S pozdravem Carter

S pozdravem Carter https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445406/bmid_s-pozdravem-carter-iZL-445406.png 4 579 110

Sincerely Yours série

Jsou kamarádi. Jenom kamarádi. Opravdu. Arizona je pouze Carterova nejlepší kamarádka. Je jeho nejlepší kamarádkou už od čtvrté třídy, přestože se tehdy nesnášeli. Byli tu jeden pro druhého při prvních polibcích i prvních „poprvé“ a navzájem se podporovali, když jim to ve vztazích s jinými nevyšlo. Dokonce chodili na vysokou školu kousek od sebe. Během těch let a navzdory tomu, co kdokoli říká, nikdy nepřekročili onu hranici. Nikdy je to ani nenapadlo. Nikdy o to nestáli. Až se jedné noci všechno změnilo. Nebo alespoň mělo… Jsou kamarádi, jenom kamarádi. Carter si to opakuje, než přijde na to, jestli je Arizona pořád „jenom“ jeho nejlepší kamarádka.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sincerely, Carter and Sincerely, Arizona , 2015

badliar_id
11.09.2021 3 z 5

"You belong to me, Ari, and you always will.. You're more than ‘just’ my best friend, and I never want to be ‘just friends’ again.."
"You've been there for every moment of my life and I've been there for yours, too. I do love you. I am in love with you."

***
Můj první příběh od autorky a zatím tedy super. Nebylo to nic skvělého, ale užívala jsem si každou kapitolu.
Bylo to čtivý, sexy a nechyběl ani humor. Vlastně jsem se půlku knihy jenom smála :D..
Arizona byla sympatická už od začátku a žádný problém jsem s ní neměla. Carter byl k sežrání už od první kapitoly :D.. Taky bych chtěla mít takového kamaráda, lol :Dd..
Chemie mezi nimi byla, to bez debat. Byli spolu vážně roztomilý.
Žádné velké drama tu nebylo, což mě mrzí, protože já dramata miluju a to hodně :D..
Seana mi bylo líto. Myslím si, že by se to bez něj obešlo. Takhle ho zbytečně Ari "využila", ale co už.
Každopádně to byla fajn knížka a já se teď nejspíše vrhnu na druhý díl (Trhni si, Eathne)..
18+ - Sexuální scény

Evule114
06.09.2021 4 z 5

Příběhy autorky se mi líbí, i tentokrát jsem si zpříjemnila dva večery. Je to takové oddechové čtení, když chcete úplně vypnout. Na zadek jsem si z toho nesedla, jak se říká, ale je to fajn počtení.

majavcelicka
06.09.2021 4 z 5

Neurazí, nenadchne. Kniha byla dost předvídatelná. Ale četlo se to snadno a rychle. Jako oddychovka super.

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Vztah mezi Carterem a Arizonou se mi líbil.Byl to hezky romantický,čtivý příběh. Obě hlavní postavy jsem si hned oblíbila..Carterův spolubydlící Josh byl vtipný sympaťák.Jenom Arizoninu kamarádku Nicole jsem nějak nemohla vystát..na konci už se trošku polepšila. Naštvali mě tam se Seanem...udělali z něho vola a bylo mi ho fakt líto.

Mesicnililie
17.08.2021 2 z 5

Celkem zklamání. Zdlouhavý nudný děj. Minimum vtipu.

LilianaFalcon
09.08.2021 2 z 5

Friends to Lovers není zrovna můj šálek kávy. A tohle pro mě byla brutální nuda. Jinak autorky knížky miluju.

ardeas
08.08.2021 2 z 5

So začiatkom knihy som mala dosť problém sa zacitat... potom sa to v celku rozbehlo, to ma bavilo. Hudbu som nepočúvala, ale oceňujem nápad od autorky.
No čo mi zabilo celý dojem z knihy bol ten presladeny, ZBYTOČNÝ EPILOG. Kniha mala skončiť 32.kapitolou,zvyšok bol balast, ktorý nič nepridal... a to som už čítala len priamu reč, ak je tam niečo podstatné... nebolo. To kam to viedlo, vyplynulo z príbehu, mam radšej keď si dovetky mozem domyslieť sama a nepotrebujem návod od autorky alebo ako to nazvať, aby mi potvrdila to čo viem. Myslela som ze si tým chcela nadbehnut na pokračovanie ale dalsia kniha je o niekom inom... takze kniha je "fajn" ale patrí u mňa do šuplíka raz a dost :)

AniDi
05.08.2021 5 z 5

Krásně napsaná romantická kniha plná humoru. Čtení jsem si opravdu užila, mrknu určitě na další knihy autorky.

