S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1067 1067

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

MarKy95
10.04.2018 5 z 5

Musím říct, že spisovatelka mě hodně mile překvapila! Kniha super, určitě přečtu znova :)

Lenka40
07.04.2018 5 z 5

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

Denisa_a
02.04.2018 3 z 5

Ze začátku mi dělalo problémy zvyknout si na autorčin humor. Po chvíli to ale přešlo a knížku jsem si náramně užívala. Děj jednoduchý, ale v jednoduchosti se skrývá krása :-)

Pingee
16.03.2018 5 z 5

Já tu ženskou prostě žeru!!! Všechny knížky od ní jsou dokonalé a tahle je skvělá - nenáročná oddechovka se spoustou humoru a výborně napsaná. Posloužila mi mnohokrát i jako dárek a setkala se s kladnou odezvou :-)

Joyce24
14.03.2018 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka, prima rozptýlení po četbě thrilleru.

Tevik
11.03.2018 5 z 5

Když si chce člověk zalenošit a tak trochu utéct od všedních dnů. Slaďoučká oddychovka na jeden večer.

cumpa
01.03.2018 5 z 5

Skvělá nenáročná oddechovka :)

Rozinka28
19.02.2018 4 z 5

Začátek byl velmi vtipný, konec mi přišel překombinovaný, jak hrdinka "utíká" sem a tam. Přesto se mi kniha líbila a jako takové to oddychové čtení na jeden večer (je tenká) ji mohu doporučit.

Rowana
03.01.2018 4 z 5

Nenáročná, oddechová romantika, která je jako dělaná pro čtení se slamákem na hlavě někde u vody.

Mr.Pajek
27.12.2017 5 z 5

Cetla jsem jedno vanocni odpoledne a uplne mi to sedlo. Dej je jednoduchy,vlidny,obcas vtipny a hlavne nenarocny a to jsem presne pozrebovala :-)

deedulka
21.12.2017 5 z 5

Tahle kniha mi prostě kápla do noty. Lehce ztřeštěná sympatická Markéta a mužný Marvin se potkají náhodou, ale už se to s nimi veze. Bylo to originálně vtipné, předvídatelně romantické a hrozně milé. Jen by mohlo být méně útěků, to už mi i ma hormony stíhanou přišlo hodně.:-)

princeznaaura
17.11.2017 5 z 5

líbilo

seredomi
11.11.2017 4 z 5

Nutí vás smát se nahlas!

x.capricorne
24.10.2017 4 z 5

Tak trochu Červená knihovna. Ale vtipně a čtivě napsaná. Žádné hlubokomyslné myšlenky, komplikovaná dějová linka nebo složité zápletky. Prostě pohodová oddechovka.

Jessybelle
19.09.2017 5 z 5

Velmi příjemná oddechovka na jedno deštivé odpoledne. Já se u ní fakt pobavila, zasmála, občas zakroutila hlavou. A nějakým způsobem se mi tahle knížka dostala pod kůži a rozhodně si ji pořídím do knihovny.

ivul21
18.09.2017 4 z 5

Romantika, komedie, zábava a relax, jsou první slova, co mě napadnou když chci popsat tuhle knihu. Není příběh jako příběh a vždy záleží na tom, jak ten příběh dokáže autor "prodat" a tahle forma zpracování se mi hodně líbila. Takže, kdo má rád román a dobrou zábavu při čtení vřele doporučuji

zujka.Gugu
12.08.2017 4 z 5

Jednoznačne odporúčam ako jednohubku na zresetovanie hlavy.

tatafa
25.07.2017 2 z 5

Příjemná, pohodová knížka, která se velice dobře čte. Bohužel, i když mám romantiku ráda, zde je na mne až moc jednoduchý příběh a hlavně promarněný potenciál, který by se rozhodně dal lépe rozpracovat. A jak bonus velice přehnané reakce hlavních hrdinů... Jako oddechovka na prázdniny je určitě fajn, ale nelze čekat nějaký skvělý zážitek :(

Moňas17
22.07.2017 4 z 5

Pobavila jsem se, dobrý relax. Jen občas jsem si říkala, že jednání hrdinky je přehnané, jinak dobré. :-D

s.w.88
12.07.2017 5 z 5

Doporučuji všem....kniha mě pohltila, přečetla jsem ji během jednoho dne a již několikrát jsem se k ni vratila.

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)