S láskou z Paříže

S láskou z Paříže https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500637/bmid_s-laskou-z-parize-ush-500637.png 4 272 51

S láskou série

Tím nejlepší vánočním dárkem… jsi ty Siena se rozhodla opustit snoubence i život francouzské smetánky a hledá útočiště u sestry nedaleko Londýna. Ta však změní plány a Siena musí vzít zavděk spolubydlením s věčně nespokojeným Jasonem. Zpočátku se nemůžou vystát, ale když dostanou příležitost jeden druhého lépe poznat, začne to mezi nimi jiskřit stejně jako na svátečně vyzdobené Eiffelovce. Společná cesta do Paříže může splnit jejich nejtajnější přání. Vánoce se nezadržitelně blíží… Román plný lásky od autorky Romantických útěků Julie Caplinové píšící pod jménem Jules Wake. Paříž je pro mnohé nejromantičtějším městem na světě, ale Siena z francouzské metropole prchá před panovačnou matkou a snoubencem, kterého více než láska zajímá byznys a společenské postavení. Útočiště hledá u sestry nedaleko Londýna, ale Laurie změnila plány, a tak Sieně dělá společnost věčně nespokojený Jason. Společné bydlení je pro oba velkou komplikací, ale postupem času si jeden na druhého zvykají. Jejich původně pracovní víkend v Paříži se promění ve chvíle plné touhy. Od Sieny se ovšem očekává, že se vrátí do Francie. Vánoce jsou však časem splněných přání, ne povinností. A její sen může splnit jedině Jason. Ten se však do vztahu se ženou, která nemá vyřešenou minulost, nehrne. Je nejvyšší čas ujasnit si priority a začít doopravdy žít.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

From Paris With Love This Christmas , 2015

Péťa86
13.08.2023 5 z 5

Sladké, až to hezké není. Žádná očekávání kromě odpočinku - splněno na plné čáře! Jsem spokojená :-)

KateTheBlogger
25.07.2023 5 z 5

Knížky Julie Caplin (nebo chcete-li Jules Wake) miluji. Líbí se mi, jak jednotlivé knihy propojuje a vedlejší postavy se stávají hlavními. Jen jsem trochu pozapomněla příběh Cama a Laurie, ale to mi nijak nezkazilo čtení. Siena je sympatická postava, která mi při čtení sedla a líbilo se mi vykreslení vánoční Anglie i Paříže. Žádný kýč, prostě jen typická Julie Caplin. Víte, jak to celé skončí, ale stejně vás to baví. :-)

Books_by_Dee
08.06.2023 5 z 5

IG: books_by_dee

Čekala jsem vánoční příběh? Ano, ale vanoční teda skoro vůbec nebyl. Čekala jsem knihu plnou bloumání po romantickém Paříži? Ano, ale i to se nekonalo. A vadilo mě to? Vůbec, protože tahle knížka je tak skvělá, že mě příběh zaujal hned po pár stránkách a možná nerozumní tomu názvu knihy, vidím to spíš na S láskou z Londýna, ale nebudu pihňa.

Hlavní ženská postava ztřeštěná Siena s jedním N mě hned zaujala svojí bláznivostí a i když by si každý mohl myslet, že bude namyšlená fiflena, ukázala všem že se práce nebojí a má dobré srdce. No a Jason, do toho jsem si zamilovala hned. Typický nabroušený hrdina se svalnatým tělem a strništěm. Klasická Enemies to Lovers romance, která vás prostě nutí dvojici fandit.

Za mě to mělo všechno co má romantická knížka mít!

A proč dávám 5? Protože tohle podle mě je ta pravá romanticka knížka. Mělo to vše co má mít.

AndulinaU
28.05.2023 4 z 5

Dobře se u toho relaxuje a vypne hlava

Zuzunda
03.05.2023 5 z 5

To je tak krásné! Ideální čtení do deštivých dnů. A nakonec zmáčknout slzu, přestat se přiblble usmívat a začít číst nějakou detektivku, ať se vyrovná ta hromadu cukru.

