Sdílejte, než to zakážou!

Sdílejte, než to zakážou! https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478483/bmid_sdilejte-nez-to-zakazou-9Z4-478483.png 1 169 49

Babišova předvolební publikace obsahuje mimo jiné vizi o obnově České republiky po koronavirové pandemii, nebo třeba kritiku opozičních Pirátů.

kollektor
27.07.2021 4 z 5

(SPOILER) Mára má na svědomí lepší kouske, ale pravda, ne tak vtipné. Knize dávám čtyre z pěti a pátou hvězdičke přidám po poslechnutí audioknihe načtené samotným autorem. Který je uveden na obálke.
Co se mi líbilo: Je to vtipné a hlavně hodně ze života.
Co se mi nelíbilo: Že hned na začátku víme, že vrahem je Bartoš. Napětí bylo to tam.

andrea7191
19.07.2021 odpad!

Co to jako má bejt? Nejsem jeho příznivcem, proto tomu odpovídal můj přístup a samozřejmě vyhrála zvědavost nad zdravým rozumem. Během čtení se mi opovážlivě zvedalo obočí nad neuvěřitelností, kterou čtu, že při výčtu, co všechno pro republiku udělal už nebylo ani vidět a po části, kde děkuje všem ženám (!!!!) a bla bla bla....s hlasitým prásknutím do klávesnice jsem četbu ukončila a poslala do hlubokého zapomnění.

verciss
18.07.2021 odpad!

Bylo to náročné, ale dočteno. Nedá se tomu říct jinak, než předvolební kampaň, snůška keců a narcistický mokrý sen Andreje Babiše. Kniha obsahuje informace typu já jsem král, podívejte, co jsem všechno dokázal, nikdo jiný tohle nedokáže, samozřejmě nějaké to hození špíny na opozici, zkrátka klasický Bureš. Četla jsem čistě ze zajímavosti, posledních cca 100 stran jsem už jen přeskákala, protože toto se opravdu nedalo.

onRock
17.07.2021 odpad!

(SPOILER) Kniha, ktorej cieľom je pravdepodobne jediné: Čo najdlhšie udržanie sa pri moci resp. získanie čo najväčšieho počtu hlasov vo voľbách. Prostriedkom je lož zmiešaná s pravdou, nezmysly (plány a ciele, ktoré naozaj nik nemieni realizovať) a útoky na opozíciu, ktorá tento účel môže ovplyvniť. Politika v najhrubšom slova zmysle.

„A myslím, že moje éra je ta nejúspěšnější v polistopadové historii České republiky.“ No to určite. Ak hľadáte definíciu patologického klamára, zrejme ju nájdete. „Dozvíte se, ... co znamená být Čechem.“

Žiaľ prax politickej manipulácie (už od čias Goebbelsa) aj praktiky používané Stasi, FSB a spol., na menej vzdelané masy fungujú.

houston
17.07.2021 odpad!

Prolétl jsem jen proto, abych se přesvědčil, že se jedná o pouhou manipulativní hrůzu, v podstatě rozsáhlý lživý předvolební pamflet převlečený do kabátu literatury. O literaturu se však nejedná. A samozřejmě to ani nepsal pan Babiš. Odpad.

sharik
16.07.2021 odpad!

Neodolal jsem zvědavosti a více méně to přečetl. Spíš listoval a přeskakoval, ale vlastně nezáleží, jestli to člověk přečte celé, nebo jen vybrané pasáže, protože je to takové selfpromo scifi, kde se jen opakují demagogicky zkreslené úspěchy, vize a výmysly. A i když dávám odpad, věřím, že jednou to mít hodnotu bude. Jako pomůcka k výuce dějin propagandy a manipulace. Snad bude tenhle oligarcha, který se tváří jako disidentská verze Spasitele, psát pokračování někde v exilu, nebo na jiném místě, kam patří víc než tam, kde je teď.

dawson321
16.07.2021 odpad!

(SPOILER) Achjo proč?? Předvolební agitka psaná tak primitivním jazykem, že je jasné na koho cílí. Bohužel, těmto lidem se líbit bude... Lidovost z toho přímo prýští. Už jen to, že kniha začíná slovy o tom, že jediný Babišův rozmar je mít drahé hodinky, jinak je to slušný skromný pán....Dále to umocňují například recept na trhanec se švestkovým pyré či vyzdvihování Moniky o tom, jak je skvělá. Chtěl jsem dát jednu hvězdičku alespoň za to, že Andrej zná brněnský Bar, který neexistuje, ale nemůžu. Pokud si nějaká kniha zaslouží odpad, tak pak jedině tato.

n.ezn.amy
16.07.2021 odpad!

Tak jsem si vynahradil čas, stáhnul si a přečetl si tuto předvolební publikaci. Podle mě pouhá snůška blábolů, lží, nereálných nápadů, které se dají slíbit hlavně za tu cenu, aby pouze tohoto tvora udržely dál u moci. Tato zhůvěřilost si nezadá pouze s první jeho knihou, která byla podobná. Chtěl jsem dát jednu hvězdu Marku Prchalovi za snahu, ale prostě nedám. Apropo skutečně mi Andreji budeš každý dva roky platit technickou jak slibuješ a všem ženám k jejich novému státnímu svátku, který vymyslíš, každý rok tisíc korun navíc? Andreji seš blázen anebo notorický lhář. Kobliha s tebou

tereez
16.07.2021

Jeden typ internetových maniaků velmi rád píše, ať už o sobě (jako tady pan premiér) nebo o svém vykonstruovaném světě (jako tady pan…) a nejrůznějších spiknutích (Kalousku!)

Ale aby byla na světě rovnováha, existují i maniaci, kteří díla těch prvních na oplátku skutečně rádi a s chutí čtou? Vážně, chci vidět člověka, který tuto knihu přečte slovo od slova, aby získal nárok ji zhodnotit.
Jak s potěšením přečíst literární dílo, které na čtenáře na 400 stranách pravidelně štěká 3-4slovné věty, a nejde přitom o fimfárovské Chlap, děd, vnuk, pes a hrob? Jak si užívat čtení, u kterého cítíte, že jste hovorovou češtinou, pečlivou volbou slov a nakonec i přes “dojemné minipříběhy”, manipulováni?
Zvráceně jsem si užívala asi jen náhodné pasáže, které jakoby vypadly z Československých týdeníků (představovala jsem si je s takovou tou budovatelskou dikcí).

Jako nejlepší od autora doporučím Andykódy. Sdílejte, než… je prostě jen předvolební agitka, kterou můžete za 3 měsíce zas vyhodit. Nebo schovat jako bizárek pro vnoučata vedle Andykódů.

P.S: jestli vás točily smajlíky u tělocvikáře s Marťanem, tak tady jsou taky. A vyznívaj úplně stejně křečovitě.