Spřeženci noci

Spřeženci noci

Darren Shan a jeho spojenci se při svém pátrání po Pánovi vampýrů dostávají do rodného městečka pana Hroozleyho a zdá se, jako by se historie opakovala - opět se objevují mrtvoly bez jediné kapky krve. A když se Darren setká se školním inspektorem, začne se odvíjet nit podivných a hrůzostrašných událostí, které doženou Lovce až na pokraj sil. Podaří se jim odhalit a přemoci všechny zlé síly, které se postaví proti nim? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1047/sprezenci-noci-1047.jpg 4.5298

Příběhy Darrena Shana (8.)

Allies of the Night (2002)

Literatura světová, Horory, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Vincenzoci

Pozor, spojler! Abych se přiznal, tento díl mě zatím asi nejvíc překvapil svým dějem, zvraty a taky akcemi. Setkáváme se tu se zrádcem S. Leopardem, chudák Darren musí zase do školy, potkává svou první lásku Debbie jako učitelku a asi největší překvapením byl Regáč Vegáč, který nejen, že vůbec přežil, ale má místo rukou háky a je úplně vyšinutý! :-)

Dinosaur
16.04.2016

(9/10) Napínavá kniha, ve které se setkáváme s několika starými známými. A ač je Darren už dospělý, je bohužel stále příliš důvěřivý...

HannaFuchs
05.03.2016

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Viky007
11.09.2015

Darren opět ve školní lavici? Trochu trhlé, ale proč ne. Jsem hrozně ráda, že se vrátily staré postavy - to mě docela překvapilo.
Ale trochu mě zklamal Darren - pořád stejně naivní a důvěřivý.
Nicméně Larten je prostě miláček, i když i Vandža má své přednosti :-D.

Cryptkeeper
13.08.2015

Perfektní pokračování,u druhé půle jsem četl jako o život...
Ještě,že už mám u sebe navazující díl,tak neváhej a pořid si ho taky ;)

Edona
15.09.2014

Perfektní pokračování, plné zvratů, akce a napětí!

radek0635
30.06.2014

Výborná kniha.

Adam Bartoš
26.03.2014

Objevili se tři staré známé tváře a to jsem rád. Steve mě hodně překvapil.

Ellkarka
18.05.2013

Konec byl..ehmm.. nedokončený, ale co! Autorovi už asi bylo jasné, že když se čte už osmý díl, tak nám ani nebude vadit, když hrábneme po dalším. A mě to vůbec nevadí a už se těším. Na Darrenovi (autorovi) se mi hrozně líbí, že můžeš číst další díl ságy klidně po roce a i přes spostu postav na které zapomeneš je znovu nenápadně v textu přiblíží a připomene. Jinak musím pochválit další díl s překvapením a dobrodružstvím. Sága je taková moje stálice ke které se vždycky ráda vracím :)

Saphira
16.05.2013

Jedním slovem super, jedním dechem přečteno :) Prostě dokonalý :)

Issiriana
14.01.2013

Darren, skvělý jako vždy. :)

Kate.S
02.12.2012

Smutná knížka:( Ale moc pěkná.)

RoseDawson157
11.10.2012

Sága se stává čím dál více napínavá a temnější.A to je rozhodně bodem navíc!Ne,že by ho ještě potřeboval.

Buhvico
30.04.2012

Bylo velice nečekané, že Debbie není vůbec divné, že Darren vypadá tak mladě, když se neviděli 13 let..Ale příběh velice napínavý a nečekaný zvrat se Stevem..Darren se mi zdá velice důvěřivý a taky na to mohl doplatit životem své milované..Ale sága velice povedená..

Karmína
19.01.2012

Více napětí a bod pro Darrena :-)