Divoký princ

Divoký princ https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485925/bmid_divoky-princ-Jir-485925.jpg 4 521 88

Savage Trilogy série

Kdo tušil, že se situace v New Orleansu ještě zhorší? Úspěšná autorka Meghan March představuje krutého prince města, muže, kterého byste nikdy nechtěli potkat. Dělám si, co chci a s kým chci. Nedodržuju ničí pravidla – dokonce ani svá. Věděl jsem, že bych se jí neměl dotknout, ale nezastavilo mě to. Nezastavilo mě to ani podruhé. O to víc jsem ji chtěl potřetí. Můj životní styl vyhovuje divochovi, jímž jsem, ale jí ne. Temperance Ransomová je však moje nejnovější posedlost a já se jí zatím nehodám vzdát. Zkrotím ji, i kdyby to znamenalo odvléct ji do temnoty. Doufám, že nás to oba nezničí. Divoký princ je prvním dílem série, která se odehrává ve stejném prostředí jako Nemilosrdný král; nemusíte však číst trilogii o Mountovi, aby vás tenhle skandální erotický příběh okouzlil.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Savage Prince

petulik330
28.11.2022 5 z 5

Pro mně naprosto strhující román, který jsem nedokázala dát s ruky před dočtením.
Autorka nám opět ukázala jak dokáže čtenáře napínat... v tomto případě to bylo utájením totožnosti muže s klubu s kterým se setkala nade hlavní hrdinka.
Hned po přečtení jsem se dala na další díl.

alzbeta2843
13.11.2022 5 z 5

Najväčšia chyba ak sa rozhodene po knihe siahnuť a nemáte k dispozícií pokračovanie. Boh žehnaj čítačke a e-knihám, pretože to by som ozaj nevydržala. Túto knihu som si chcela vychutnať, ale pritom som nevedela odtrhnúť od nej ruky a tak som ju prečítala doslova za jeden deň. Veľmi sa mi páčilo, že kniha v sebe skrývala tajemno a čitateľ nevedel stále, kto je ten tajomný muž. A ten koniec? To som bola zase napnutá ako struna. Táto autorka to jednoducho vie!

lihate
29.10.2022 5 z 5

Že Meghan March umí napsat velice poutavou knihu, jsem se přesvědčila už při čtení Mount trilogy... Nešlo se od knih odtrhnout a musela jsem je přečíst najednou.

Takže když vyšel první díl této trilogie, bylo mi jasné, že si počkám na všechny tři. A asi se vyplatilo.

Divokého prince jsem měla za jeden den přečteného. Děj rychle plyne a jelikož je to erotický román, některé pasáže zkrátka plynou ještě rychleji.

Tuším, že minulost Temperance nebude nic růžového a že se časem začne promítat do přítomnosti. Nevím, kdo je její tajemný hrdina, ale chci to vědět. Kniha je napínavá, poutavá, čtivá a místy vtipná.

Navíc mě tedy nejprve vůbec nenapadlo, že je dej provázaný s postavami i dějem z předchozí trilogie. Což bylo příjemné překvapení.

Těším se na další díl.

dencazrnu
21.10.2022 3 z 5

Od této autorky mám za sebou první knihu a musím říci, že mě to tedy pořádně dostalo :-D První polovina knihy byla taková trošku nudná ovšem druhá část stála za to. Určitě knihu řadím mezi ty oddechové a hodně jednoduché. Překlad byl místy opravdu zběsilý, ale ve finále jsem se přistihla u toho, že nutně potřebuji vědět, jak příběh Temperance a jejího cizince bude pokračovat. Celkově však hodnotím jako průměr, protože víc hvězdiček dát prostě nemohu :-)

Lovana
21.10.2022 4 z 5

Knihy autorky vídám často, ale ještě jsem od ní nic nečetla, tohle byla moje první kniha a přesto, že po pár přečtených stránkách jsem si říkala, do čeho jsem se to pustila, tak nakonec to určitě nebyla moje poslední kniha od autorky.
Začátek byl pro mě docela děsivý, dobře se to četlo, ale to, co jsem četla mi přišlo hodně mimo a taky některé výrazy, které zde byly použity… Z číčy jsem se ještě nevzpamatovala z jiné knihy a už to tu bylo zase… Ale byly tam i horší výrazy… Naštěstí nebyla celá kniha jen o tom jednom, protože s těmi výrazy bych to asi nezvládla…
Druhá polovina knihy se mi líbila o dost více, už tam nebylo tolik sexu a naopak bylo více děje. O hlavní mužské postavě nevíme vlastně nic, s výjimkou toho, že to nebude žádný slušňák, pokud jde o Temperance, tak o ní upřímně moc nevím, co si mám myslet… Postava, která mě ale opravdu bavila byla domácí Temperance, stará Harriet, ta byla vážně skvělá .
Každopádně celá kniha je velmi čtivá, v kombinaci s malým počtem stran a velkými písmeny je to opravdu rychlovka. Čím více se kniha blížila ke konci, tím se stupňovalo napětí a samotný konec mě dostal, takže rozhodně potřebuji číst další díly .

