S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

Lenoulinka
24.10.2018 2 z 5

Chtěla jsem oddychovku a to se mi splnilo. Knížka úsměvná - o tom žádná, ale že bych se lámala smíchy to ne. Tento styl humoru mi není úplně vlastní. Jak může být dospělá ženská takhle poblázněná a ještě po ní prahne chlap...

Zuzpospi
20.10.2018 5 z 5

Prima oddychovka, super na noční službu :)

oluskace
16.10.2018 5 z 5

Krátká, vtipná kniha na zasmání. Za mě super, smála jsem se už od první stránky :D Hlavní hrdinku jsem si moc oblíbila. Jen doporučuji

MiliKry
14.10.2018 4 z 5

Vtipná, krátká oddychovka

Petra38
05.10.2018 4 z 5

Pekna kniha,autorka nezklamala ikdyz Marketa me ke konci trochu stvala s tim utikanim a nadavanim si do krav :-) jinak jsem byla utahla na dalsi cteni a tak to ma byt :-)

raty
17.09.2018 4 z 5

Nenáročná, červená oddechovka. Ideální na dovolenou.

Schary
16.09.2018 3 z 5

Kniha je krat'ulinka, dobře se čte a ze začátku mi připomínala Padesát odstínů šedi. Nicméně hlavní hrdinka je dost trhla a vlastně je to celé o její blbosti. Uzavírám to jako romantickou blbost na tři hvězdy.

jani.ruzicko
22.08.2018 4 z 5

Tak tohle byla příjemná "rychlovka" =D

helenkan
19.08.2018 5 z 5

Já se bavila. Jedna pěkná pohodovka. Přesně k odpočinku na jedno odpoledne.

Marcik7
19.08.2018

super lehké počteníčko

Makyyy
09.08.2018 4 z 5

Dobre cteni k vode...

marta14
06.08.2018 3 z 5

Kniha se mi líbila. Jen mi ze začátku nesedlo to, jak bylo na stránce mnoho textu. Později jsem si zvykla, ale v druhé polovině knihy mně celkem štvala halvní hrdinka. Nikdy jsem v jejím stavu nebyla, ale opravdu mi lezla na nervy. V jednu chvíli jsem knihu chtěla odložit. Nakonec jsem to zvládla. A kniha se mi celkem líbila. Jen tam není nic nadprůměrného. Takže za mě lepší 3 hvězdičky. I tak to stojí za přečtění. Kniha byla pro mne celkem vtipná, což je velké plus!

JancaMia
17.07.2018 5 z 5

Vtipné, svižné, romantické .. :) o zápletku není nouze :)

katslana
09.07.2018 2 z 5

Tak tato kniha mě úplně nezaujala. Přečetla jsem ji ale naštěstí je dosti tenká :-D Bylo to celkem o ničem.

Doubravka1975
27.06.2018 5 z 5

Po přečtení knihy Pod zámkem jsem potřebovala číst něco hodně oddechového a nenáročného a tohle bylo přesně ono....Taková pěkná , vtipná romantická jednohubka. Marvin mi učaroval od první chvíle, ale Markéta mě trochu štvala těmi svými útěky. První a druhý chápu, ale pak už jich bylo na mě trochu moc. Ale plný počet hvězd si zaslouží!

lestfe
24.06.2018

Červená knihovna na léto k vodě. Příběh naprosto nereálný. Jedna kniha od této autorky stačila.

Brambu
12.05.2018 4 z 5

Výborné. Přesně tento styl mi sedí a ač jsem ji měla přečtenou za jeden den byla jsem naprosto spokojená. Další prosím... =)

eve62
04.05.2018 4 z 5

Tak toto je kniha s pracovním názvem Prozac. Aspoň pro mě Při čtení této ,,jednohubky" plné chytrého humoru, červenoknihovnické zápletky a nezbytného happyendu, mohu klidně svůj vystresovaný mozek poslat na krátkou dovolenou.
Suprové čtení ke kterému potřebujete již jen pohodlný ušák a konvici dobrého čaje.

P.S: Na problémy s chlapem debilem to bohužel nefunguje. Tam musíte přidat ještě vazodilataci.

Ivis01
18.04.2018

Velmi příjemná oddechovka,četla se moc pěkně,jen škoda,že neměla více stránek :-) :-)

MarKy95
10.04.2018 5 z 5

Musím říct, že spisovatelka mě hodně mile překvapila! Kniha super, určitě přečtu znova :)

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 457x