Divoký princ

Divoký princ https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485925/bmid_divoky-princ-Jir-485925.jpg 4 521 88

Savage Trilogy série

Kdo tušil, že se situace v New Orleansu ještě zhorší? Úspěšná autorka Meghan March představuje krutého prince města, muže, kterého byste nikdy nechtěli potkat. Dělám si, co chci a s kým chci. Nedodržuju ničí pravidla – dokonce ani svá. Věděl jsem, že bych se jí neměl dotknout, ale nezastavilo mě to. Nezastavilo mě to ani podruhé. O to víc jsem ji chtěl potřetí. Můj životní styl vyhovuje divochovi, jímž jsem, ale jí ne. Temperance Ransomová je však moje nejnovější posedlost a já se jí zatím nehodám vzdát. Zkrotím ji, i kdyby to znamenalo odvléct ji do temnoty. Doufám, že nás to oba nezničí. Divoký princ je prvním dílem série, která se odehrává ve stejném prostředí jako Nemilosrdný král; nemusíte však číst trilogii o Mountovi, aby vás tenhle skandální erotický příběh okouzlil.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Savage Prince

jana5696
16.03.2022 5 z 5

Bylo to strašně krátký ale super, moc se těším na další díl

LilluLong
16.03.2022 5 z 5

Nedávno som si dala sebe sľub,ze nezačnem citat sériu kym nie sú vsetky vydané :) Keďže som porušila tento moj záväzok , tak mi treba :) teraz mozem netrpezlivo cakat na pokračovanie co naozaj nemam rada. Prvý diel knihy hodnotím maximálnym počtom hviezdičiek 5*

anna7852
13.03.2022 5 z 5

A do háje,tohle se mi líbí daleko víc než Mount a že ten se mi líbil hodně.
A zase jsem na sebe naštvaná, že jsem nevydržela než budu mít celou sérii,ted budu jak na trní než budu mít pokračování SAKRA

nina3905
13.03.2022 5 z 5

Parádna kniha, ktorú som prečítala na jeden "šup". Keďže som až veľmi nedočkavá, dorazila som celú sériu v angličtine. Určite stojí celá séria za prečítanie.

Fidibus
11.03.2022 4 z 5

(SPOILER) Nepřišlo mi to špatné, ale Mount byl zatím lepší, tam to mezi hlavními hrdiny víc jiskřilo. Tady je zas lepší prostředí klubu. Je to vlastně volné pokračování, hlavní hrdinka pracuje v palírně pod Keirou a Mount stojí v pozadí. Jinak jsou to popisy návštěv v klubu s panem tajemným, náznaky problému s bratrem, exkurze do minulosti hrdinky spojené s tvorbou, houstne to ke konci. Jsem zvědavá na další díl. Jinak čtivé, rychle to ubývá, takže na jeden zátah a večer. Hezká postava glosující sousedky a vtipné nové kamarádky, hlavně ta hackerka. A ten konec?! Kdo to má vydržet do dalšího dílu...

MichaelaJan
11.03.2022 5 z 5

Woow… Tak to byla jízda. Slupla jsem knihu jako malinu. Úžasně čtivé, nemohla jsem přestat číst. Vlastně mám pocit, že se tam toho ani moc nestalo, ale celou dobu jsem byla napnutá jako kšandy. Děj je jedna velká pikantnost. A řekla bych, že scény jsou napsané vkusně. Rozhodně stojí za přečtení. A jsem z prvního dílu nadšenější, než jsem tenkrát byla z první série.

Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Je to poprvé, co po přečtení knihy nevím jak se jmenoval hlavní hrdina :-D

Ralemo
10.03.2022 5 z 5

Ouuu, tak to byla vážně pecka! Knížka přečtená za hodinku, takže taková jednohubka k odpolednímu kafíčku, každopádně s velice zajímavým příběhem a zápletkou. Nešlo se odtrhnout, kniha vás zaujme a vtáhne do děje.

Moc se těším na další díl a doufám, že vyjde co nejdříve! :)

Verunka4444
09.03.2022 5 z 5

Je to pecka!!!!Meghan prostě umí zaujmout a vtáhnout vás do děje.Tahle série bude opravdu stát za to,tím jsem si jistá.Při čtení je člověk jako na trní a já ten stav miluji.

Meghan March
americká