Hodnocení 3,5*/5*

katallinka
19.10.2022 4 z 5

Prvních pár stránek nebylo nic pro mě, ten překlad je šílený. Nicméně po překonání některých výrazů to bylo skvělé, neskutečně čtivé a napínavé. Navíc ten konec?! Potřebuji další díl.

Annyshga
12.10.2022 5 z 5

Od jaké knihy jste nic moc neočekávali a nakonec vás úplně pohltila? Upřímně myslela jsem si, že půjde o klasický erotický román, zároveň mi ale vrtalo hlavou, proč všichni Divokého prince hodnotí tak dobře. Teď už to chápu .
Po pár přečtenych stranách jsem byla sice trošku skeptická a říkala si, že zase půjde o typické erotické klišé - nevinná holka, bohatý drsňák, sex a následné zamilovaní se. Jaké však bylo moje překvapení, že jde úplně o něco jiného. Originální nápad na příběh, žhavé erotické scény, které nejsou trapné a plné ptáků a broskviček. Od začátku byla kniha hodně čtivá a kdybych mohla dám ji na jeden zátah. Temperance se mi zalíbila okamžitě. Je skromná, na nic si nehraje a její život je uvěřitelný. Překvapila mě její temná minulost, to jsem vážně nečekala. Většinou je to on kdo je tajemný s nějakým škraloupem v předchozím životě. Tady však o něm nevíme vůbec nic. Děj skvěle oživuje stařičká domácí u níž Temperance bydlí. Na to kolik jí je je neskutečné číslo. Nad výroky co vypustila z pusy jsem se srdečně zasmála. Připomíná mi babču ze série Objekty touhy . Konec příběhu mi zamotal hlavu a jsem zvědavá na pokračování .

Siwan
17.09.2022 5 z 5

Páni to je chytlavý...nemůžu psát komentář, musím jít číst další díl!!!!

Bryel
14.09.2022 4 z 5

Erotická povídka, která je velmi čtivě napsaná, milostné scény jsou vcelku vkusné a děj se odehrává i mimo ložnici. Líbilo je mi tajemno okolo hlavní postavy a nechyběla i špetka humoru.

EvikU.
14.09.2022 5 z 5

Knihu jsem si užila, v rámci žánru je jedna z těch nejlepších. Sexuální scény jsou uvěřitelné, bez zbytečných vulgarit, které mi u těchto knih, když jich je moc vadí. Taky trochu jinak pojaté, takže ano, moc se mi líbily. Nevšední.

Navíc měla kniha i jiný příběh. Byl tam život hlavní hrdinky, její práce, její minulost, její záliba a umění vytvářet sochy. Další postavu, kterou jsem si zamilovala je sousedka, stará paní Harriet. Ta příběhu dodala krásnou tečku. Podporovala hlavní hrdinku a jako mladá byla asi pěkné číslo. :-)

U hlavního hrdiny po celou dobu nevíme jeho jméno, ale proslýchá se, že jeho klub nebude nic legálního a nemluví se o tom. Je to klasický bad boy, ale nevadilo mi to.

Končí to jak už je u sérií někdy zvykem napínavě, proto doufám, že budu mít brzy možnost číst druhý díl.

Mistylady
16.08.2022 5 z 5

Jako vždy mě Meghan nezklamala. Už dlouhou dobu patří mezi mé top autory.

Mount trilogy mě absolutně dostala a Savage trilogy za ní nebude pokulhávat. Nevím, jak to autorka dělá, ale jak začnete číst, tak se zastavíte až na konci. Má neuvěřitelný dar psát tak čtivě, že si prostě říkáte "ještě jednu kapitolu" a najednou je konec a vy víte, že musíte hned začít další díl, abyste věděli, co se doprčic děje.
Postava Temperance se objevila už v Mountovi, a přesto, že všichni říkají, že pokud jste tu předchozí trilogii nečetli, nic se neděje, tak já s tím až tak nesouhlasím. Objevují se tam postavy z předchozí trilogie a prostě se mi to čte líp, když vím, o koho jde a jakou roli má.

Temperance je výkonná ředitelka destilerky Seven siners. Celý život si jde za svým a nenechá se strhnout zpět do minulosti. Ví, že stačí krok vedle a opět bude ta bezvýznamná nicka z mokřad, jak o ní říkal její otec. Proto zabouchla dveře za svými sny a touhami a od rána do večera se věnuje práci. Její další pracovní schůzka ji zavede do podivného podniku, kde popustí uzdu své fantazii a dovolí si na maličký okamžik pootevřít dveře zakázaným touhám s tajemným mužem, kterého tam potkala. Nedokáže na něho zapomenout a tak se tam ještě jednou vrátí. A události naberou nečekaný spád, protože otevření Pandořiny skříňky sebou vždy nese následky.

pipa36
01.08.2022 3 z 5

Můj šálek kávy to úplně není, ale pořád lepší, než nějaká romantika. Co mě ale štve je, že jedna kniha přepočtená na průměrný počet stránek je nesmyslně (pouze a jedině kvůli penězům) rozdělena na 3 díly s počtem stránek jak pro první stupeň ZŠ... No jo no, marketing dělá svoje.