Karoll_ina
26.04.2023 5 z 5

Krásný příběh ještě hezčím období Vánoc... autorka opět nezklamala a člověk si oddychnul u příběhu

Mrňous1
26.03.2023 5 z 5

Jules Wake alias Julie Caplin prostě nikdy nezklame. Někdy jsou knihy kvalitnější, jindy trochu slabší, ale vždy dostanete kouzelný příběh plný zajímavých informací, charakterů, romantiky a chutí. A jde to i bez politicky korektních moderních témat, za což moc děkuji a velmi si toho cením. Rozhodně doporučuji a těším se na další díl.

LaBobule
02.02.2023 5 z 5

Krasna oddychovka s vanocnim nabojem. Ze serie se mi rozhodne libila nejvice. Hlavni hrdinka, ackoli zije cely zivot v luxusu, neni zadne orezavatko. Umi se chopit otezi a kdyz prijde na vec, tak se i o sebe postarat. Pribeh mi trochu pripomina knizku Holka pres palubu, ktera se mi take libila.

Linqva
01.02.2023 5 z 5

Fajn oddychovka

akinomV
01.02.2023 4 z 5

Autorka nezklamala i když je schovaná pod jiným jménem :-D
Přesně ten druh romantiky, který mám ráda.

katst
25.01.2023 4 z 5

Povedené oddechové holčičí čtení.
Autorčin styl psaní mě baví.
Není třeba se ani bát, že by šlo o nějaký vánoční kýč, jak by se na první pohled mohlo i zdát.
Vánoční atmosféry je tam právě tak akorát a není jinak přehnaně popisována.

Alienn
10.01.2023 4 z 5

Autorku čtu ráda pokaždé, když potřebuji u knížky vypnout a odreagovat se. To se mi podařilo i u tohoto nenáročného příběhu, kdy sice již dopředu víte, jak skončí, ale je to takové milé pohlazení.

Edita1702
09.01.2023 5 z 5

Musím se přiznat že věřím na osud a tahle kniha je o dvou lidech spojených osudem. Siena se rozhodne navštívit svou sestru a místo toho potká Jasona... Kniha určitě stojí za přečtení, doporučuji

Rapeh
09.01.2023 3 z 5

Pěkný příběh plný zvratů. Bohužel jsem díky knihovně četla sérii obráceně což docela ovlivnilo názor a požitek z knihy

alzbeta4340
08.01.2023 5 z 5

Romantický příběh s vánoční atmosférou. Protože čtu sérii na přeskáčku, můžu zde napsat, že se mi tento druhý díl s příběhem Sienny a Jasona líbil nejvíc. Tato dvojice byla vážně sympatická a pěkně to mezi nimi jiskřilo. Do Paříže se ovšem s těmito hrdiny dostaneme poprvé až na straně 212, ale komu by to vadilo?

BohyněKuchyně
06.01.2023 5 z 5

Opět moje oblíbená autorka a tentokrát i povedený překlad. V knížce se mihnou postavy z knížek S láskou z Říma a Pozdrav z Itálie. Ale hlavními hrdiny jsou tentokrát rozkošná Siena z bohaté rodiny a zamračený Jason, který má za sebou ne úplně příjemnou zkušenost se ženami. A tihle dva se náhodou ocitnou pod jednou střechou. Siena se chce postavit na vlastní nohy, nezávisle na své rodině. Jason ji rozhodně nechce v domě, kde bydlí. A jak už to u knížek Jules Wake bývá, všechno se zamotá. Siena se ukáže jako silná a schopná mladá žena, Jason jako totální miláček. Ach. Ano, je to sladké až přeslazené. Ano, je to perfektní. Miluju Jules Wake.

kristy.books
27.12.2022 4 z 5

Podľa obálky by sa dalo čakať, že pôjde o zimný/vianočný príbeh, ale nebolo to úplne tak. Áno, príbeh sa síce odohráva v tomto období, ale Vianoce tu nezohrávajú až takú výraznú úlohu, skôr sú v pozadí. To mi však vôbec nevadilo, autorka opäť raz nesklamala a dopriala nám ďalšiu príjemnú romantiku, takže ja som spokojná.

