mi byl k této knize doporučen i Mein Kampf - jaký to trefný algoritmus.)

baacinka
04.08.2021

Nechápu těch 9%. Vždyť jako předvolební kampaň je to (bohužel...) pro cílové publikum trefa do černého. Předčítala jsem to kamarádům cestou autem a výkřik do tmy "Nápad!" se nám vžil jako soukromý vtip v naší malé skupince na dlouho... :-D Akorát mě trochu zklamalo, že neumím počítat o moc lépe než (údajný) autor knihy. Myslela jsem, že název má 21 písmen a ono jen 20. Ale škoda času to nebyla, nasmáli jsme se dost...