Artep071
31.07.2022 3 z 5

Pro první díl a v podstatě seznámení se s postavami nevím co říct než , že to bylo přes čáru .. písmenkové porno ... pokud nemá někdo žaludek na tento žánr ať nebere tuto knihu do rukou ... ale ono to nějaký náboj a děj má a pokračování bylo zajímavé ... doporučuji přečíst všechny 3 díly a posoudit příběh jako celek ...

Kešu1981
27.07.2022 3 z 5

Jako! P-rnH-b hadr...v písemný formě teda. Rychle se to čte, nic zásadního se tam nestane. A když už se k něčemu paní autorka odhodlala, tak... pokračování příště. March má fakt talent na obchod... klobouk dolů. Lidi jako já si prostě musí přečíst pokračování... takže výdělek zaručen!

Kiwicatko
23.07.2022 5 z 5

Napnuta jak ksandy o koho se jedna a s kym to vlastne “dela to, co dela” :)

musivila
21.07.2022 5 z 5

Jsem ráda, že jsem počkala, až budu mít všechny díly. Protože samozřejmě kniha končí opravdu zajímavě, takže hned sahám po „Neústupné princezně“.

První díl je vyprávěn jen z pohledu Tempe a je hlavně o ní. O neznámém cizinci se toho moc nedozvíme.

„ Nemělo by se mi to tak líbit. Neměla bych chtít víc. Měla bych s křikem utéct. Ale k čertu s „měla bych“ a „neměla bych“. Teď je čas žít. Něco, co tak dlouho nedělám.“

„Víš, co mi fakt jde? Dokazovat lidem, že se pletou.“

Misshell1
13.07.2022 5 z 5

Jo jsou to kratší knihy, ale to ničemu nevadí, protože Meghan fakt umí. Strašně mě překvapilo, že je to Keiry asistentka a všechny postavy jsou fakt zajímavý, ať bratr, pan tajemný a hlavně Harriet. Fakt poutavý příběh,ale chvílemi mi tam chyběl ten sex jako u předešlé trilogie, ale autorka to vyvážila dvakrát tolik napětím.

Šárka88
12.07.2022 5 z 5

Souhlasím s komentářem níže a budu se jen opakovat. Na oddech je to čupr knížka na den a nebo dva večery. Krátké kapitoly vás pohltí a musíte číst dál a dál. Je fajn, že to není jen o sexu a knížka má i ten děj. Zatím mě baví paní domácí :-D Harriet se svými hláškami, kouzelná babča. ,, Výmluva je jako díra do zadku, má ji každý. “
Určitě si přečtu ze zvědavosti i další díly.

Nuttelka
10.07.2022 4 z 5

Jako na dovolenou asi dobré, děj opět nic překvapivého, i když sex s úplným cizincem asi taky není pro každou, ale mně se tyto scény líbily :-) Sexuální fantazie jsou nekonečné a představivost bezmezná, ale kurňa "číča" to všechno totálně zabíjí. Samozřejmě, že budu číst celou sérii, abych věděla, co se tam jakože napínavého bude dít, ale je to spíš zvědavost a hlavně, co dalšího ohledně sexu si na nás spisovatelka připraví :-)

Literarytwins
07.07.2022 5 z 5

Já mám prostě tvorbu Meghan March ráda. Netvrdím, že je to nejsvětovější autorka a lepší knihy jsem nikdy nečetla, ale ona umí vytvořit velmi čtivé oddechovky z temného prostředí mafie, které mě baví. Příběh mi vždy poměrně rychle uteče a jelikož jsou její story psané tak, že jsou rozdelené do tří knih a na konci těch prvních je vždy velký zvrat, nutí vás to být napnutí jako struny. Stejně tak tomu je i v případě Divokého prince, kde bych si po jeho přečtení nejraději nafackovala, že jsem nepočkala i na další díly. Jsem teď samozřejmě dost zvědavá a napnutá. Příběh této trilogie je zasazený do velmi podobného prostředí jako původní trilogie, avšak s jednou velmi odlišnou změnou, kterou vám v rámci spoileru nebudu prozrazovat :) Postava Temperance pro mě byla mnohem zajímavější než v původní sérii, a celkem jsem si jí oblíbila. To se však trošku zvrtlo v okamžiku dámské jízdy. Od té chvíle jsem jen kroutila nad jejím chováním hlavou a moc jsem jí nerozuměla. To byla asi tak jediná věc, kterou bych tomuto příběhu vytkla. Hlavní mužská postava byla zajímavá hned od začátku a v jeho případě mi nic nevadilo, byl super a chci hned znát jeho jméno! :-) Co Meghan March ale opravdu umí a zejména v této trilogii jsou sexuální scény, takže kniha je hned od začátku dost žhavá. A taková perlička a zajímavost na konec. Za mě je to naprosto TOP obálka a moc se mi líbí. A víte kdo je modelem na této obálce? Samotný manžel této autorky :) A vůbec se nedivím! :))

Meghan March
americká