Domulenka
31.07.2021 5 z 5

Moc na tenhle žánr nejsem, ale je léto tak proč né...
Hned na začátku jsem se nasmála a pocit že to bude pohodová knížka mě neopustil po celou dobu..v příběhu je pěkný škádlivý humor, vtip a narážky. Představa, že máte opravdu nejnej kámoše a máte sním pěkný vztah už od čtvrté třídy ( né od páté :-)) je poveden ať už dopadne jak koli. Moc mě bavilo číst dopisy/e maily/ at už z dětství nebo ze současnosti. A samozřejmě nechyběla láska, vášeň, trápení, slzy..a Heppy end

Prostě za mě , jsem sáhla na povedenou knihu :-).....

martina1797
16.07.2021 5 z 5

Tohle mě opravdu bavilo, moc povedená knížka. Mezi hlavními postavami to jiskřilo přesně jak má, postupně vše gradovalo a já jsem si čtení vážně užila.

Sebík0903
26.06.2021 5 z 5

No, neočekávala jsem nic jiného než dokonalost. Kniha má u mě plný počet. Děj, postavy, přátelství, které vlastně bylo celou dobu láskou..no prostě lahoda a Cartera s Arizonou jsem si zamilovala. I když musím uznat, že začátek příběhu se pro mě trochu táhnul a měla jsem menší problém se začíst. Víc k tomu asi nemám, co říct. Rozhodně doporučuji k přečtení.

Lofda
04.06.2021 4 z 5

Nedá mi to, zase jsem srovnávala s Turbulencí, tam prostě autorka nasadila laťku vysoko.. Ale zklamaná určitě nejsem, knížka má vyvolat emoce, a to se opět povedlo. Bavila jsem se, chvíli mi bylo i do pláče, no a překvapení na konec - dobře to všechno dopadlo ;-) Carter měl spoustu nej, Ari se možná až trochu moc červenala, ale ty jejich dopisy.. Už od samého začátku stály za to! Nejvíc se mi líbily ty z dětství, ale ten s označením Urgentní.. ️♥️.. Přečtěte si sami, ráda doporučuji.

Kuci12
30.05.2021 3 z 5

Začátek byl krize, alespoň pro mě. Nechápala jsem, hlavně proč Ari chová, jako 13 leté děcko a většina jejích použitých slovních obratů byla katastrofa. Přišel posun a s tím vzrostlo i mé hodnocení. Určitě znám lepší hate story. Konec to už byl zase moc velký výstřel. Ale jo, zkusím i další knížky od autorky.

mikika
24.05.2021 3 z 5

na tohle téma se určitě dají najít i lepší a originálnější knihy. Třeba Hříšné dopisy...

DominaCZ
21.05.2021 1 z 5

Strana 20-má se s ním po 8 měsících vychrápat nebo ne???
Na takovej rozbor by volala jemu jo??
Trapas.
A jmenovat se jako stát druhej.

havrmoni
20.05.2021 4 z 5

Tak tohle mě bavilo. Teda než se z Aroziny stala pipina, měla jsem pocit, že jí vyletěl mozek z hlavy. Za to jsem strhla hvězdičku. Dobře se to četlo.

Ditules
03.05.2021 3 z 5

(SPOILER) Love to hate romány jsou nejlepší! :) Ty dopisy malého Cartera a Arizony na začátku knihy mě neskutečně odbouraly. :D Oddechovka.

Jita160
30.04.2021 5 z 5

Je zajímavé jak tato autorka umí psát více způsoby.Tento byl velmi milý,romantický a zábavný.Moc se mě líbil i když Turbulence a Důvodné pochybnosti byl naopak drsný,sprostý s nabitým sexem.
Určitě stojí za přečtení,protože co může být krásnějšího než když se do sebe zamilují dva ,kteří spolu prakticky vyrostli a znají se až do morku kosti.

KláraH.
30.03.2021 5 z 5

A mě se to líbilo. Zase trochu něco jiného, sarkastického, příjemného, oddechového... Nebýt přeslazené Eifelovky, bylo by to super. Ale já jsem se bavila.

tittanie
23.03.2021

Od autorky jsem četla dvě knihy, které se mi docela líbily, tady jsem se nemohla začíst a postavy mi přišly takové nemasné neslané. Děj takový uondaný. Kdybych ji nečetla na doporučení a nechtěla dočíst, tak ji asi nedočtu.

Whitney G. (p)
americká, 1988