Musím sa priznať, že zo začiatku som Sienu veľmi nemusela. Nebola zlá, to vôbec nie, bola to milá, priateľská, dobrosrdečná mladá žena, len sa miestami správala ako taká "fiflena", pre ktorú nie je nič dobré. Postupne však všetkým naokolo dokázala, že to nie je len rozmaznaná bohatá dcérenka, vie tvrdo pracovať a postarať sa sama o seba a ja som si ju obľúbila. Stačilo, len aby dostala šancu. Aj keď sa na prvý pohľad mohlo zdať, že jej život vo Francúzsku bol dokonalý, opak bol pravdou. Miestami mi jej bolo ľúto, najmä kvôli tomu, ako sa k nej správala matka a snúbenec (tieto dve postavy ma pekne štvali a vždy, keď sa objavili v príbehu, sa mi otváral nožík vo vrecku).

Ani Jason nebol žiadne neviniatko, zo začiatku dával Siene všetko poriadne zožrať. V minulosti sa v jednom vzťahu už dosť sklamal, preto bol teraz veľmi opatrný a nechcel si k telu pustiť žiadnu ženu. Časom však zistil, že Sienu zle odhadol a stal sa pre ňu oporou. Ich počiatočné hádky, naschvály i postupné zbližovanie som si dosť užívala.

Obľúbila som si aj vedľajšie postavy, najmä tie, ktoré sa pohybovali okolo baru a pivovaru. Páčilo sa mi, ako Will, Jason, Ben a ostatní medzi sebou vtipkovali a robili si srandu jeden z druhého. Celkovo panovala v tomto malom mestečku priateľská atmosféra, žila tu komunita, ktorá sa dobre poznala a navzájom si pomáhala.

Autorkin štýl písania mám rada, kniha sa mi čítala ľahko a rýchlo. S láskou z Paříže je druhý diel série S láskou, no ja som (nevedomky) začala túto sériu čítať od konca. Pôvodne som si myslela, že tento diel nasleduje po S láskou z Říma, ktorú som čítala ako prvú, až neskôr som zistila, že je to presne naopak. Snáď v novom šate vyjde aj jednotka, aby som mala celú sériu komplet.

petulkapeta
24.12.2022 5 z 5

,,S tebou je možné cokoliv. A to na tobě miluju."

No nadherny příběh, byla jsem stopro spokojena...i když Siena ze začátku působí no tak trošku nafoukaně brzy ji to přejde a Jason velky drsnak co hral rugby a teď vaří vlastní pivo,ale pro ni by snesl modre z nebe.

Andynka
21.12.2022 5 z 5

Velké překvapení pro mě bylo, když jsem zjistila, že za tímhle pseudonymem se schovává autorka Julie Caplin. A to hned vysvětluje proč jsem z knihy byla tak nadšená. Krásná, zimní romantika, ke které se ráda budu vracet. Takovýhle příběh o vánocích chcete číst.

Gabetka
20.12.2022 4 z 5

Moc pěkná vánoční obálka, ale ač se příběh odehrává před Vánoci, vánoční atmosféru jsem z něj příliš necítila. To ale neznamená, že se mi kniha nelíbila. Bylo to moc milé překvapení. Postavy byly sympatické, nechyběl humor ani správná chemie mezi Sienou a Jasonem. Každý ví, jak to skončí, ale to knize na čtivosti neubírá. Moc se mi líbilo, jak si Siena dokázala poradit a najít místo v životě i bez peněz. Kniha je prostředním dílem volné trilogie, takže mám další tipy ke čtení, ať vím, jak to bylo s Laurie a Lisou.

pro ženy

Kniha S láskou z Paříže je v