Záhrada motýľov

Záhrada motýľov https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369033/bmid_zahrada-motylov-BDP-369033.jpg 4 1169 363

„Krása ešte nikdy nebola taká desivá... Prvý diel oceňovanej trilógie.“ Izolovaná záhrada, kvitnúce rastliny a... zbierka nádherných motýľov – mladých žien, ktoré boli unesené. O to všetko sa stará Záhradník, zvrhlý muž posadnutý uchovávaním krásnych dievčat. Jedna z tých, čo prežijú, Maya postupne odkrýva podrobnosti o tomto desivom mieste aj o svojom väzniteľovi. Ako sa jej napokon podarí utiecť? Prežijú aj ďalšie dievčatá? Agenti FBI Victor Hannoverian a Brandon Eddison musia vyriešiť najotrasnejší prípad svojej kariéry.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , XYZ (SK)

The Butterfly Garden , 2016

BarBarBar
13.09.2017 3 z 5

Velmi čtivá, jen taková nijaká. Nevím jak to napsat. Psychouš táta a syn super. Jen jsem na konci čekala nějaké větší odhalení, nějaký ten šok a husí kůži. Ale i na další sběratele si ráda počkám :)

nakavusterezou
12.09.2017 5 z 5

Knize bych spíš dala 4,5*, ale to tady bohužel nejde.
Kniha byla super, až na poslední část, ta mohla být klidně o 100 stránek delší. Skvělá thriller, který vás prostě donutí číst až do konce knihy!

peko
11.09.2017 5 z 5

"Potíž se sociopaty tkví v tom, že nikdy nevíte, kde mají hranice." Ze Zahradníka a jeho syna Averyho vám bude hodně špatně. Kniha luxusní, drsná, zvrhlá, posedlá ... Není pro slabší povahy a těm ostatním doporučuji.

psychologie horory thrillery pro ženy

Dot Hutchison
americká